ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مشاور نظامی کالاف

مشاور نظامی کالاف دیوتی موبایل : ویژگی جدید دوست که به بازی می آید

COD Mobile ویژگی جدید دوست با عنوان Combat Adviser را به ارمغان می آورد

به همراه محتوای جدید فصل ششم، همچنین ویژگی دوست جدید – مشاور نظامی کالاف دیوتی موبایل (Combat Adviser) به بازی معرفی خواهد شد.

با خرید سی پی کالاف و استفاده از آن برای به دست آوردن پوسته ها و سلاح های لازم، شخصیت در بازی به سرعت پیشرفت کرده و عملکرد بهتری نسبت به رقبای خود خواهد داشت.

به‌روزرسانی فصل 6 Call of Duty Mobile نزدیک است. فصل کاملاً جدید در 26 ژوئن 2024 (چهارشنبه، ۶ تیر) پخش می شود. به‌روزرسانی، Battle Pass، سلاح و موارد دیگر را به همراه خواهد داشت. همراه با فصل جدید، COD Mobile ویژگی دوست جدید – Combat Adviser را نیز به ارمغان می آورد.

مقالات مرتبط »      آپدیت سیزن 6 کالاف دیوتی موبایل 2024 اکنون در دسترس است

مشاور نظامی کالاف دیوتی موبایل

به دنبال ویژگی جدید Combat Advisor یا مشاور نظامی کالاف دیوتی موبایل باشید که به بخش Friends می آید. این به بازیکنان در رده‌ها و سطوح مهارتی مختلف اجازه می‌دهد تا یک رابطه مشاور/کارآموز تشکیل دهند. که به موجب آن هر دو بازیکن می‌توانند چالش‌ها را برای کسب جوایز تکمیل کنند. مشاوران مزایای بیشتری مانند Player اضافی و Weapon XP به دست خواهند آورد. بازیکنان می توانند با یکی از دوستان خود تیم شوند یا از ویژگی جستجو برای یافتن مشاور یا کارآموزی از جامعه بزرگتر استفاده کنند.

اتاق انفرادی سریع 1v1 سفارشی

با یک دوئل 1v1 نتیجه را به روش خود حل کنید. فصل 6 یک اتاق 1v1 Quick Solo را معرفی می کند که به رقبا اجازه می دهد نقشه و حالت دلخواه خود را به همراه تنظیمات دیگر انتخاب کنند. مانند Mode، Map، Weapon Type (نامحدود، تک تیرانداز، شاتگان، Assault، SMG)، و Kill Limit پارامترهای 1v1 ایده آل خود را ایجاد کنید و دیگران را به مبارزه دعوت کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت