ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویدادهای Clash of Clans

رویدادهای Clash of Clans : تاریخ رویداد، جوایز و موارد دیگر

Lizzard Blizzard و دیگر رویدادهای Clash of Clans : تاریخ رویداد، جوایز و …

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آخرین رویدادهای Clash of Clans بدانید.

کلش آف کلنز، محبوب ترین عنوان MMORPG مبتنی بر استراتژی سوپرسل است. و چند روز قبل با انتشار پستی در شبکه های اجتماعی، رویدادهای ماه جولای خود را اعلام کرد. به نظر می رسد تقویم رویدادهای جولای بازی پر از رویدادهای هیجان انگیز زیادی است که می توانید آنها را تکمیل کنید تا جوایز زیادی دریافت کنید. این مقاله بر روی Lizard Blizzard اخیر و دیگر رویدادهای متمرکز بر نیرو در بازی تمرکز خواهد کرد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

از 8 ژوئیه 2023، رویدادهای اخیر کلش اف کلنز مبتنی بر نیرو، بازیکنان را تشویق می‌کند تا به حملات هوایی بروند.

مقالات مرتبط »   پنج troop در کلش اف کلنز برای شکست دفاع Town Hall 15

رویدادهای Clash of Clans

حملات درگ خود را با Lizzard Blizzard به سطح جدیدی ببرید

در Lizard Blizzard از جمله رویدادهای Clash of Clans فعلی، بازیکنان باید حداقل از دو سرباز Dragon در پنج نبرد چند نفره بعدی خود استفاده کنند. این مارمولک‌های بزرگ و بزرگ را در حملات چندنفره خود بگیرید و دهکده‌های دشمن خود را بسوزانید.

رویداد Lizard Blizzard برای دو روز آینده، از 8 ژوئیه 2023 شروع خواهد شد. رویداد کلش آف کلنز را در اسرع وقت تکمیل کنید، زیرا پس از اتمام رویداد، جوایز پرسودی در انتظار شماست. شما می توانید 400 XP و یک آیتم جادویی دریافت کنید. به عنوان مثال، Super Potion، که کمک می کند تا هر نیرو را به مدت سه روز به نسخه فوق العاده خود تبدیل کنید. این به شما کمک می‌کند تا یک رویداد دیگر بر پایه نیرو را نیز تکمیل کنید.

بالون های موشک را بیاورید و دهکده دشمن را نابود کنید تا رویداد Pocket Rocket در COC تکمیل شود

یک سرباز دیگر، این بار یک نیروی فوق العاده از COC، در رویداد Pocket Rocket کلش آف کلنز در کانون توجه قرار خواهد گرفت. اگر از بازیکنان تاون هال 12 هستید، احتمالاً با Rocket Balloons، نسخه فوق سربازان بالن در بازی آشنا هستید. این رویداد همچنین از 8 تا 10 ژوئیه 2023 برگزار می شود. که در آن سوپرسل بازیکنان را تشویق می کند تا از Rocket Balloons برای پیروزی در نبردهای چند نفره استفاده کنند.

این رویداد شگفت انگیز کلش آف کلنز، جوایز پرسودی نیز برای بازیکنان به همراه دارد. شما باید حداقل از یک بالون موشک در پنج نبرد چند نفره استفاده کنید و پیروز شوید. پس از اتمام رویداد در کلش آف کلنز، بازیکنان 400 XP و یک معجون تحقیقاتی دریافت خواهند کرد. که به آنها کمک می کند سرعت تحقیقات آزمایشگاهی را 24 برابر سریعتر افزایش دهند.

از Goblins برای غارت دهکده های دشمن خود در نبردهای چند نفره و دریافت جوایز باورنکردنی با رویداد Tiny & Shiny Clash of Clans استفاده کنید.

گابلین ها یکی از بهترین نیروها در COC هستند که می توانند به شما کمک کنند تا دهکده های دشمن را خیلی سریعتر غارت کنید. با این حال، به دلیل HP پایین آنها، اکثر بازیکنان از آنها در نبردهای چند نفره استفاده نمی کنند. در رویداد Tiny & Shiny کلش آف کلنز، باید از حداقل 13 سرباز Goblin در پنج نبرد چند نفره استفاده کنید تا 400 XP و یک Resource Potion به دست آورید.

این رویداد همچنین از 8 ژوئیه تا 10 جولای برگزار خواهد شد. از این گوبلین های سبز، جهنده و پرتگاه برای تخریب منابع دشمن استفاده کنید.

اینها رویدادهای Clash of Clans هستند که در حال حاضر در حال اجرا هستند. و می توانند به بازیکنان کمک کنند تا امتیازهای تجربه و آیتم های جادویی زیادی را در بازی کسب کنند. می توانید ترکیبات حمله خود را با استفاده از همه این نیروها با هم امتحان کنید تا در پنج نبرد چند نفره بعدی خود پیروز شوید. برای محتوای شگفت انگیز COC بیشتر ارزان جم را دنبال کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت