ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کالاف دیوتی روی گیم پس

چه زمانی کالاف دیوتی روی گیم پس در دسترس خواهد بود؟

Call of Duty چه زمانی روی Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت؟

فیل اسپنسر، مدیر عامل ایکس باکس، پیش از این اعلام کرده بود که در صورت تأیید قرارداد مایکروسافت و AVBK، عناوین کالاف دیوتی روی گیم پس گنجانده خواهند شد. Call of Duty و Xbox Game Pass دو تا از شناخته شده ترین فرنچایزهای بازی امروزی هستند. در نتیجه، مدت‌هاست که طرفداران در این فکر بودند که چه زمانی CoD به سرویس اشتراک بازی محبوب مایکروسافت راه پیدا می‌کند.

یکی از مزایای خرید cp کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم ، شانس ورود به قرعه کشی شانس برای برنده شدن و دریافت جایزه است.

نقطه عطف مهمی در جولای 2023 زمانی که مایکروسافت از سوی ایالات متحده مجاز به خرید Activision شد، به دست آمد. همانطور که اوضاع پیش می‌آید، فقط چند تأیید دیگر برای مهر و موم کردن معامله مورد نیاز است. خرید غیرمنتظره مایکروسافت قرار است به طور قابل توجهی مسیر آینده فرنچایز Call of Duty را تغییر دهد.

مقالات مرتبط »   آیا گوست در کالاف دیوتی هنوز زنده است ؟ داستان اصلی توضیح داده شد

تاریخ انتشار بازی کالاف دیوتی روی گیم پس مشخص شده است

اگر الگوی پیوستن سایر عناوین شخص ثالث به Xbox Game Pass نشانه ای باشد، اولین بازی Call of Duty می تواند به طور واقعی به آن امیدوار باشد سال 2024 است. این به این دلیل است که اکثر ناشران اصلی شخص ثالث معرفی نسخه های پرچمدار جدید خود را در Game Pass به تعویق انداخته اند. تقریباً دو سال پس از اولین انتشار آنها.

پس از تکمیل توافق مایکروسافت و AVBK، بدون شک کالاف دیوتی روی گیم پس اضافه خواهد شد. اگرچه پیروزی اخیر بر FTC ایالات متحده یک گام رو به جلو است، دعواهای حقوقی مایکروسافت هنوز به پایان نرسیده است. آنها هنوز مجوز رقابت و بازار بریتانیا را دریافت نکرده اند، که به دلیل نگرانی در مورد بازی های ابری، توافق را به تاخیر انداخته است.

بر اساس گزارش CMA، اگر خرید انجام شود، مایکروسافت در بخش بازی های ابری دارای موقعیت مسلط خواهد بود و ممکن است یک انحصار باشد. گرفتن تاییدیه CMA یک چالش مهم است، اما اگر آنها توافق نامه را تایید کنند، کالاف دیوتی روی گیم پس گنجانده می شود.

سال 2024 می تواند سال جذابی باشد زیرا انتظار می رود این معامله با دقت بیشتری توسط تنظیم کننده ها مورد بررسی قرار گیرد. قرار دادن CoD در Game Pass در سال 2024 ممکن است از مورد مایکروسافت حمایت کند که این برند معروف در چندین پلتفرم در دسترس خواهد بود.

احتمال دیگر این است که عناوین Call of Duty از سال 2016 تا 2020، مانند Black Ops 3، Black Ops 4 و Modern Warfare 2019، قبل از سال 2024 به Game Pass اضافه شوند تا به پر کردن کاتالوگ کمک کنند.

با این حال، بر اساس سابقه صنعت، طرفداران نباید انتظار داشته باشند که جدیدترین عناوین COD حداقل تا اواخر سال 2024 در Game Pass عرضه شوند. به ویژه آنهایی که در سال های 2022 و 2023 منتشر شده اند. گفتنی است، به نظر می رسد سال 2024 یک تاریخ هدف معقول برای اولین تجربه Game Pass با CoD باشد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت