ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش همینه! سورتمه، ملکه! کلش

چالش همینه! سورتمه، ملکه! کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره شدن بازی

چگونه چالش Yas! Sleigh, Queen! کلش اف کلنز را سه ستاره کنیم؟

این مقاله به چند استراتژی می پردازد که می توانید برای فتح چالش همینه! سورتمه، ملکه! کلش اف کلنز در جشنواره ازدها دنبال کنید.

چالش همینه! سورتمه، ملکه! کلش اف کلنز، که بخشی از جشنواره اژدها در حال اجرا در بازی است، به صورت زنده پخش شد. این جشنواره جشن سال نو قمری امسال را جشن می گیرد و موضوع آن حول محور اژدها است. آیتم های انحصاری زیادی را به عنوان معرفی کرده است. مانند تجهیزات فلش منجمد، پوسته Dragon Warden و بسیاری از نیروهای با محدودیت زمانی.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

چالش همینه! سورتمه، ملکه! به شما نیاز دارد که یک پایگاه را تسخیر کنید. اگر موفق شوید، 400 اکسپت، 25 جم و یک معجون تحقیقاتی به دست می آید. با این حال، سه ستاره شدن آن آسان نخواهد بود. زیرا با دیوارهای سطح بالا و دفاعی محافظت می شود و در هسته خود دارای تاون هال 16 است.

مقالات مرتبط »     جشنواره اژدها کلش اف کلنز : تاریخ رویداد، جوایز و موارد دیگر

توجه داشته باشید:
برخی از جنبه های این مقاله ذهنی است و صرفاً منعکس کننده نظرات نویسنده است

نکاتی که قبل از تکمیل چالش همینه! سورتمه، ملکه! کلش اف کلنز باید بدانید

اگر تاون هال 16 را باز نکرده اید، کلش اف کلنز یاس را تکمیل کنیدچالش همینه! سورتمه، ملکه! آسان نخواهد بود این به این دلیل است که ترکیب ارتش ارائه شده برای این کار، نیروهای روت رایدر است که منحصراً در دسترس کسانی است که به تاون هال 16 رسیده اند.

این هم ترکیب ارتش ارائه شده در کلش اف کلنز یاس! سورتمه، ملکه! چالش:

  • 10x سطح 9 گوبلین های یواشکی
  • 4x سطح 12 سوپر والبریکر
  • 5x سطح 9 شفا دهنده ها
  • 3x سطح 3 روت رایدر
  • 3x جادوگران سطح 7
  • سطح 95 آرچر کوئین مجهز به تجهیزات فلش منجمد
  • جادوها: 1 برابر خشم، 2 برابر فریز، 1 بار یادآوری

اگر پایه را سه ستاره کنید، نه تنها جوایز ذکر شده در بالا را دریافت خواهید کرد، بلکه لوت موجود در پایه شامل 500000 طلا، 500000 اکسیر و 5000 دارک اکسیر را نیز دریافت خواهید کرد.

سه ستاره شدن چالش همینه! سورتمه، ملکه! کلش اف کلنز

برای 3 ستاره شدن چالش همینه! سورتمه، ملکه! کلش اف کلنز ، ابتدا یک Wall Breaker را در گوشه سمت چپ پایه مستقر کنید. تا فضایی را برای آرچر کوئین برای نفوذ به دهکده باز کنید. هنگامی که ملکه داخل بیس حرکت کرد، با چهار هیلر پشتیبان بگیرید. سپس، یک طلسم خشم بر روی این نیروها بیندازید.

در حالی که آنها در حال از بین بردن دفاع های مجاور هستند، Sneaky Goblins را در نزدیکی ورودی مستقر کنید. تا از هاله Rage Spell عبور کرده و برای رسیدن به تاون هال بالا بیایند. در حالی که به TH حمله می کنند، با انداختن اسپل نامرئی به این گابلین ها کمک کنید. پس از نابودی، طلسم Recall را بر روی ملکه و Healers قرار دهید.

یک دیوار شکن را در گوشه سمت راست دهکده مستقر کنید تا در ورودی ارتش را باز کنید. بعد، Recall Spell را نزدیک این ورودی رها کنید تا ملکه بتواند Air Defense و Inferno Towers را هدف قرار دهد. اگر HP او تمام شد، Freeze Spell را روی دومی بگذارید.

همه جادوگران را در قسمت پایین دهکده مستقر کنید و سپس روت رایدرها را دنبال کنید و به این روند با اسپل های باقی مانده کمک کنید.

دنبال کردن این مراحل به درستی به شما کمک می کند تا پایگاه را تسخیر کنید. با این حال، گفتن آن آسان تر از انجام دادن است. بنابراین، اگر مشکلی پیش آمد، به تلاش خود ادامه دهید و بداهه سازی کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت