ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد سر را هدف بگیرید

رویداد سر را هدف بگیرید در فری فایر : چترنجات بانی شاد را رایگان دریافت کنید

ahmadian

ایونت Aim for the Head فری فایر : چترنجات Cheerful Bunny را رایگان دریافت کنید

رویداد سر را هدف بگیرید در فری فایر آخرین ایونتی است که به بازی بتل رویال اضافه شد. تا بازیکنان را در انتظار به روز رسانی مورد انتظار OB43 مشغول نگه دارد. یکی از جوایز برای برآورده کردن الزامات تعیین شده در این رویداد، پوست چتر نجات بانی شاد است. علاوه بر این لوازم آرایشی، جوایز دیگری نیز وجود دارد که طرفداران می توانند به دست آورند.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر ، سریع و ارزان جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

رویداد سر را هدف بگیرید در فری فایر فقط برای چند روز اجرا می شود و بازیکنان باید به سرعت شرایط را برآورده کنند و امتیازات رایگان را دریافت کنند.

مقالات مرتبط »    ایونت Free Fire Moco Store جدید : ماسکNeon Celebration و جوایز بیشتری دریافت کنید

راهنمای رویداد سر را هدف بگیرید در فری فایر

رویداد سر را هدف بگیرید در فری فایر در تاریخ 16 ژانویه 2024 آغاز شد. و تا 19 ژانویه 2024 (جمعه، ۲۹ دی) ادامه خواهد داشت. همانطور که از نام آن پیداست، بازیکنان را موظف می کند که تعداد خاصی از ضربات هدشات را در بازی به دست آورند. پس از برآورده کردن الزامات آن، پوست چتر نجات خرگوش شاد و سایر جوایز موجود FF را دریافت خواهند کرد.

جزئیات دقیق این رویداد در زیر بیان شده است:

  • دریافت 7 هدشات در داخل بازی: یک جعبه غارت سلاح تیتانیوم رایگان دریافت کنید
  • دریافت 15 هدشات در داخل بازی: یک چتر نجات بانی شاد یا کوپن 3 برابری گلد رویال (تاریخ انقضا: 29 فوریه 2024) دریافت کنید.

گارنا به صراحت به هیچ حالت بازی اشاره نکرده است. اما بازیکنان می توانند برای تکمیل شرایط مورد نیاز، به هر یک از آنها بازی کنند. با برگزاری این رویداد تا 19 ژانویه 2024، کسانی که به طور فعال بازی را انجام می دهند باید به راحتی بتوانند وظایف را انجام دهند. اکثر بازیکنان باید بتوانند در پنج تا شش مسابقه کلش اسکواد 15 هدشات بزنند.

بازیکنانی که علاقه ای به چتر نجات خرگوش شاد ندارند می توانند کوپن های رویال طلایی 3 برابری را انتخاب کنند. از کوپن های خاص می توان در Gold Royale برای برداشت جوایز استفاده کرد.

در همین حال، جعبه غارت سلاح Titanium را می توان برای دریافت پوسته های اسلحه انحصاری زیر باز کرد:

  • Titanium MP40
  • Steel Winds UMP
  • Silver Bullet M14
  • Divine Explosion M79

لازم به ذکر است که بازیکنان تضمینی برای دریافت انواع دائمی این پوسته ها نیستند. جعبه های لوت نیز انواع آزمایشی 15 روزه، هفت روزه، سه روزه و 24 ساعته را ارائه می دهند.

نحوه دریافت پاداش رایگان از رویداد سر را هدف بگیرید در فری فایر

هنگامی که الزامات رویداد سر را هدف بگیرید در فری فایر را برآورده کردید، می توانید مراحل زیر را برای دریافت جوایز دنبال کنید:

مرحله 1: بازی را باز کنید و روی نماد “رویداEventsها” کلیک کنید. در سمت چپ صفحه نمایش قرار دارد.

مرحله ۲: رویداد Aim for the Head را در بخش «فعالیت‌ها» انتخاب کنید.

مرحله 3: روی دکمه “Claim” واقع در کنار جوایز ضربه بزنید.

هنگامی که چتر نجات خرگوش شاد را به دست آوردید، آن را از قسمت “Vault” تجهیز کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت