ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مدال Damage Dealer کالاف

مدال Damage Dealer کالاف دیوتی موبایل : آموزش نحوه دریافت

مدال دلال خرابی COD Mobile : چگونه آن را کسب کنیم؟

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید مدال Damage Dealer کالاف دیوتی موبایل را کسب کنید، به جای درستی آمده‌اید. ما نحوه دریافت این مدال را برای شما توضیح خواهیم داد. کالاف دیوتی موبایل مملو از مدال های مختلف است که می توان با انجام اعمال مختلف به صورت چند نفره به دست آورد. آنها از چندین کشتار بدون مرگ تا کسب مقدار مشخصی امتیاز در طول بازی متغیر هستند. اما جمع آوری همه آنها یک دستاورد بزرگ است. بنابراین، اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید مدال Damage Dealer کالاف دیوتی موبایل را کسب کنید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

با خرید سی پی کالاف و استفاده از آن برای به دست آوردن پوسته ها و سلاح های لازم، شخصیت در بازی به سرعت پیشرفت کرده و عملکرد بهتری نسبت به رقبای خود خواهد داشت.

مدال Damage Dealer کالاف دیوتی موبایل : چگونه آن را دریافت کنیم؟

مدال Damage Dealer کالاف دیوتی موبایل بازیکنان را ملزم می کند که در یک مسابقه بیش از 500 خسارت دریافت کنند. این تنها در بازی‌های چندنفره استاندارد قابل دستیابی است زیرا یک دستاورد ویژه MP است و در حالت بتل رویال کار نمی‌کند. اگر به اندازه کافی COD Mobile بازی کنید، احتمالاً این مدال را منفعلانه به دست خواهید آورد، اما راه هایی وجود دارد که می توانید در حین بازی گرفتن آن را آسان تر کنید.

مقالات مرتبط »   بهترین تنظیمات سنسیویتی کالاف برای عدم عقب‌ نشینی

اولاً، شایان ذکر است که مدال فقط به شما نیاز دارد که آسیب وارد کنید، بنابراین اگر به دشمن آسیب بزنید اما آنها را نکشید، همچنان به کسب مدال کمک می کند. می‌توانید این حالت را در هر یک از حالت‌های چندنفره استاندارد انتخاب کنید، اما در حالت‌هایی مانند Domination یا Hardpoint، که احتمال گروه‌بندی دشمنان بیشتر است، می‌توانید با نارنجک‌ها صدمات بیشتری دریافت کنید (که به مدال COD Mobile Popcorn نیز کمک می‌کند.) Free-for-all (رایگان برای همه) نیز راه خوبی برای جمع آوری این مدال است. زیرا دشمنان بیشتری وجود دارند که می توانید سعی کنید به آنها آسیب بزنید.

هنگامی که معیارهای دریافت این مدال را رعایت کردید، در وسط صفحه ظاهر می شود و تأیید می کند که آن را دارید. شما همچنین می توانید آن را در منوی مدال بعد از بازی خود بررسی کنید.

همه اینها برای آغازگر ما در مورد نحوه کسب مدال Damage Dealer کالاف دیوتی موبایل است. و اکنون باید بتوانید در کمترین زمان آن را دریافت کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت