ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
همکاری کوین دورانت و کالاف

همکاری کوین دورانت و کالاف دیوتی موبایل : تاریخ انتشار و نحوه دریافت

همکاری Call of Duty Mobile و Kevin Durant : تاریخ انتشار مورد انتظار، نحوه دریافت و …

همکاری کوین دورانت و کالاف دیوتی موبایل در فصل 4 (مه 2023) وارد بازی می شود. اخیراً، دسته رسمی توییتر Call of Duty از ورود یک اپراتور کاملاً جدید به Call of Duty: Warzone 2 و Modern Warfare 2 خبر داده و در عین حال به COD Mobile نیز اشاره کرده است. همانطور که در تبلیغات تبلیغاتی با بنر “Easy Money Sniper” مورد تمسخر قرار گرفت، شخصیت آینده در بازی بر اساس ستاره NBA کوین دورانت ساخته خواهد شد.

یکی از مزایای خرید cp کالاف دیوتی موبایل ارزان ، شانس ورود به قرعه کشی شانس برای برنده شدن و دریافت جایزه است.

برای کسانی که نمی دانند، دسته اینستاگرام دورانت @easymoneysniper است. علاوه بر این، تیزر اپراتور Call of Duty که در آینده منتشر می‌شود، به طور مجزا به ارتباط این همکاری با بسکتبال اشاره می‌کند و شبح یک بازیکن را به نمایش می‌گذارد.

مقلات مرتبط »  ترجمه ماموریت Sidearm Scuffle کالاف دیوتی موبایل

اپراتور کوین دورانت در CoD Mobile: همه چیزهایی که توسعه دهندگان در مورد همکاری کوین دورانت و کالاف در فصل 4 جدید فاش کردند

از آنجایی که اکتیویژن تنها از این تیزر رونمایی کرده است، بازیکنان ممکن است برای تأیید تاریخ انتشار چند روز دیگر منتظر بمانند. اعلامیه رسمی نشان داد که اپراتور جدید در ماه می عرضه می‌شود و انتظار می‌رود بازی‌های Call of Duty: Warzone 2 و Modern Warfare 2 در نیمه دوم ماه منتشر شود.

طرفداران Call of Duty Mobile نیز باید انتظار داشته باشند که اپراتور کوین دورانت در نیمه دوم ماه می، پس از 16 یا 17 (26 یا 27 اردیبهشت) وارد بازی شود. علاوه بر این، از آنجایی که انتظار می‌رود همکاری پیش رو یکی از پرچم‌دارهای اضافه شده به بازی باشد، بازیکنان باید جیب خود را با مقادیر هنگفتی از COD Points (CP) آماده نگه دارند.

همانطور که قبلاً در مورد شخصیت های نیمار جونیور و مسی که سال گذشته در COD Mobile منتشر شد، اپراتور آینده به احتمال زیاد بخشی از یک قرعه کشی خوش شانس خواهد بود. به غیر از یک قرعه‌کشی خوش شانس، بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که Activision اپراتور ستاره Phoenix Suns را در جعبه‌ها اضافه کند. که هزینه CP زیادی نیز دارد.

علاوه بر اپراتور Durant، بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که COD Mobile از طرح سلاح انحصاری و سایر لوازم جانبی Epic در رویداد مشترک استقبال کند.

تا زمانی که توسعه‌دهندگان بازی ف همکاری کوین دورانت و کالاف دیوتی موبایل را تایید کنند، بازیکنان می‌توانند روی رویدادهای درون‌بازی در حال انجام مانند Sidearm Scuffle و Melee Soirée تمرکز کنند و جوایز رایگان دریافت کنند.

توجه داشته باشید:
تاریخ انتشار و رویداد مشترک (قرعه کشی شانس) ذکر شده در مقاله فقط یک حدس و گمان است. خوانندگان باید اطلاعات را با کمی نمک دریافت کنند.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت