ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کارت اولوشن Bomber

کارت اولوشن Bomber در کلش رویال : تاریخ انتشار، توانایی، و موارد دیگر

Bomber Evolution کلش رویال : تاریخ انتشار، توانایی و …

کارت اولوشن Bomber در کلش رویال جدیدترین افزوده شده به زرادخانه بازی است. این پیشرفت در تاریخ 5 فوریه (دوشنبه، ۱۶ بهمن) پخش خواهد شد. همزمان با شروع فصل جدید است و هیجان را به میدان جنگ می افزاید. بمب افکن تکامل یافته با امتیازات پیشرفته و توانایی تغییر بازی که به نام Bouncy Bomb شناخته می شود، پتانسیل تغییر شکل متا را دارد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

Bomber Evolution قدرت استراتژیک و چرخه تکامل ساده ای دارد. و قرار است تأثیر طولانی‌مدتی بر بازی‌های کلش رویال داشته باشد. آماده شوید تا تمام نیروی بمب افکن تکامل یافته را آزاد کنید و مانند قبل بر عرصه تسلط داشته باشید.

مقالات مرتبط »    باف کانونیر در کلش رویال ارزش استفاده را دارد یا خیر ؟

تمام جزئیات در مورد کارت اولوشن Bomber در کلش رویال

کارت اولوشن Bomber ،در هسته خود به طور قابل توجهی بقا را بهبود می بخشد. با افزایش 25٪ در نقاط ضربه (HP). این ارتقا، دوام Evolved Bomber را با Firecracker و Archers هماهنگ می‌کند. و به آن اجازه می‌دهد تا در مقابل رگبار تیرها مقاومت کند و در عین حال در برابر نیروی ویرانگر یک گلوله آتشین سقوط کند.

چیزی که بمب افکن تکامل یافته را متمایز می کند، هزینه پایین تنها دو اکسیر آن است. که کاربرد آن را در تسهیل تبادل اکسیر مطلوب در میدان های جنگ افزایش می دهد.

با این حال، نوآوری واقعی در قابلیت کارت اولوشن Bomber در کلش رویال این است : Bouncy Bomb . با استفاده از این ویژگی جدید، هر بمبی که توسط بمب افکن توسعه یافته پرتاب می‌شود، دو بار پس از برخورد، باعث انفجارهای بیشتری با هر پرش می‌شود.

این مکانیسم درخشان قابلیت‌های تهاجمی بمب‌افکن را بهبود می‌بخشد. و همچنین یک عنصر استراتژیک را نیز به آن اضافه می‌کند. زیرا بازیکنان توانمند می‌توانند جهت این بمب‌های پرتاب را تغییر دهند. تا واحدهای دشمن را به‌طور تاکتیکی هدف قرار دهند و حتی برج‌های کرون تاورهای مخالف را نیز تیراندازی کنند.

برای در نظر گرفتن قدرت Bouncy Bomb، خروجی آسیب آن را با آسیب طلسم مقایسه کنید. بمب افکن تکامل یافته دارای قدرت چشمگیر 414 اسب بخار است. اما آسیب ترکیبی ناشی از چندین انفجار بمب با طلسم های مخربی مانند زلزله، گلوله برفی، تحویل سلطنتی و حتی فایربال قابل مقایسه است.

انفجار سوم اگر به درستی مورد هدف قرار گیرد، می تواند با دقت یک اسنایپ مجیک آرچر از سمت بازیکن در میدان مسابقه به کرون تاور حریف برسد.

علاوه بر این،

ظهور کارت اولوشن Bomber در کلش رویال نشان دهنده تغییر قابل توجهی از چرخه های تکامل گذشته است. سایر کارتهای ارزان قیمت، به طور معمول برای فعال کردن تکامل به دو چرخه نیاز دارند. اما بمب افکن فقط به یک چرخه نیاز دارد. این امر دلالت بر این دارد که هر استقرار دیگر منجر به یک بمب افکن تکامل یافته می شود.

این فرایند کوتاه شده ، کارت اولوشن Bomber را به عنوان یک رقیب خطرناک تعیین می کند. و به طور بالقوه موقعیت خود را به عنوان یکی از قدرتمندترین تحولات در Clash Royale سیمان می کند.

نحوه باز کردن قفل کارت اولوشن Bomber در کلش رویال

از نظر در دسترس بودن ، بازیکنانی که می خواهند کارت اولوشن Bomber را بدست آورند می توانند با دستیابی به قسمت های وحشی ، که بلافاصله پس از انتشار تکامل در دسترس قرار می گیرند ، این کار را انجام دهند. علاوه بر این، گیمرهایی که Diamond Pass Royale را انتخاب می‌کنند، شش قطعه Bomber دریافت خواهند کرد. که به آن‌ها اجازه می‌دهد به سرعت پیشروی کنند و بر این تکامل انفجاری تسلط پیدا کنند.

طرفداران مشتاقانه منتظر معرفی کارت اولوشن Bomber هستند که نوید ارائه امکانات استراتژیک جدید و گیم پلی هیجان انگیز را می دهد.

بمب افکن تکامل یافته ، با افزایش زنده ماندن و توانایی بمب در حال تغییر بازی ، در اولویت قرار دارد تا جلوه ای ماندگار در متا Clash Royale ایجاد کند. همچنین درگیری های خشمگین را مشتعل و با پتانسیل انفجاری آن چشم انداز رقابتی را دوباره تعریف کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت