ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش 20 بردی کلش رویال

چالش 20 بردی کلش رویال : جوایز، زمان بندی و موارد دیگر

کلش رویال جوایز جدیدی را برای چالش 20 بردی نشان می دهد

این مقاله لیست به روز شده جوایز را برای چالش 20 بردی کلش رویال ارائه می دهد.

کلش رویال بار دیگر با آخرین آپدیت خود در چالش 20 بردی که بسیار مورد انتظار بود، موج ایجاد می کند. با تلاش های نامحدود برای دارندگان پاس رویال، این رویداد نوید یک دوره طولانی نبردهای هیجان انگیز و پاداش های بی سابقه را برای بازیکنان ماهر می دهد. چالش 20 برد با جوایز باورنکردنی آماده است تا جامعه کلش رویال را مجذوب خود کند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

جوایز و دوره زمانی چالش 20 بردی کلش رویال

چالش 20 بردی کلش رویال مستلزم دستیابی به پیروزی در نبردهای پی در پی در میدان در برابر حریفان مختلف انتخاب شده توسط بازی است. این رویداد خاص به سطح بی‌نظیری از تمرکز نیاز دارد. با توجه به اینکه حتی یک باخت هم می‌تواند زنجیره پیروزی را خاتمه دهد. و بازیکنان را ملزم به شروع دوباره از مرحله اولیه می‌کند. جوایز و دوره رویداد به روز شده در زیر آورده شده است.

مقالات مرتبط »   بهترین دک شازده کوچولو و استراتژی برای نرخ برد بالاتر در کلش رویال

جوایز به روز شده

تیم کلش رویال سیستم پاداش برای چالش 20 برد را اصلاح کرده است و یک سری جوایز پرسود را معرفی کرده است که با هر پیروزی متوالی افزایش می یابد. به دارندگان پاس رویال تلاش های نامحدودی داده می شود که به آنها امکان می دهد استراتژی های خود را اصلاح کنند و جایزه بزرگ را دنبال کنند.

ساختار جدید پاداش به شرح زیر است:

  • متوالی 2 برد متوالی: 10,000 سکه طلا
  • 4 برد متوالی: 20,000 سکه طلا
  • 6 برد متوالی: 30,000 سکه طلا
  • 8 برد متوالی: 40,000 سکه طلا
  • 10 برد متوالی: 1 Epic Chest
  • 12 برد متوالی: 15,000 Elite Wild Cards
  • 14 برد متوالی: 25,000 Elite Wild Cards
  • 16 برد متوالی: 50,000 Elite Wild Cards
  • 18 برد متوالی: 1 Legendary King’s Chest
  • 20 برد متوالی: Exclusive 20-win Goblin emote

این جوایز فریبنده برای ایجاد انگیزه در بازیکنان طراحی شده‌اند تا محدودیت‌های خود را پشت سر بگذارند و مهارت استراتژیک خود را در میدان مسابقه به نمایش بگذارند.

دوره رویداد

این رویداد از 15 نوامبر ساعت 09:00 UTC تا 20 نوامبر در ساعت 09:00 UTC برگزار می شود. این به بازیکنان زمان کافی برای اصلاح دک های خود، انطباق با متای در حال تغییر و حفظ موقعیت خود در میان نخبگان بازی می دهد.

درباره ایموت انحصاری 20 برد Goblin

اوج موفقیت در چالش 20 بردی کلش رویال ، شکلک 20 بردی انحصاری Goblin است. که نمادی از تسلط و مهارت است. فقط کسانی که تمام 20 برد متوالی را فتح کنند، افتخار استفاده از این احساس منحصر به فرد را خواهند داشت. و آن را به یک جایزه بسیار ارزنده در جامعه کلش رویال تبدیل می کند.

نتیجه گیری

بازیکنان بدون شک خود را در هیجان نبردهای شدید غوطه ور خواهند یافت، که نیاز به برنامه ریزی استراتژیک برای دنبال کردن جوایز انحصاری دارد که آنها را به عنوان قهرمانان واقعی میدان نشان دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت