ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آپدیت Card Evolution کلش رویال

آپدیت Card Evolution کلش رویال : تاریخ انتشار و تریلر جدید

Clash Royale به‌روزرسانی Card Evolution را معرفی می‌کند – تاریخ انتشار، تریلر جدید و …

آپدیت Card Evolution کلش رویال می‌آید. و در حال تغییر کامل نحوه اجرای بازی برای مدت طولانی است. توسعه دهندگان سوپرسل یک تیزر درخشان از چیزهای آینده ارائه کرده است که شامل یک موزیک ویدیو از دو نفر Tenacious D است. بر اساس اطلاعات منتشر شده امروز، به روز رسانی آینده می تواند به طور چشمگیری متای بازی را تکان دهد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

از زمان انتشار در سال 2016، کلش رویال به یکی از محبوب ترین بازی های موبایل تبدیل شده است. به لطف رویکرد تاکتیکی و رویدادهای تازه، طرفداران همیشه آنچه را که سوپرسل به آنها ارائه کرده است، دوست داشته اند.

آپدیت Card Evolution کلش رویال این پتانسیل را دارد که با افزودن مهارت های منحصر به فرد، ابتدایی ترین کارت ها را در بازی بهتر و قوی تر کند. بیایید به تمام نکات اصلی برای بازیکنان نگاه کنیم و اینکه چه زمانی می‌توانند منتظر به‌روزرسانی آینده باشند.

مقالات مرتبط »    Elite Levels در کلش رویال : نحوه تبدیل و دریافت کارت های الیت وایلد

آپدیت Card Evolution کلش رویال چه زمانی منتشر می شود؟

16 ژوئن تنها معرفی بیشتر محتوایی بود که وارد بازی می شود. پس از به‌روزرسانی، طرفداران در سراسر جهان می‌توانند از 19 ژوئن 2023 سیستم جدید را تجربه کنند.

ویژگی های جدید برای همه بازیکنان قدیمی و جدید در دسترس خواهد بود. به‌روزرسانی Card Evolution کارت‌های رایج بازی – Barbarians، Royal Giants، Skeleton و غیره را تقویت می‌کند. این اقلام جزء اصلی هر عرشه بوده اند، اما نقش بالقوه آنها تا حد زیادی محدود است. اکنون زمانی که بازیکنان توانایی‌های جدید را برای این واحدها باز کنند، این وضعیت تغییر می‌کند.

با کمک تکه های تکامل، این واحدهای رایج در کلش رویال مهارت های جدیدی را به ارث خواهند برد. در حالی که بازیکنان با انواع رایج شروع می کنند، می توانند مهارت های ویژه را در اواسط بازی فعال کنند. این کار بازیکنان را مجبور می کند تا رویکردی تاکتیکی داشته باشند و خارج از چارچوب فکر کنند تا حریف خود را شکست دهند. علاوه بر این، انتظار می‌رود که متا تغییر کند زیرا کارت‌های رایج‌تر که به سمت جلو حرکت می‌کنند، ممکن است به سنگ بنای عرشه تبدیل شوند.

آپدیت Card Evolution کلش رویال به بازیکنان مسن‌تر اجازه می‌دهد تا از واحدهای مشترک مورد علاقه خود به طور متفاوتی استفاده کنند. افرادی مانند Skeleton و Barbarians دیگر به عنوان گزینه ای برای مدیریت مانای درون بازی در طول مسابقات باقی نخواهند ماند. برای بازیکنان جدید، پیشرفت درون بازی با کمک این واحدها بسیار سریعتر خواهد بود. قطعات تکاملی، که برای ارتقاء مورد نیاز خواهند بود، از منابع مختلف در دسترس خواهند بود.

رویداد اسلش رویال نیز تا 19 ژوئن ادامه دارد. بازیکنان کلش رویال می توانند هر کارتی را تا زمانی که فعال است با نصف هزینه اصلی ارتقا دهند. این فرصت عالی برای مبتدیان و پیشکسوتان است تا دک های خود را برای به روز رسانی آینده آماده کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت