ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویدادهای Guild Glory

رویدادهای Guild Glory فری فایر : طلا و جعبه های غارت سلاح در 3 چالش

ahmadian

ایونت Free Fire Guild Glory : طلا، جعبه های غارت سلاح و … را رایگان دریافت کنید

همیشه محتوای جدیدی در Free Fire وجود دارد. زیرا توسعه دهنده Garena قصد دارد تا پایگاه طرفداران را درگیر نگه دارد. با پایان یافتن Path to Victory، رویدادهای Guild Glory وارد بازی شدند. و تا اوایل اکتبر 2023 در دسترس خواهند بود. اگرچه این رویدادها جذاب‌ترین جوایز را ارائه نمی‌دهند، اما فعالیت‌های آن‌ها ارزش زمان و تلاش را دارد. زیرا شما طلا، کوپن‌ها و جعبه‌های غارت سلاح را دریافت می‌کنید.

خرید جم فری فایر از ارزان جم به شما این حق را می دهد که بسته ای را دقیقاً مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید.

این مقاله نگاهی به هر سه رویداد Guild Glory و جوایز مربوط به آنها دارد.

آنچه در مورد رویدادهای Guild Glory فری فایر باید بدانید

سه رویداد جدید Guild Glory، یعنی Join a Guild، Grind with Guildmates و Elimination Challenge، در Free Fire در حال انجام است. شما می توانید با برآوردن الزامات خاص آنها از آنها جوایز مناسبی دریافت کنید.

مقالات مرتبط »    فصل 21 رتبه بندی شده Clash Squad فری فایر : تاریخ شروع، نشت ها و …

رویداد Join a Guild فری فایر

رویداد Join a Guild قرار است در 20 سپتامبر 2023 آغاز شود و در 10 اکتبر 2023 به پایان برسد. در اینجا، برای به دست آوردن یکی از سه جایزه موجود، لازم است به یک انجمن بپیوندید:

  • بدون Drop Card امتیاز
  • بدون Drop Card ستاره
  • کوپن Luck Royale سه برابری (تاریخ انقضا: 30 نوامبر 2023 / پنج شنبه، ۹ آذر)

کارت بدون امتیاز از از دست دادن امتیاز برای شکست بعدی شما در BR-Ranked جلوگیری می کند. در حالی که کارت بدون ستاره همان مزیت را برای حالت CS-Ranked فراهم می کند. متأسفانه، شما نمی توانید تمام پاداش ها را دریافت کنید.

رویداد Grind with Guildmates فری فایر

Grind with Guildmates یک راه راحت برای پر کردن حساب های خود با انجمن شما است. برای دریافت 1000 طلای رایگان، تنها باید روزانه یک بازی با دوستان خود انجام دهید. این ماموریت هر روز در ساعت 04:00 صبح IST (GMT +5:30) تجدید می شود.

مانند Join a Guild، این رویداد از 20 سپتامبر 2023 تا 10 اکتبر 2023 (سه شنبه، ۱۸ مهر) برگزار می شود. که منجر به دریافت 21000 طلای رایگان می شود.

رویداد Elimination Challenge فری فایر

چالش حذف فری فایر به شما این امکان را می دهد تا مهارت خود را در میدان نبرد به نمایش بگذاری.د و جوایز رایگان کسب کنید. شما باید بین ۲۰ و ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۳ (پنج شنبه، ۶ مهر) حریفان را حذف کنید تا طلا، کارت اتاق و چندین جعبه غارت اسلحه را دریافت کنید.

الزامات چالش حذف و جوایز مربوطه به شرح زیر است:

  • 50 دشمن را از بین ببرید تا طلای 2000x رایگان دریافت کنید
  • از بین بردن 100 دشمن برای دریافت کارت اتاق رایگان (محدودیت زمانی – 24 ساعت)
  • 150 دشمن را از بین ببرید تا 3 برابر لایتنینگ Strike Weapon Loot Crate رایگان دریافت کنید.

شما فقط باید 150 حریف را در هر حالت دلخواه حذف کنید تا هر سه مورد را بدست آورید. حالت Clash Squad با توجه به اینکه چندین راند در یک بازی دارید، می‌تواند به راحتی بریدگی frags را آسان‌تر کند.

شما به راحتی می توانید تمام این الزامات رویدادهای Guild Glory را بدون تلاش اضافی برآورده کنید. بنابراین، عاقلانه نیست که از آنها بگذریم.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت