ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد M1917 رایگان

رویداد M1917 رایگان در فری فایر با پوسته تفنگ رایگان و جوایز بیشتر

ahmadian

ایونت Free M1917 در Free Fire : پوسته تفنگ رایگان و جوایز بیشتری دریافت کنید

برای جزئیات بیشتر در مورد رویداد M1917 رایگان در فری فایر، این مقاله  را بخوانید.

فعالیت‌های با موضوع وینترلندز مدتی است که در فری فایر ادامه دارد و در روزهای آینده به پایان خواهد رسید. در میان آخرین رویدادها به عنوان بخشی از جشن ها، ” رویداد M1917 رایگان ” است. که اخیراً در دسترس قرار گرفت. از نام آن پیداست این فرصت را به بازیکنان می دهد تا با انجام کارهای خاص، پوسته تپانچه M1917 را به صورت رایگان دریافت کنند.

باز کردن جعبه های شانس و خرید شخصیت های دارای توانایی های ویژه را می توانید با خرید جم فری فایر انجام دهید.

علاوه بر M1917 – Crown Conqueror، بازیکنان می‌توانند چند جایزه دیگر مانند جعبه‌های غارت سلاح و غیره به دست آورند. الزامات این رویداد به راحتی قابل انجام است و اکثر کاربران می توانند آنها را در چند روز تکمیل کنند.

مقالات مرتبط »    آپدیت OB43 فری فایر : کدهای فعال سازی ادونس سرور، لیست و مراحل دریافت

رویداد M1917 رایگان در فری فایر (ژانویه 2024) شروع می شود

رویداد M1917 رایگان در تاریخ 1 ژانویه 2024 به فری فایر معرفی شد. و به مدت یک هفته تا 7 ژانویه 2024 (یکشنبه، ۱۷ دی) ادامه خواهد داشت. از طریق این رویداد، بازیکنان M1917 – Crown Conqueror را دریافت می کنند. پوسته اسلحه ای منحصر به فرد که دقت و اندازه مجله را افزایش می دهد. در حالی که سرعت بارگذاری مجدد را کاهش می دهد.

در اصل، گیمرها باید الزامات مربوط به آسیب زدن با تپانچه یا از بین بردن تعداد خاصی از دشمنان را با استفاده از تپانچه برای دریافت جوایز موجود تکمیل کنند. مشخصاتی که باید رعایت شود در زیر ارائه شده است:

  • با تپانچه 2000 آسیب وارد کنید یا با تپانچه 4 دشمن را از بین ببرید (حالت‌های BR، CS، یا LW): دوبار جعبه‌های لوت بارگیری تصادفی رایگان دریافت کنید
  • با تپانچه 6100 آسیب وارد کنید یا با تپانچه 12 دشمن را از بین ببرید (حالت‌های BR، CS، یا LW):  جعبه‌های غارت سلاح 2x Ornamental Touch (Desert Eagle) رایگان دریافت کنید.
  • با تپانچه 17000 آسیب وارد کنید یا با تپانچه 36 دشمن را از بین ببرید (حالت‌های BR، CS یا LW): M1917 رایگان دریافت کنید – Crown Conqueror

در طول مسابقات کلش اسکواد کشتن دشمنان با تپانچه آسان تر است. در نتیجه به بازیکنان توصیه می شود که برای تکمیل موارد مورد نیاز، همین کار را انجام دهند. علاوه بر این، از آنجایی که در حالت بازی، دور تپانچه تضمینی وجود دارد، زمان نسبتاً کمتری برای از بین بردن 36 دشمن و دریافت تمام جوایز از آن‌ها می‌گیرد.

با پوست اسلحه که ارزش قابل توجهی در فری فایر دارد، افراد نباید M1917 رایگان – Crown Conqueror را از دست بدهند. علاوه بر آمار تقویت شده، ظاهری فانتزی نیز به سلاح می بخشد.

مراحل دریافت M1917از رویداد M1917 رایگان در فری فایر

پس از اتمام الزامات رویداد، می‌توانید مراحل ارائه شده برای دریافت M1917 – Crown Conqueror و سایر جوایز موجود در بازی را دنبال کنید:

مرحله 1: با باز کردن بازی در دستگاه خود شروع کنید.

مرحله 2: پس از بالا آمدن عنوان بتل رویال، روی نماد “Events” که در سمت چپ صفحه نمایش خواهید دید کلیک کنید.

مرحله 3: سپس رویداد “Free M1917” را پیدا خواهید کرد و اکنون می توانید روی دکمه “Claim” کلیک کنید تا پاداش های مرتبط را دریافت کنید.

M1917 – Crown Conqueror جمع آوری شده را می توان از بخش “Weapon” در فری فایر تجهیز کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت