ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش کوهستان ببر کلش

چالش کوهستان ببر کلش اف کلنز : چگونه این منظره را رایگان بدست آوریم؟

چگونه مناظر Tiger Mountain کلش اف کلنز را رایگان دریافت کنیم؟

این مقاله بیشتر درباره همه چیزهایی که باید در مورد چالش کوهستان ببر کلش اف کلنز و جوایز آن بدانید بحث می کند. و اینکه چگونه می توانید مناظر کوهستان ببر را رایگان بدست آورید.

به علاقه مندان COC فرصتی برای گرفتن منظره رایگان کوهستان ببر کلش اف کلنز داده می شود. به عنوان یک تبلیغ، سوپرسل اغلب موارد انحصاری مختلفی را در اختیار سازندگان خود قرار می دهد تا هدایایی را انجام دهند. که این یک راه عالی برای بازیکنان برای کسب رایگان است. یکی از این فرصت‌ها زنده است. زیرا یک سازنده محبوب کلش اف کلنز، Prettex Gaming، هدایایی را برای مناظر کوهستان ببر اعلام کرده است.

از خرید جم کلش اف کلنز برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

این یک فرصت عالی برای کسانی است که به دنبال برجسته کردن روستای خود با یک آیتم زیبایی شناسی هستند.

مقالات مرتبط »    5 بهترین تجهیزات قهرمان کلش اف کلنز در سال 2023

چالش کوهستان ببر کلش اف کلنز : چگونه این منظره را رایگان بدست آوریم؟

اگر همه چیز را ساده نگه دارید، این هدیه فقط به چند مرحله نیاز دارد:

  • مرحله 1: حساب X خود را باز کنید.
  • مرحله 2: @PrettexGaming را جستجو کنید و پروفایل سازنده را پیدا کنید.
  • مرحله 3: حساب سازنده را دنبال کنید و پستی را پیدا کنید که ادعا می کند مناظر را ارائه می دهد.
  • مرحله 4: با تگ کردن دو دوست، پست را لایک کنید، ریتوییت کنید و نظر بگذارید.

با انجام این مراحل، نام شما در هدایا ثبت می شود. برندگان در تاریخ 29 ژانویه 2024 (دوشنبه، ۹ بهمن) اعلام می شوند. علاوه بر این، برای افزایش شانس برنده شدن در چالش کوهستان ببر کلش اف کلنز ، می توانید به هندل اینستاگرام سازنده مراجعه کنید. همان مراحل را دنبال کنید و اینستاگرام خود را رها کنید. نام کاربری در ویدیوی YouTube سازنده (آنچه در بالا تعبیه شده است).

راه های دیگری برای دریافت منظره کوهستان ببر کلش اف کلنز به صورت رایگان چیست؟

همچنین می توانید مناظر کوهستان ببر را از طریق پول واقعی در بازی با قیمت 500 INR خریداری کنید.

اگر مایل نیستید برای یک آیتم درون بازی خرج کنید، روش های متعددی برای کسب رایگان جوایز چالش کوهستان ببر کلش اف کلنز در اختیار شماست. به عنوان مثال، می‌توانید به فروشگاه گوگل پلی که دارای Play Points است مراجعه کنید. این توکن‌های درون برنامه‌ای را می‌توان نقد کرد یا مستقیماً با یک آیتم در هر بازی ردیم کرد. با کمک آن، حتی می توانید جم رایگان در کلش اف کلنز دریافت کنید.

برای کسب امتیاز Play، باید کارهای تعیین شده توسط فروشگاه گوگل پلی را انجام دهید. که باید در چند روز مشخص انجام شوند. این کارها شامل نصب یک برنامه، استفاده از آن برای چند روز و سپس نوشتن یک بررسی بر اساس تجربه شما از آن در فروشگاه Play است.

با این حال، هنگام انجام این وظایف محتاط باشید. زیرا برخی از برنامه‌هایی که فروشگاه دیجیتال از شما می‌خواهد نصب کنید، می‌توانند دارای سیستم شرط‌بندی پول باشند یا اعتیادآور باشند.

به طور مشابه، Google Opinion Rewards می تواند مناظر کوهستان ببر کلش آف کلنز را رایگان برای شما به ارمغان بیاورد. این اپلیکیشن از کاربران می‌خواهد در نظرسنجی‌های ساده و سریع شرکت کنند یا بر اساس بازدیدشان از یک مکان معروف نظری بنویسند. انجام این وظایف به کاربران با اعتبار Google Play یا کارت هدیه iTunes پاداش می‌دهد.

مانند Play Points، این توکن‌های درون‌برنامه را می‌توان نقد کرد یا مستقیماً با یک مورد در هر بازی بازخرید کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت