ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اسپایکی بال کلش

آیا اسپایکی بال کلش اف کلنز ارزش خرید را دارد ؟

آیا Spiky Ball کلش اف کلنز ارزشش را دارد؟

اسپایکی بال کلش اف کلنز جدیدترین تجهیزات قهرمانی است که برای پادشاه بربر طراحی شده است. با فعال شدن این تجهیزات، پادشاه یک فوتبال منحصر به فرد را در دفاع از دشمن راه اندازی می کند. که باعث می شود چندین بار جهش کند و به ساختمان های مختلف آسیب برساند. این Hero Equipment در رویداد Clash With Haaland کلش اف کلنز معرفی شد. که چندین تزیین و سایر آیتم‌های با مضمون هالند را نیز در بازی به نمایش گذاشت.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

این مقاله جزئیات مختلفی را در رابطه با تجهیزات قهرمان اسپایکی بال کلش اف کلنز نشان می‌دهد. و توضیح می‌دهد که چرا بازیکنان باید از صرف منابع درون بازی برای به دست آوردن آن اجتناب کنند.

مقالات مرتبط »      اسکین Wild West Warden در کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و صرفاً منعکس کننده نظر نویسنده است.

مقایسه آماری بین اسپایکی بال کلش اف کلنز با ویال خشم و دستکش غول پیکر

از زمان نوشتن این مقاله، اکثر بازیکنان، پادشاه بربر خود را با ویال خشم و دستکش عظیم جفت می کنند. این ترکیب 1420 DPS اضافی در طی 10 ثانیه آسیب ناشی از پاشش آب ایجاد می کند که در مجموع 14200 آسیب اضافی را شامل می شود. Giant Gauntlet هفت ثانیه دیگر به آسیب پاشش اضافه می کند و 60 درصد آسیب را به مدت 17 ثانیه کاهش می دهد.

در مقایسه، اسپایکی بال کلش اف کلنز در حداکثر سطح، 3250 آسیب به 9 هدف جداگانه وارد می کند که در مجموع به 29250 آسیب می رسد. به نظر می رسد این از نظر آسیب خام از ترکیب Giant Gauntlet و Rage Vial بهتر است.

خروجی آسیب در مقابل انعطاف پذیری استراتژیک

در حالی که آسیب اسپایکی بال کلش اف کلنز به طور غیرقابل انکاری زیاد است، لزوماً به معنای بهبود آشکار نیست. نقطه قوت ترکیب Giant Gauntlet و Rage Vial در توانایی آن در پاکسازی مناطق وسیع، به ویژه در هنگام حملات سرکوب است که در متای تاون هال 16 فعلی بسیار مورد علاقه است. این استراتژی شامل فرستادن پادشاه به قلب پایگاه دشمن برای از بین بردن سریع ساختارهای کلیدی است.

اسپایکی بال کلش اف کلنز قدرتمند است. اما فاقد قابلیت تخریب متمرکز مورد نیاز برای خنثی کردن ساختارهای دفاعی حیاتی مانند Monolith، Eagle Artillery، Scattershots، Inferno Towers و غیره است. علاوه بر این، توپ Spiky نزدیک‌ترین ساختمان‌ها را در یک خط هدف قرار می‌دهد. برخلاف Royal Champion’s Seeking Shield که اهداف با ارزش را در اولویت قرار می‌دهد.

معمای تقویت HP

یکی از جنبه‌های جالب اسپایکی بال کلش اف کلنز، افزایش 3290 اسب بخاری آن است. این تقویت مانند جواهر سلطنتی برای قهرمان سلطنتی یا عروسک شفا دهنده برای ملکه کماندار یک بازیابی مستقیم نیست، اما امتیازات سلامتی بیشتری را ارائه می دهد. اگر پادشاه بربر تحت شفای مداوم باشد، این می تواند مفید باشد، و این تجهیزات را در درگیری های طولانی مدت که در آن بقای حیاتی است، سودمند می کند.

هم افزایی بالقوه با Vampstache جفت کردن توپ اسپایکی با وامپستاچ ممکن است بهترین هم افزایی را ارائه دهد. Vampstache پتانسیل شفای King را افزایش می دهد، و مکمل تقویت HP از Spiky Ball است. این ترکیب می‌تواند به ویژه در حملات هیبریدی یا هیدرا مؤثر باشد. جایی که حضور پایدار پادشاه برای مسیریابی و پشتیبانی حیاتی است.

حکم نهایی

در حال حاضر، به نظر نمی رسد که اسپایکی بال کلش اف کلنز از ترکیب آزمایش شده و واقعی ویال خشم و دستکش غول پیکر در متای فعلی تاون هال 16، که تحت سلطه حملات سرسام آور است، بهتر باشد. با این حال، نویدبخش استراتژی های آینده و متا است. با تکامل گیم پلی و ظهور سبک های حمله جدید، Spiky Ball می تواند به یک دارایی با ارزش تبدیل شود، به خصوص زمانی که با تجهیزات متمرکز بر درمان مانند Vampstache همراه شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت