ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پوسته ملکه غرب وحشی

پوسته ملکه غرب وحشی کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

اسکین Wild West Queen کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و …

این مقاله چند ویژگی پوسته ملکه غرب وحشی کلش آف کلنز از جمله هزینه، طراحی و انیمیشن آن را مورد بحث قرار می دهد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

The Clash of Clans Wild West Queen بخشی از مجموعه پوسته انحصاری ژوئن 2024 است. این پوست با الهام از دختر گاوچران آمریکایی، ملکه کماندار سنتی را به یک شخصیت سینمایی با کلاه و دو تفنگ تبدیل می کند. اگرچه ظاهر اولیه پوسته در ویدیوی رسمی کلش اف کلنز هفته های گذشته رونمایی شد، اما 8 ژوئن 2024 حدود ساعت 8:30 صبح به وقت گرینویچ در بازی منتشر شد.

مقالات مرتبط »      سه بهترین استراتژی حمله زمینی برای TH8 در کلش اف کلنز

پوسته ملکه غرب وحشی کلش اف کلنز

هزینه

هزینه این پوسته کمیاب افسانه ای با توجه به موقعیت جغرافیایی بازیکنان متفاوت است و مبلغ آن به واحد پول محلی آنها محاسبه می شود. به عنوان مثال، بازیکنان در ایالات متحده می توانند آن را به قیمت 9.99 دلار خریداری کنند. در حالی که کسانی که در سایر مناطق جهان زندگی می کنند باید مبالغ مختلفی را برای به دست آوردن این پوسته بپردازند.

طراحی

پوسته ملکه غرب وحشی کلش آف کلنز، ملکه آرچر سنتی را در یک سبک خاص دختر گاوچران دوباره تجسم می کند. او یک تاپ سبز روشن با دامن راه راه سبز تیره و روسری سبز تیره می پوشد. موهای صورتی روشن او با دم های بازیگوش حالت داده شده است که ظاهر خشن او را تقویت می کند.

یک کلاه دختر گاوچران کلاسیک و چکمه های قهوه ای بلند ظاهر هالیوودی او را کامل می کند. او علاوه بر ظاهر جدیدش، یک تغییر مهم اسلحه را نیز انجام می‌دهد و به جای تیراندازی معمولی خود، از یک جفت تپانچه برای از بین بردن دشمنان استفاده می‌کند.

انیمیشن های پوسته ملکه غرب وحشی

پس از پوشاندن این پوسته، ملکه کماندار گهگاه یکی از تپانچه‌های خود را دور انگشت خود می‌چرخاند تا هر زمان که در روستای خود راه می‌رود، استایل خود را نشان دهد. ضربه زدن روی او در آن نمونه باعث ایجاد یک انیمیشن سرگرم کننده می شود. که در آن او کلاه خود را به هوا پرتاب می کند و چندین بار با تپانچه هایش به آن شلیک می کند و تیراندازی خود را به نمایش می گذارد.

در نبرد، ملکه غرب وحشی با شلیک تپانچه های خود به سمت اهداف خود حمله می کند. هر شلیک با یک جرقه قابل مشاهده در نقطه برخورد همراه است. هنگامی که توانایی تجهیزات قهرمان Puppet آرچر او فعال می شود، او کمانداران کوچک معمولی را احضار می کند تا به دفاع فشار بیاورد.

انیمیشن ها به مراحل حذفی و ریکاوری او نیز گسترش می یابد. هنگامی که در نبرد ناک اوت می شود، روی زمین می پرد و کلاه خود را به نشانه عزم و سرکشی به دست می گیرد. در طول بهبودی، او به صورت مورب در سراسر محراب خود دراز می کشد و تپانچه های خود را در دست راست خود می گیرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت