ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد انجمن تولد کلش رویال

رویداد انجمن تولد کلش رویال : جوایز، نحوه باز کردن قفل و موارد دیگر

ایونت Birthday Community کلش رویال : جوایز، نحوه باز کردن قفل و …

این مقاله تمام جوایز رویداد انجمن تولد کلش رویال را که می‌توان در طول این رویداد به دست آورد، فهرست می‌کند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

سوپرسل رویداد اجتماعی تولد کلش رویال را با هشت جایزه معرفی کرده است. این جوایز تنها زمانی قابل دسترسی خواهند بود که بازیکن به نقطه عطف مورد نیاز دست یابد. رویداد برثدی کامیونیتی کلش رویال، که از اول مارس آغاز شد، تا 10 مارس 2024 (یکشنبه، ۲۰ اسفند) ادامه خواهد داشت. این مناسبت وعده می دهد که یک جشن شاد برای بازیکنان در سراسر جهان باشد و جوایز هیجان انگیزی را ارائه دهد.

مقالات مرتبط »     چگونه در کلش رویال دک های control cycle بسازیم و بازی کنیم؟

تفکیک همه 8 جوایز رویداد انجمن تولد کلش رویال

در اینجا تمام جوایز فریبنده این رویداد آمده است:

  1. Bouncy Bastille Tower Skin: یاین جدیدترین پوسته روح جشن موجود برای برج پادشاه است. این پوست ترکیبی از رنگ‌های زرد و صورتی را به نمایش می‌گذارد که به نبردهای کلش رویال جذابیت می‌بخشد.
  2. Magic Chest: بازیکنان با به دست آوردن این صندوقچه های جادویی می توانند حداقل دو کارت نادر حماسی را دریافت کنند. این صندوق همچنین دارای کارت های کمیاب و معمولی است و باز کردن قفل آن 72 ساعت، 72 جواهر یا 1 کلید سینه طول می کشد.
  3. Gold Rushes: قفل این جایزه را باز کنید تا روزانه تا 11 مارس، مقدار زیادی طلا دریافت کنید. از این طلاها می توان برای خرید یا ارتقای کارت های مختلف کلش رویال استفاده کرد.
  4. Electro Birthday Emote: ایموت کاملاً جدید Electro Birthday را می توان به عنوان جایزه در این رویداد باز کرد. این شکلک دارای کیکی است که با عدد هشت در بالای آن تزئین شده و با چراغ های چشمک زن احاطه شده است.
  5. Champion Chest: با جمع آوری صندوقچه قهرمان، بازیکنان زیر آرنا 16 یکی از شش کارت قهرمان را به دست خواهند آورد. این کارت می تواند شاهزاده کوچک کلش رویال، ملکه کماندار یا شخص دیگری باشد.
  6. Cannoneer Cards: با تقویت زرادخانه خود با 20 کارت کانونیر کلش رویال، جدیدترین افزوده شده به مجموعه Tower Troop، توانایی های استراتژیک خود را در میدان نبرد تقویت کنید.
  7. Giant Chest: با باز کردن قفل این صندوقچه غول پیکر، تکه های بزرگی از کارت های کمیاب و معمولی به دست آورید.
  8. Wild Evolution Shard: بازیکنان می توانند یکی از شش Wild Evolution Shards را برای باز کردن بهترین تکامل کارت در کلش رویال به دست آورند.

همه این هشت جایزه با ارائه آیتم های ارزشمند درون بازی جذابیت این رویداد را افزایش می دهند.

چگونه می توان جوایز رویداد انجمن تولد کلش رویال را باز کرد؟

برای باز کردن جوایز فوق، بازیکنان باید تعداد مورد نظر کرون را در بازی جمع آوری کنند. علاوه بر این، آنها پاداش های اضافی را از طریق تلاش جمعی همه جمع آوری می کنند. هرچه انجمن تاج های بیشتری کسب کند، گنجینه های بیشتری رونمایی می شود و حس هیجان را در بین بازیکنان تقویت می کند.

نظارت بر پیشرفت در این رویداد

نظارت بر پیشرفت و ردیابی نقاط عطف با News Royale Carousel بدون دردسر انجام می‌شود. و به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ در مورد وضعیت رویداد و نقطه عطف بعدی در انتظار دستاورد است.

پس از رسیدن به مایلستون ها، بازیکنان می توانند به سرعت این جوایز را از فروشگاه درون بازی ظرف 24 ساعت پس از باز کردن قفل دریافت کنند.

در خاتمه، رویداد انجمن تولد کلش رویال وعده می دهد که یک رویداد مهم باشد. و بازیکنان را از سراسر جهان متحد کند تا هشت سال گیم پلی هیجان انگیز را جشن بگیرند.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت