ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کارت اولوشن زاپ

کارت اولوشن زاپ در کلش رویال : توانایی، آمار و موارد دیگر

Clash Royale Zap Evolution : توانایی، آمار و …

این مقاله تمام جزئیات مربوط به کارت اولوشن زاپ در کلش رویال را به همراه مراحل باز کردن قفل این افزونه جدید هیجان انگیز به بازی ارائه می دهد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

کارت اولوشن زاپ در کلش رویال اولین نسخه تکاملی کارت طلسم است که برای انتشار در فصل 57 برنامه ریزی شده است. این طلسم اهمیت زیادی در بازی دارد و به بازیکنان ابزاری قدرتمند برای خیره کردن حریفان و دستیابی به کنترل جمعیت ارائه می دهد. همچنین این دومین کارت تکاملی خواهد بود که در مارس 2024 پس از کارت اولوشن تسلا عرضه می شود.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه ساخت یک دک متعادل در کلش رویال

کارت اولوشن زاپ در کلش رویال

توانایی

Triple Shock یک توانایی تکاملی است که با کارت اولوشن زاپ در کلش رویال معرفی شده است. و Zap را به یک قدرت بزرگ برای مبارزه تبدیل می کند. این توانایی جرقه‌های بنفش رنگی را تولید می‌کند که دشمنان را در محدوده خود هدف قرار می‌دهد و دنباله‌ای از شوک‌های ویرانگر را آغاز می‌کند.

نسخه قبلی آن تنها یک انفجار انرژی را ارائه می کرد. اما Zap تکامل یافته سه گانه ای از حملات را به راه می اندازد که هر کدام از قبلی قدرتمندتر هستند. ضربه اول در شعاع 2.5 کاشی آسیب وارد می کند. همانطور که میدان انرژی منبسط می شود و با شدت برق به سمت بیرون می رسد، دوباره به ترتیب به شعاع های 3 و 3.5 کاشی برخورد می کند. فاصله بین هر ضربه فقط یک ثانیه است.

تمامی آمارها

از نظر مشخصات آماری، کارت اولوشن زاپ در کلش رویال به 2 چرخه نیاز دارد تا تکامل را فعال کند. که در نتیجه تقریباً یک مورد از هر سه استقرار شکل تکامل یافته آن را آغاز می کند.

علاوه بر این، Evolved Zap تمام آمارها را به عنوان نسخه قبلی خود حفظ می کند، به جز محدوده آسیب و برد. که با هر ضربه متوالی افزایش می یابد و قدرت آن با هر پالس انرژی تقویت می شود. زاپ اول 192 ناحیه آسیب وارد می کند و به دنبال آن زاپ دوم که 384 ناحیه آسیب وارد می کند. در نهایت زاپ سوم 576 ناحیه آسیب وارد می کند. محدوده از 2.5 کاشی به 3 کاشی و سپس 3.5 کاشی افزایش می یابد.

چگونه Zap Evolution را در کلش رویال باز کنیم؟

Zap Evolution در کلش رویال در ابتدا از طریق خریدهای درون برنامه ای (IAP) قابل دسترسی خواهد بود. طبق گفته RoyaleAPI، انتظار می‌رود که نسخه تکامل یافته حدود 10 دلار قیمت داشته باشد و در هفته دوم فصل 57 فروخته شود.

با این حال، F2P می‌تواند با جمع‌آوری شش خرده وحشی مخصوص این تکامل، این کارت را بدست آورد. این شش خرده وحشی را می توان از طریق Level Up Chests، Season Shop و پیشنهادات فروشگاه به دست آورد.

در نتیجه، کارت اولوشن زاپ در کلش رویال منجر به برخوردهای برق‌آمیز می‌شود که در آن هر موج ضربه‌ای به استراتژی‌های نوآورانه برای مقابله نیاز دارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت