ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کارت اولوشن تسلا

کارت اولوشن تسلا در کلش رویال : توانایی، تغییرات و نحوه باز کردن قفل

Clash Royale Tesla Evolution : توانایی، تغییرات، نحوه باز کردن قفل و … توضیح داده شده است

این مقاله نگاهی دارد به کارت اولوشن تسلا در کلش رویال و آنچه که برای بازی به ارمغان خواهد آورد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

کارت اولوشن تسلا در کلش رویال قرار است دوازدهمین نسخه تکاملی بازی باشد. با افزایش 20 درصدی HP، دوام تسلا سنتی را افزایش می دهد. این افزودنی آینده یک کارت 2 چرخه خواهد بود. این بدان معنی است که تسلا تکامل یافته در هر سه استقرار یک بار ظاهر می شود.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه برنده شدن در چالش بزرگ کلش رویال

کارت اولوشن تسلا در کلش رویال

تاریخ مورد انتظار عرضه

طبق گفته RoyaleAPI، کارت اولوشن تسلا در 4 مارس 2024، مصادف با شروع فصل جدید بازی، عرضه خواهد شد.

پس از استقرار، تسلا تکامل یافته به زیرزمین می رود تا حضور خود را از دشمنان پنهان کند. با این حال، با شناسایی واحدهای مخالف در محدوده خود دوباره ظاهر می شود و حمله می کند.

توانایی: الکترو پالس

Electro Pulse نامی است که به توانایی کارت اولوشن تسلا در کلش رویال داده شده است.

پس از استفاده، الکترو پالس یک موج شوک دایره ای در اطراف پایه تسلا ایجاد می کند و به تدریج قطر آن را افزایش می دهد. نیروهایی که در این میدان تپنده گیر افتاده اند آسیب می بینند و گیج می شوند.

چه در رویارویی با دشمنان هوایی یا زمینی، Electro Pulse ثابت می کند که یک دارایی دفاعی همه کاره است. که می تواند پیشرفت های دشمن را مختل کند و جریان نبرد را به نفع بازیکن تغییر دهد.

محدوده و آسیب

کارت اولوشن تسلا در کلش رویال شعاع برد قابل توجهی از شش کاشی دارد که اندکی از مدل قبلی خود پیشی می گیرد. این دسترسی گسترده بازیکنان را قادر می‌سازد تا حرکت دشمن را به طور مؤثر کنترل کنند، استراتژی‌های آنها را مختل کرده و تلاش‌های آنها برای پیشروی را مختل می‌کند.

از نظر قابلیت های تهاجمی، الکترو پالس ضربات ویرانگری را به نیروهای دشمن وارد می کند و 192 نقطه آسیب به اهداف خود وارد می کند. این برای فرستادن دشمنان ضعیف‌تر مانند اسکلت‌ها و خفاش‌ها به آسانی کافی است. اما نیروهای انعطاف‌پذیرتر مانند گابلین ها، Spirits یا مینیون ها ممکن است بتوانند در برابر حمله مقاومت کنند.

چگونه Tesla Evolution را باز کنیم؟

برای باز کردن کارت اولوشن تسلا در کلش رویال، بازیکنان باید شش شارد اولوشن متعلق به Tesla تکامل یافته را جمع آوری کنند.

Evolution Shards کلش رویال را می توان پس از عرضه تسلا Evolution از طریق Diamond Pass Royale، صندوقچه های سطح بالا و فروشگاه های فصلی به دست آورد.

در پایان، کارت اولوشن تسلا در کلش رویال احتمالاً یک مکمل قابل توجه برای بازی خواهد بود. این نوع تکامل یافته کارت تسلا نوید تغییر شکل میدان نبرد را با توانایی نیرومند الکترو پالس می دهد که برای مقابله با آن نیاز به استراتژی های نوآورانه جدیدی دارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت