ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مقابله با دک گولم

نحوه مقابله با دک گولم در کلش رویال – راهنمای کامل Golem decks

چگونه در کلش رویال با Golem decks مقابله کنیم؟

مقابله با دک گولم در کلش رویال به چابکی استراتژیک و اجرای دقیق نیاز دارد. گولم با ضربات بسیار زیاد و سربازان پشتیبان خود، حریف قدرتمندی است. با این حال، می توانید با برنامه ریزی صحیح بر آن غلبه کنید. در این راهنما، ما سه استراتژی حیاتی برای خنثی کردن مؤثر فشارهای گولم و پیروزی در مبارزات را پوشش خواهیم داد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

با بهره گیری از سرعت کم و هزینه بالای اکسیر گولم، دفاع موفقیت آمیز در برابر فشارهای آن، و استفاده از عدم تعادل اکسیر برای ایجاد ضدحملات ویرانگر، آماده خواهید بود تا با اعتماد به نفس روی این عرشه ها وارد شوید و در عرصه های کلش رویال پیروز شوید.

مقالات مرتبط »      چالش کلاسیک کلش رویال : چگونه برنده شویم؟

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و صرفاً منعکس کننده نظرات نویسنده است

نکات و ترفندهایی برای مقابله با دک گولم در کلش رویال

از سرعت پایین و هزینه بالای Golem بهره برداری کنید

با هشت اکسیر، گولم یکی از گران‌ترین کارت‌های کلش رویال است. قبل از اینکه به سمت میدان مسابقه شما برسد، می توانید یک دفاع مستحکم ایجاد کنید و به دلیل سرعت حرکت آهسته آن از مزیت اکسیر برخوردار شوید. در اینجا نحوه استفاده حداکثری از آن آورده شده است:

خطوط دیگر رقیب خود را تشدید کنید:
با اعمال فشار بر روی خطوط دیگر در حالی که آنها انرژی زیادی را صرف آن می کنند، از استقرار Golem بهترین استفاده را ببرید. آنها را وادار کنید اکسیر شما را بین جلوگیری از پیشروی شما و تقویت گولم خود با استفاده از نیروهای سریع مانند Bandit، Miner، یا Hog Rider تقسیم کنند.

چرخه سریع:
برای حفظ مزیت اکسیر خود و چرخش مداوم در کارت های خود، یک عرشه چرخه ارزان قیمت در کلش رویال نگه دارید. اگر کارت هایی مانند Skeletons، Ice Spirit یا Bats دارید، می توانید با سرعت بیشتری چرخش کنید. و با شمارنده های مناسب به گولم پاسخ دهید و در عین حال روی خطوط دیگر فشار بیاورید.

از نیروهای هدف گیری ساختمانی استفاده کنید:
هنگام مقابله با دک گولم ، با استقرار نیروها یا ساختمان هایی که به طور خاص برای هدف قرار دادن ساختمان ها طراحی شده اند، می توانید حواس گولم و نیروهای پشتیبان آن را منحرف کنید. نقاط ضربه عظیم گولم را می توان به طور مؤثر با کارت هایی مانند برج اینفرنو، اژدهای اینفرنو یا مینی P.E.K.K.A از بین برد. در حالی که سایر نیروهای شما از واحدهای پشتیبانی آن مراقبت می کنند.

در برابر فشارهای گولم به طور موثر دفاع کنید

استقرار نیروهای گروهی:
نیروهای پشتیبانی در عرشه های گولم اغلب در معرض واحدهای گروهی قرار می گیرند. دفاع اصلی شما بر روی Golem متمرکز است. پس کارت‌هایی مانند ارتش اسکلت، گابلین گانگ یا مینیون هورد می‌توانند به سرعت نیروهای پشتیبانی مانند بیبی دراگون، Night Witch یا مگا مینیون را نابود کنند.

از طلسم های با آسیب زیاد استفاده کنید:
جادوها در کلش رویال، مانند لایتنینگ، فایربال و موشک، می‌توانند به طور مؤثری سربازان پشتیبان را از بین ببرند یا ضعیف کنند و به آرامی سلامت گولم را از بین ببرند. با طلسم های خود، سعی کنید به یک گولم ضعیف تر یا چند سرباز پشتیبانی ضربه بزنید تا بیشترین استفاده را از آنها ببرید و جلوی پیشروی آنها را بگیرید.

زمان دفاع خود را تنظیم کنید:
هنگام مقابله با دک گولم برای دفاع در برابر فشارها، زمان بندی همه چیز است. برای اینکه بیشترین بهره را از واحدهای دفاعی خود ببرید و مطمئن شوید که آنها به سرعت گولم و نیروهای پشتیبان آن را از بین می برند، آنها را درست قبل از عبور از پل قرار دهید.

عدم تعادل اکسیر ضد فشار و مجازات در کلش رویال

یک ضد فشار قوی بسازید:
پس از دفع موفقیت آمیز فشار گولم، از سربازان باقیمانده خود برای انجام یک ضدحمله استفاده کنید. اکسیر برج‌های مقابل رو به اتمام است و سعی می‌کنند از فشار گران‌قیمت خود نجات پیدا کنند. پس نیروهای بازمانده خود را با واحدها یا جادوهای بیشتر پشتیبانی کنید.

فشار در خطوط تقسیم شده:
هر دو لاین را به طور همزمان فشار دهید تا تمرکز حریف منحرف شود و اکسیر آنها از بین برود. فشارهای Split Lane باعث می شود که تیم دیگر دفاع خود را تقسیم کند، که ضدحمله و مقابله با پیامدهای فشار گولم را برای آنها دشوار می کند.

شناسایی مزیت اکسیر:
در طول مسابقه، اکسیر خود و حریف را پیگیری کنید. از هر مزیت اکسیری که ممکن است داشته باشید با اعمال فشار مداوم و حفظ حریف خود از تکمیل فشار گولم دیگر استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت