ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
برنامه های آینده کالاف

درباره برنامه های آینده کالاف دیوتی موبایل بیشتر بدانید

توسعه دهندگان COD Mobile برنامه هایی را برای آینده بازی ترسیم کرده اند

سؤالات زیادی در مورد یک بازی پرسیده می شود که اکنون در چهارمین سال خود قرار دارد. اما توسعه دهندگان Call of Duty: Mobile می گویند که این بازی به جایی نمی رسد.

Call of Duty: Mobile وارد چهارمین سال خود شده است، اما توسعه دهندگان FPS موبایل ادعا می کنند که هیچ برنامه ای برای کاهش سرعت توسعه آن وجود ندارد.

این نکته مهمی از جدیدترین به‌روزرسانی انجمن است که در آستانه فصل 1: Reawakening منتشر شد. جایی که توسعه‌دهندگان تعهد خود را به بازی دو چندان کردند. همچنین نقشه‌ای برای برنامه های آینده کالاف دیوتی موبایل به تفصیل شرح دادند.

یکی از مزایای خرید cp کالاف دیوتی موبایل ارزان ، شانس ورود به قرعه کشی شانس برای برنده شدن و دریافت جایزه است.

برنامه های آینده کالاف دیوتی موبایل

توسعه دهندگان ادعا می کنند که سال 2022 یک “سال بنر” برای COD: Mobile و “برنامه ریزی برای بهتر کردن سال 2023” بود. برای این منظور، آنها مروری بر برخی از ویژگی های اصلی بازی و برنامه های خود برای آنها ارائه کردند.

در حالت‌های بازی، به نظر می‌رسد چند نفره، بتل رویال، و Zombies Classic برای آینده قابل پیش‌بینی باقی خواهند ماند. بعنوان برنامه های آینده کالاف دیوتی موبایل، حالت‌های بازی چندنفره محبوب گسترش خواهند یافت. مانند Ground War و Super Attack of the Undead.

هرگز مشخص نبود که آیا Zombies Classic قرار است فصل 9 باقی بماند یا خیر. به نظر می رسد که توسعه دهندگان تصمیم گرفته اند به آن پایبند باشند. امیدواریم که نشانه ای از این است که محتوای جدید بسیار مورد نیاز در راه است.

مقالات مرتبط »   نامه های زمان محدود COD Mobile : از کجا می توان LTTها، جوایز، و موارد دیگر را یافت؟

حالت‌های رتبه‌بندی و مسابقات بازی نیز به طور مداوم بازتعریف می‌شوند. با Elite Missions که به تازگی اضافه شده است. این اولین قدم برای تازه نگه داشتن گزینه‌های رقابتی است.

به نظر می‌رسد که آهنگ معمول بتل پس ها و محتوای فصلی نیز تأیید شده است. در حالی که بتل پس های قدیمی‌تر همچنان به Battle Pass Vault اخیراً معرفی‌شده اضافه می‌شوند.

توسعه دهندگان همچنین هشداری برای متقلبان داشتند. و بیان می کردند که از جمله برنامه های آینده کالاف دیوتی موبایل محدود کردن استفاده از صفحه کلید و ماوس و همچنین معرفی نرم افزار تشخیص صدا برای مقابله با سمیت خواهد بود.

این موسیقی به گوش طرفدارانی خواهد بود که با توجه به عرضه قریب‌الوقوع Call of Duty: Warzone Mobile، یک بازی از همان فرنچایز، اما نه یک دنباله، حق دارند آینده بازی را زیر سوال ببرند.

COD: توسعه دهندگان موبایل قبلاً اعلام کرده بودند که هر دو بازی “co-exist,” خواهند داشت، اما کاملاً مشخص نبود که چگونه می تواند باشد. با توجه به اینکه تیم پشت Warzone Mobile اخیراً اعلام کرده است که “focus” روی بازی های Battle Royale و COD: Mobile به دنبال گسترش به حالت های بازی است. شاید در نهایت جایی برای دو تجربه تلفن همراه کالاف دیوتی موبایل “AAA” وجود داشته باشد.

 

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت