ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
APK و OBB سیزن 3

لینک دانلود APK و OBB سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل (2024)

پیوندهای دانلود APK و OBB فصل 3 COD Mobile (2024)

بازیکنان می‌توانند از پیوندهای دانلود APK و OBB سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل (2024) برای نصب آخرین نسخه «Vintage Vigilance» استفاده کنند.

خرید CP کالاف دیوتی وارزون موبایل با قیمت ارزان، واریز سریع در کمتر از 30 دقیقه همراه با پشتیبانی چت آنلاین و درگاه پرداخت امن همراه با نماد اعتماد.

این به‌روزرسانی جهانی قبل از شروع فصل 3 Call of Duty: Mobile منتشر شد. زیرا Activision محتوای آینده را از طریق پچ نات های رسمی معرفی کرد. اکثر بازیکنانی که از نسخه جهانی COD Mobile استفاده می‌کنند، به‌روزرسانی «Vintage Vigilance» درون بازی را دریافت کرده‌اند. در همان زمان، بازیکنان جدید همچنین می توانند آخرین نسخه را با استفاده از لینک های دانلود APK و OBB سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل (2024) نصب کنند.

مقالات مرتبط »     پلی لیست سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل 2024 : همه حالت‌ ها و زمان‌ بندی جدید

لینک دانلود APK و OBB سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل در مارس 2024

به‌روزرسانی جهانی در روز سه‌شنبه، 12 مارس، تقریباً دو روز قبل از شروع فصل 3 (14 مارس 2024، ساعت 12:00 صبح UTC) منتشر شد. بازیکنان در حال دریافت به‌روزرسانی درون‌بازی در برنامه‌های COD Mobile Season 2 خود هستند. اما می‌توانند از لینک‌های دانلود APK و OBB زیر برای فصل 3 – Vintage Vigilance نیز استفاده کنند:

بازیکنان می توانند فایل XAPK را از لینک های دانلود فصل 3 APK و OBB دانلود کنند. با این حال، آنها باید در نظر داشته باشند که پیوند داده شده از یک شخص ثالث است که استفاده از آنها توصیه نمی شود. به جای منابع شخص ثالث، بازیکنان می توانند از پیوندهای زیر برای Google Play و Apple App Store برای نصب برنامه COD Mobile Season 3 استفاده کنند:

 

Call of Duty: Mobile Season 3 در اندروید

Call of Duty: Mobile Season 3 در iOS/iPadOS

 

چگونه می توان برنامه COD Mobile Season 3 را با استفاده از پیوندهای دانلود APK و OBB نصب کرد؟

بازیکنانی که در حال نصب Call of Duty: Mobile Season 3 با استفاده از لینک های دانلود APK و OBB ذکر شده در بخش قبل هستند، می توانند راهنمای گام به گام ارائه شده در زیر را دنبال کنند:

  • باید فایل های APK و OBB فصل 2 را از دستگاه های خود حذف کنید و برنامه COD Mobile را حذف کنید.
  • آنها باید روی پیوندهای دانلود فصل 3 APK و OBB ذکر شده در بالا کلیک کنند.
  • در وب‌سایت شخص ثالث، بازیکنان باید دکمه «دانلود XAPK» را فشار دهند تا فایل‌های APK و OBB فصل 3 را دریافت کنند.
  • پس از دانلود فایل های XAPK، می توان فایل XAPK فصل 3 را استخراج کرد.
  • شخص باید فایل OBB فصل 3 را به زیر پوشه OBB پوشه اندروید در دستگاه خود منتقل کند.
  • کاربران باید Call of Duty: Mobile Season 3 APK را نصب کنند.

پس از نصب، بازیکنان باید برنامه فصل 3 را راه اندازی کنند، به روز رسانی درون بازی را دانلود کنند و با حساب های Activision خود وارد شوند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت