ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نبردهای نزدیک در پابجی

راهنمای کامل نبردهای نزدیک در پابجی موبایل (August 2023)

PUBG Mobile : راهنمای Close-range (آگوست 2023)

این مقاله بر سه عامل حیاتی برای تسلط مؤثر بر نبردهای نزدیک در پابجی موبایل تأکید می کند.

نبرد نزدیک در PUBG Mobile به بازتاب سریع، تفکر هوشمند و دقت دقیق نیاز دارد. پیشتاز ماندن در مبارزات نزدیک مستلزم پاسخگویی به شرایط متغیر بازی از آگوست 2023 است. با این حال، با گذشت زمان، حریفان به طور فزاینده‌ای در برخوردهای نزدیک مهارت پیدا می‌کنند و اگر می‌خواهید به عقب برگردید، باید چند تاکتیک را یاد بگیرید تا به یک مزیت رقابتی دست پیدا کنید.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید UC پابجی موبایل به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و صرفاً نظرات نویسنده را منعکس می کند.

نکاتی برای برنده شدن در نبردهای نزدیک در پابجی موبایل 2023

1) انتخاب سلاح و بهینه سازی لود اوت

بهینه سازی تعادل سلاح در میدان نبرد همیشه در حال تغییر PUBG Mobile می تواند تأثیر قابل توجهی بر روش های مبارزه از فاصله نزدیک داشته باشد. در مورد جدیدترین اطلاعات اسلحه و لیست ردیف ها به روز باشید.

شاتگان‌هایی مانند S12K و DBS از آگوست 2023 به دلیل آسیب‌دیدگی بسیار زیادشان در فاصله نزدیک، انتخاب‌های غالب باقی مانده‌اند. مسلسل های دستی (SMG) مانند UMP45 و UZI نیز گزینه های محکمی هستند، با سرعت شلیک سریع و لگد زدن کنترل شده.

مقالات مرتبط »    بهترین راه برای شناسایی کمپرهای پابجی موبایل (آگوست 2023)

هنگام ساخت بارگیری، به دنبال ترکیبی باشید که بتواند انواع شرایط دور نزدیک را مدیریت کند. یک تفنگ ساچمه ای یا SMG را با یک سلاح ثانویه ترکیب کنید که می تواند در فاصله های متوسط تا نزدیک استفاده شود. یک تفنگ تهاجمی مانند M416 می تواند ثبات و دقت را در موقعیت هایی که حریف کمی دورتر هستند، ارائه دهد.

2) حرکت و موقعیت یابی

بازی موقعیتی در نبردهای نزدیک در پابجی موبایل بسیار مهم است. هدف این است که حریف را غافلگیر کنید و در عین حال فرصت های آنها را برای حرکت یا تلافی محدود کنید.

از پوشش مؤثر برای کاهش نوردهی خود استفاده کنید و در عین حال یک خط دید واضح روی هدف خود داشته باشید. از زوایای مختلف زیر چشمی نگاه کنید و تکنیک «تیراندازی و شلیک» را تمرین کنید، که مستلزم کنار زدن در حین شلیک است. این می تواند شما را به هدفی دشوار تبدیل کند و شانس شما را برای زنده ماندن در نبردهای نزدیک افزایش دهد.

علاوه بر این، نشانه های صوتی در نبردهای نزدیک بسیار مهم هستند. با هدفون مناسب می توانید صدای قدم ها و فعالیت های حریفان خود را بشنوید. این اطلاعات شنیداری می‌تواند مزیتی را در پیش‌بینی حرکات آن‌ها به شما ارائه دهد و به شما امکان می‌دهد تاکتیک‌های خود را به طور مؤثرتری سازماندهی کنید.

3) مدیریت هدف و لگد زدن

دقت در نبردهای نزدیک در پابجی موبایل بسیار مهم است. تمرینات هدف گیری منظم و تنظیمات حساسیت می تواند به شما در بهبود هدف کمک کند. حداکثر حساسیت ژیروسکوپ به 400 تغییر کرده است، بنابراین مطمئن شوید که ژیروسکوپ شما برای هدف گیری سریع اما دقیق بهینه شده است.

مدیریت پس زدن نیز مهم است، به ویژه در هنگام استفاده از تفنگ های خودکار. برای مقابله با عقب نشینی عمودی، بر تکنیک پایین کشیدن صفحه نمایش خود مسلط شوید. هنگامی که با انفجارهای آتش تنظیم شده ترکیب می شود، این رویکرد دقت را حفظ می کند و در عین حال باعث آسیب قابل توجهی می شود. زمانی را در حالت تمرین صرف کنید و کنترل خود را بر روی الگوهای پس زدن سلاح های مختلف تنظیم کنید.

در نهایت، شلیک هیپ گاهی دست کم گرفته می‌شود، اما می‌تواند در نبردهای نزدیک در پابجی موبایل بسیار موفق باشد. شلیک هیپ با سلاح های مختلف به شما کمک می کند تا الگوهای گسترش آنها را درک کنید و زمانی که زمان ADS (منظورهای پایین را هدف قرار دهید) شما به سرعت درگیر شوید.

 

توجه داشته باشید:
دولت هند PUBG Mobile را ممنوع کرده است. به بازیکنان آن منطقه توصیه می شود که Battlegrounds Mobile India (BGMI) را امتحان کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت