ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سیزن ۸ کالاف

سیزن ۸ کالاف دیوتی موبایل : تاریخ انتشار، محتوای جدید و موارد دیگر

COD Mobile Season 8 : تاریخ انتشار، محتوای جدید و …

سیزن ۸ کالاف دیوتی موبایل به زودی راه اندازی می شود و یک سلاح جدید، حالت چند نفره، نقشه چند نفره، چالش های انحصاری فصل و موارد دیگر را معرفی می کند. Activision این خبر را از طریق یک پست وبلاگ در وب سایت رسمی عنوان اعلام کرد. این مقاله تمام محتوای فصل آینده COD Mobile را بررسی می کند.چ

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید cp کالاف دیوتی موبایل ، سریع و ارزان سی پی را به حساب بازی شما واریز می کند.

COD Mobile توسط Activision توسعه یافته است. و یکی از بهترین عناوین FPS در صنعت بازی های موبایل است. این بازی تیراندازی بسیار محبوب، محتوای متنوعی را ارائه می‌کند تا طرفداران را در گیم‌پلی سریع خود غرق کند. با حالت های گیم پلی متعدد در چند نفره و بتل رویال، بازیکنان همیشه چیزهای تازه ای برای امتحان کردن دارند. علاوه بر این، Activision به طور مرتب عنوان را به روز می کند و هر ماه فصل جدیدی را معرفی می کند.

مقالات مرتبط »     آیا Ghost هنوز در بازی Call of Duty زنده است؟

سیزن ۸ کالاف دیوتی موبایل چه زمانی منتشر می شود؟

سیزن ۸ کالاف دیوتی موبایل در تاریخ 6 سپتامبر 2023 (چهارشنبه، ۱۵ شهریور)، ساعت 5 بعد از ظهر PT منتشر خواهد شد. این عنوان Error 404 است. و دارای یک نقشه چند نفره جدید با موضوع علمی تخیلی است. بازیکنان همچنین این فرصت را خواهند داشت تا اولین تفنگ ساچمه ای را امتحان کنند که قبلاً در Black OPS III و Black OPS 4 از فرنچایز Call of Duty ارائه شده است.

جزئیات محتوای جدید

دهد. بازیکنان همچنین می‌توانند یک رویداد با موضوع فصل را بازی کنند و ماموریت‌ها و چالش‌های متعددی را برای به دست آوردن آیتم‌های درون بازی انجام دهند. در اینجا جزئیات محتوای جدید در فصل هشتم COD Mobile آمده است: خطای 404.

نقشه چند نفره جدید و حالت بازی

نقشه ای با مضمون علمی تخیلی، Kurohana Metropolis، در فصل هشتم COD Mobile عرضه خواهد شد. این یک نقشه چندنفره غنی از مناطق داخلی و گوشه های باریک است که تجربه ای هیجان انگیز و درگیری با سلاح در برد بسته را ارائه می دهد. اپراتورها می توانند در حالت Multiplayer به این نقشه دسترسی داشته باشند که فصل بعدی پخش شود.

بازیکنان می‌توانند بارگذاری‌های خود را در حالت چند نفره جدید، Headquarters امتحان کنند. که به عنوان یک حالت بازی ویژه در دسترس خواهد بود. قبلاً منحصراً در مسابقات خصوصی قابل دسترسی بود. مانند Hardpoint، Headquarters یا HQ روی نقشه ظاهر می شود که هر دو تیم باید برای گرفتن آن بجنگند. تیمی که مقر فرماندهی را تصرف می کند باید به مدت 50 ثانیه از آن دفاع کند تا امتیاز کسب کند. با این حال، مدافعان پس از مرگ خود دوباره رشد نخواهند کرد.

از طرف دیگر مهاجمان می توانند با از بین بردن مقر حریف در مدت زمان تعیین شده امتیاز کسب کنند. پس از اتمام ساعت، یک HQ دیگر در نقطه ای متفاوت تخم ریزی می کند. اولین تیمی که با تسخیر یا از بین بردن HQs به امتیاز تعیین شده برسد، برنده مسابقه است.

علاوه بر این، یک لیست پخش Super Slide جدید دارای چندین حالت بازی خواهد بود. ویژگی متمایز این لیست پخش این است که اپراتورها می توانند بیشتر از حد معمول در مسابقات اسلاید کنند.

بتل پس سیزن ۸ کالاف دیوتی موبایل با عنوان خطای 404 : سلاح و پاداش جدید

بتل پس سیزن ۸ کالاف دیوتی موبایل یک شاتگان اهرمی جدید به نام Argus را معرفی کرد. این سلاح گرم قبلاً در دو عنوان Call of Duty ظاهر شده است:

 • Black OPS 3
 • و Black OPS 4.

بازیکنان COD Mobile می توانند آن را به عنوان یک جایزه رایگان با ارتقاء Battle Pass به Tier 21 به دست آورند. علاوه بر این، اپراتورها می توانند با رسیدن به Battle Pass Tier 8 و ICR-1 — Webs جدید در Tier 50، نارنجک خوشه ای را به عنوان پاداش رایگان دریافت کنند.

بازیکنان می‌توانند با خرید Premium Battle Pass، پوسته‌های مختلف اپراتور و نقشه‌های سلاح را دریافت کنند. این لیست است:

پوسته های اپراتور آماده رزم

 • Satsumebachi — Deadly Hornet
 • Sims — Martial Arts
 • Domino — Killer Koi
 • The Iron Monk – The Hundred Fists

نقشه های سلاح

 • Storm Surge for Holger 26
 • Indomitable for LK24
 • Midas’ Claw for Fennec
 • Ignited Rage for SKS
 • Death Branch for Argus

علاوه بر این، اپراتورها همچنین می‌توانند اشتراک Battle Pass را خریداری کنند. و جوایز زیر را از نیروهای زمینی دریافت کنند:

 • Bio Mech Operator Skin for Wraith
 • Dragon in Amethyst Blueprint for LAPA
 • Dragon in Amethyst Backpack

رویدادها، چالش ها و جوایز جدید در فصل 8 COD Mobile

رویدادی با موضوع فصل جدید، Phantom Conquest، در فصل آینده COD Mobile پخش خواهد شد. بازیکنان می توانند با انجام مسابقات چند نفره و بتل رویال، فانتوم توکن کسب کنند. می توان قلمروی را که توسط یک نیروی مرموز شرقی تسخیر شده است با استفاده از نشانه های به دست آمده اشغال کرد. جوایز این رویداد شامل پوسته گیشا برای KN-44، اپراتور بلک جک در پوست Bloody Fortune و موارد دیگر است.

علاوه بر این، اپراتورها می توانند رویدادهای فصلی و چالش های کامل را برای به دست آوردن آیتم های مختلف درون بازی، از جمله Battle Pass XP، Operator Skins، Weapon Blueprints و موارد دیگر انجام دهند. یک سلاح سرد جدید به نام Sai نیز به عنوان جایزه برای ماموریت های پاکسازی در دسترس خواهد بود.

سای یک سلاح COD موبایل دوگانه است که ظرفیت پرش و لغزش اپراتورها را تقویت می کند. این یک سلاح غوغایی کم آسیب با سرعت حمله بیشتر است.

علاوه بر این،
Hidora Kai — Cruel Night به عنوان یک شخصیت افسانه ای جدید در فروشگاه Lucky Draw بازخواهد گشت. چندین پوسته اپراتور، مانند Nikto – Fulcrum Shift، Tiangu – Porcelain Warrior و موارد دیگر نیز در قرعه کشی موجود خواهند بود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت