ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
لانگ شات در کالاف

لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل چیست؟ چگونه بدست می آید؟

نحوه کسب مدال Long Shot در COD Mobile

بتل رویال چندنفره Call of Duty: Mobile چندین بخش از فرنچایز بازی را در یک بازی موبایل جمع می کند. این بازی اخیراً یک سال تمام شد و برای جشن گرفتن این نقطه عطف، این بازی یک بروزرسانی بزرگ منتشر کرد. و رویدادهای مختلفی را در بازی راه اندازی کرد. مجموعه مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل یک کار فصلی است که انجام آن نسبتاً سخت است. اما در اینجا یک راه حل آسان برای کسب مدال وجود دارد.

یکی از مزایای خرید cp کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم ، شانس ورود به قرعه کشی شانس برای برنده شدن و دریافت جایزه است.

مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل زمانی به بازیکنی تعلق می گیرد که فردی را از فاصله دور تیراندازی کند یا بکشد. این تصور رایج است که فقط تک تیراندازان می توانند این مدال را دریافت کنند، اما اینطور نیست. کسب این مدال با انجام یک توییک ساده در لود آوت بسیار آسان است.

مقالات مرتبط »   5 اسلحه خوش دست کالاف دیوتی موبایل در فوریه 2023

مدال LONG SHOT در COD MOBILE

نحوه کسب مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل

مدال لانگ شات یک جایزه برای کشتن از راه دور در مسابقات حالت چند نفره است. شما می توانید این مدال را با استفاده از یک تک تیرانداز به دست آورید. اما برای ساده نگه داشتن آن، می توانید تفنگ تهاجمی خود را سفارشی کنید تا به شما مدال های آسانی بدهد. یک رویداد فصلی مستمر به بازیکنان نیاز دارد که در یک بازی 5 مدال شوت از راه دور کسب کنند. در اینجا نحوه بدست آوردن مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل آورده شده است.

مراحل کسب مدال لانگ شات در COD Mobile:

  • به بخش loadout بروید و هر تفنگ تهاجمی را انتخاب کنید. ما به شما توصیه می کنیم برای بهترین نتیجه، یک تفنگ پایدارتر مانند M4 یا ICR انتخاب کنید.
  • به سفارشی کردن بروید و روی امتیازها ضربه بزنید. اکنون منو را بکشید و “Long Shot” را انتخاب کنید.
  • ملحقات دیگری را به تفنگ خود اضافه کنید که پایداری و برد را افزایش می دهد.
  • اکنون هر نقشه ای را انتخاب کنید، اما یک نقشه برد بلند مانند Crossfire ترجیح داده می شود.
  • پس از ورود به مسابقه، موقعیتی را برای نگه داشتن آن انتخاب کنید که از طریق آن بتوانید دشمنان را در فاصله طولانی شناسایی کرده و بکشید. فراموش نکنید که تفنگی را انتخاب کنید که امتیاز لانگ شات به آن متصل است.
  • بعد از اینکه یک کشتن از راه دور به زمین زدید، مدال لانگ شات به شما تعلق می گیرد. این روند را تا کسب پنج مدال ادامه دهید.
  • پس از کسب مدال و اتمام مسابقه می توانید به قسمت رویدادها رفته و فصلی را انتخاب کنید. روی قسمت Elite Marksmanship ضربه بزنید و می بینید که ماموریت به پایان رسیده است.

این ساده ترین روش برای کسب مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل بدون اتلاف وقت و انرژی زیاد است. جوایزی که در پایان این ماموریت ارائه می شود نیز بسیار جذاب است. بنابراین مطمئن شوید که این وظایف را تکمیل کرده و آن هدایای شیرین را به دست آورید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت