ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد کارشناس خسارت فری فایر

رویداد کارشناس خسارت فری فایر : کوله پشتی Wicked Coconut را رایگان بگیرید

ahmadian

ایونت Damage Expert فری فایر : کوله پشتی Wicked Coconut و موارد دیگر را رایگان دریافت کنید

رویداد کارشناس خسارت فری فایر اخیراً به این عنوان اضافه شده است. و شامل برخی از وظایف است که بازیکنان برای دریافت جوایز متعدد به صورت رایگان باید انجام دهند. یکی از این پاداش ها کوله پشتی Wicked Coconut است. برای انجام وظایف، گیمرها اساساً باید آسیب خاصی را متحمل شوند.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر ، سریع و ارزان جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

کاربران فعال به راحتی قادر به انجام آنها خواهند بود. این رویداد فقط برای پنج روز در دسترس است! پس برای کسانی که به طور منظم مسابقات انجام نمی دهند، انجام این کار کمی دشوار خواهد بود. سایر جزئیات مربوط به رویداد Damage Expert فری فایر در زیر ارائه شده است.

مقالات مرتبط »    رویداد Lucky Wheel جدید در Free Fire : باندل Staple Wanderer و جوایز بیشتر را دریافت کنید

رویداد کارشناس خسارت فری فایر با کوله پشتی Wicked Coconut شروع می شود

رویداد کارشناس خسارت فری فایر در 12 ژانویه 2024 معرفی شد. و بازیکنان آن را تا 17 ژانویه 2024 در این بازی فعال خواهند یافت. هر یک از اهداف چندگانه آن با یک پاداش متمایز همراه است. کاربران باید آنها را در طول دوره فعالیت رویداد تکمیل کنند تا رایگان ها را دریافت کنند. در اینجا وظایف و کارهایی که برای انجام آنها باید انجام دهید آورده شده است:

  • وارد کردن 10000 خسارت در داخل بازی: 2 برابر جعبه غارت Random Loadout رایگان دریافت کنید
  • وارد کردن 20000 خسارت در داخل بازی: 2 برابر جعبه های غارت بامبلبی رایگان دریافت کنید
  • وارد کردن 35000 خسارت در داخل بازی: یک کوله پشتی Wicked Coconut یا کوپن های 5 برابری Luck Royale دریافت کنید (انقضا: 29 فوریه 2024)

توسعه دهندگان هیچ حالت بازی را برای این کارها مشخص نکرده اند. اما می توانید آنها را در حالتی که ترجیح می دهید انجام دهید. همانطور که گفته شد، تکمیل آنها در کلش اسکواد آسان تر خواهد بود. این به این دلیل است که گیمرها به احتمال زیاد آسیب بیشتری وارد می کنند. در حالی که زمان کمتری را در این حالت نسبت به بتل رویال سنتی صرف می کنند.

علاوه بر این، وظایف لازم نیست به صورت جداگانه انجام شوند. وارد کردن 35000 آسیب به دشمنان، همه آنها را کامل می کند. همچنین، اگر کاربران کوله‌پشتی Wicked Coconut را دوست نداشته باشند، می‌توانند کوپن‌های 5 برابری Luck Royale را انتخاب کنند. که بعداً می‌تواند در لاک رویال ها برای برداشتن جوایز رایگان استفاده شود.

راهنمای گام به گام برای درخواست پاداش از رویداد کارشناس خسارت فری فایر

پس از اتمام کارها، می توانید برای دریافت جوایز خود از رویداد Damage Expert فری فایر ، به مراحل ذکر شده در زیر مراجعه کنید:

مرحله 1: عنوان بتل رویال را در دستگاه خود شروع کنید و روی نماد رویدادها در سمت چپ زیر گزینه Missions کلیک کنید. لیستی از فعالیت ها را روی صفحه نمایش خواهید دید.

مرحله 2: رویداد کارشناس خسارت فری فایر را در سمت چپ انتخاب کنید. پاداش‌های مختلف موجود در این شامل اکنون باید ظاهر شوند.

مرحله 3: برای بازیابی موارد رایگان باید روی دکمه “ادعا” کلیک کنید.

می توانید کوله پشتی Wicked Coconut را از تب Collection زیر قسمت Vault در این عنوان بتل رویال مجهز کنید. در همین حال، جعبه های غارت سلاح را می توان برای دریافت پوسته آزمایشی یا دائمی اسلحه باز کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت