ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
باگ رویداد Streak کلش

باگ رویداد Streak کلش اف کلنز باعث می‌شود بازیکنان وظایف خود را از دست بدهند

اشکال ایونت Clash of Clans Streak باعث می‌شود بازیکنان وظایف خود را از دست بدهند

این مقاله به بررسی باگ رویداد Streak کلش اف کلنز می پردازد. و چند پیشنهاد برای بازیکنان در طول این رویداد ارائه می دهد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

باگ رویداد Clash of Clans Streak باعث ایجاد موانع می شود و بازیکنان را از انجام وظایف روزانه خود باز می دارد. تایمر رویدادی که قرار بود زمان باقی‌مانده برای انجام یک کار را نمایش دهد، برای بازیکنان مختلف در سراسر جهان نادرست عمل کرده است. و بیش از 24 ساعت زمان اختصاص داده شده را به آنها نشان می‌دهد. این بازیکنان باید منتظر بمانند تا شمارش معکوس به کمتر از 24 ساعت برسد.

مقالات مرتبط »     اسکین ملکه مصر کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

جزئیات باگ رویداد Streak کلش اف کلنز و چند پیشنهاد برای بازیکنان

باگ رویداد Streak کلش اف کلنز به احتمال زیاد یک نقص فنی است. در بخش کدگذاری بازی وجود دارد و به زودی توسط کارشناسان حل خواهد شد.

بازیکنانی که مشتاق تکمیل چالش‌های رویداد Streak هستند، باید صبور باشند. و در حین انتظار برای حذف باگ، در حملات منظم دهکده شرکت کنند. موضوع به طور فعال در حال رسیدگی است. در این بین، بازیکنان می توانند از طریق دسته Clash of Clans X به روز شوند.

مزایای این رویداد چیست؟

این رویداد در حال انجام دارای هفت رویداد روزانه برای دسترسی به 100٪ جایزه Streak و 3000 سنگ معدنی Shiny است. در ابتدا قرار بود ظرف مدت 10 روز به پایان برسد. اما به دلیل یک باگ سیستم، توسعه دهندگان کلش آف کلنز دو روز دیگر مدت زمان رویداد را تمدید کردند. و 30 آوریل (سه شنبه، ۱۱ اردیبهشت) را به روز پایانی رویداد تبدیل کردند.

بازیکنانی که پاداش 100% Streak را به دست می آورند، پس از هر لوت در لیگ تروفی در طول مدت رویداد، پاداش دو برابری دریافت خواهند کرد. که آن را به یک رویداد مهم از نظر پیشرفت در بازی تبدیل می کند.

علاوه بر این، 3000 سنگ براق در آخرین کار ارائه می شود. جایی که بازیکنان باید یک حمله 3 ستاره را با 100٪ تخریب انجام دهند. پس از جمع آوری 1000 سنگ براق اضافی، بازیکنان می توانند از آنها برای ارتقاء تجهیزات قهرمان کمیاب در بازی استفاده کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت