ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
طلسم Goblin Curse

طلسم Goblin Curse کلش رویال : توانایی، آمار و موارد دیگر

طلسم نفرین گابلین در کلش رویال : توانایی، آمار و …

این مقاله تمام جزئیات مربوط به طلسم Goblin Curse کلش رویال از جمله توانایی و آمار آن را برجسته می کند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

طلسم Goblin Curse کلش رویال با آپدیت Q2 2024 بازی، RoyaleAPI، منتشر خواهد شد. وب سایتی که اطلاعاتی در مورد دک ها، بازیکنان و موارد دیگر این عنوان ارائه می دهد. بر تبدیل نیروهای دشمن به گابلین تمرکز خواهد کرد. برخلاف راکت پارتی که فوراً دشمنان را به گابلین های دوست تبدیل می کند، این طلسم ابتدا در طول زمان آسیب وارد می کند و سپس نیروهای شکست خورده را به آن واحدها تبدیل می کند.

مقالات مرتبط »      چالش قدرت گابلین در کلش رویال : معرفی 5 تا از بهترین عرشه ها

طلسم Goblin Curse کلش رویال

توانایی

طلسم Goblin Curse کلش رویال یک کارت نادر حماسی است که 2 اکسیر قیمت دارد و مکانیک متمایز را معرفی می کند: وارد کردن آسیب در طول زمان به سربازان دشمن در شعاع خود و تبدیل آنها به گابلین در صورت شکست خوردن. این تبدیل نیروهای اضافی برای بازیکنان در طول نبرد ایجاد می کند.

این طلسم شش ثانیه طول می‌کشد، آسیب‌های مداوم وارد می‌کند و تأثیر آن را بر نیروهای خوشه‌ای دشمن به حداکثر می‌رساند. پاداش 50٪ خسارت در برابر سربازان، کارایی این طلسم را بیشتر می کند. این باعث می‌شود که در ترکیب با سایر منابع آسیب استفاده شود. و به شما کمک می‌کند تا به سرعت انبوهی از دشمنان کم ضربه را پاک کنید.

آمار

در ارتقاء سطح 11، طلسم نفرین گابلین دارای مدت زمان شش ثانیه و شعاع چهار کاشی است که کمی بزرگتر از کاشی های 3.5 طلسم Poison است. این 25 اسب بخار در هر ثانیه به سربازان آسیب وارد می کند که در کل مدت زمان آن به 150 آسیب می رسد. هنگامی که برج ها را هدف قرار می دهد، 5 اسب بخار در هر ثانیه آسیب وارد می کند که در مجموع 30 آسیب در مدت شش ثانیه می شود.

علاوه بر این، این طلسم 50٪ پاداش آسیب به نیروهای دشمن دارد. اگرچه این جایزه برای Crown Towers اعمال نمی شود. آسیب در شش تیک در طول مدت طلسم تحویل داده می شود و آسیب مداوم و تجمعی را به واحدهای آسیب دیده وارد می کند.

مقایسه با طلسم های دیگر

هنگام مقایسه طلسم Goblin Curse کلش رویال با طلسم های دیگر، به دلیل توانایی منحصر به فرد خود در تبدیل نیروهای نابود شده دشمن به گابلین، دارای یک مزیت متمایز است. نسبت آسیب به ازای هر اکسیر ممکن است در نگاه اول جذاب به نظر نرسد. اما اثرات اضافی این محصول به طور قابل توجهی ارزش کلی آن را افزایش می دهد.

مثلاً، نفرین گابلین 150 آسیب به سربازان و 30 آسیب به برج ها وارد می کند که کمتر از جادوهایی مانند Zap و Arrows است. با این حال، پاداش 50٪ خسارت آن به حذف سریع نیروهای دشمن در صورت ترکیب با سایر منابع آسیب کمک می کند.

از نظر خسارت خام، طلسم Goblin Curse کلش رویال در مقایسه با جادوهای قوی تر مانند Fireball و Poison که آسیب بیشتری به نیروها و برج ها وارد می کنند کوتاه است. با این حال، توانایی تبدیل سربازان دشمن به گابلین، یک مزیت استراتژیک در طول نبردها، به ویژه در برابر واحدهای گروهی مانند اسکلت ها، خفاش ها، گوبلین های نیزه و مینیون ها ایجاد می کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت