ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مجموعه Boxerbolt Ultimate پابجی

مجموعه Boxerbolt Ultimate پابجی موبایل بازگردانده شد

مجموعه های جدید Gilt و Boxerbolt پابجی موبایل مورد بررسی قرار گرفت

مجموعه New Gilt و با تمدید مجموعه Boxerbolt Ultimate پابجی موبایل بالاخره وارد بازی شد. و تا 26 اکتبر 2023 (پنج شنبه، ۴ آبان)، ساعت 23:59 (UTC+0) در دسترس خواهد بود. مطابق انتظارات، آیتم های اسطوره ای مختلفی را ارائه کرد که مطمئناً موجودی شما را برجسته می کند.

استفاده از سایت ارزان جم بسیار راحت است و می توانید به آسانی خرید جم فری فایر خود را انجام دهید. قیمت بسته های الماس فری فایر در این وب سایت ارزان و مقرون به صرفه است.

Tencent Games مجموعه جدید Flash-Striking New Gilt را در PUBG Mobile بازگردانده است. در پایان ماه سپتامبر معرفی شد و نوید یک مجموعه Boxerbolt Ultimate را داده بود. علاوه بر این، تریلر آن چند هفته پیش منتشر شد و شخصیت شگفت‌انگیز Boxerbolt را با سرعتی برق آسا به تصویر کشید. و در میان انبوهی از دشمنان حرکت کرد و آنها را از بین برد. این تریلر همچنین نگاهی اجمالی به پوسته Violet Volt Kar98K داشت.

مقالات مرتبط »     لاک رویال حلقه یونیکورن فری فایر با باندل های Rainbow Dreams و Fantastic Fantasy

مجموعه Boxerbolt Ultimate پابجی موبایل و آیتم های مختلف اسطوره ای دیگر ارائه شدند

مجموعه New Gilt آیتم‌های اسطوره‌ای متعددی را به PUBG Mobile آورده است. که بیشتر آنها حول محور شخصیت Boxerbolt و سرعت برق‌ آلود او هستند. برای شروع، مجموعه Boxerbolt Ultimate پابجی موبایل را ارائه می دهد که شامل لباس، شکلک و کفش Boxerbolt است.

مجموعه New Gilt همچنین دارای پوسته هایی برای آیتم های مختلف درون بازی است. مانند هاوربرد، کوله پشتی، نارنجک، اسکوپ، سایر ضمیمه ها و موارد دیگر. پوسته جدید Violet Volt قابل ارتقا برای تفنگ تک تیرانداز Kar98K یکی از نکات برجسته است. کشتن دشمن با این نسخه از سلاح، یک جعبه غنیمت ویژه در محل دشمن حذف شده باقی می گذارد.

یک فینیشر با این سلاح نیز باعث جلوه ویژه حذف و پخش خواهد شد. علاوه بر این، هنگامی که با SR ارتقا یافته، شلیک های خود را بر روی دشمن می اندازید، جلوه ویژه ای را ایجاد می کند.

نحوه به دست آوردن مجموعه Boxerbolt Ultimate پابجی موبایل و سایر کالاها در ست جدید Gilt

برای باز کردن جعبه ای که به طور تصادفی یک آیتم New Gilt به شما پاداش می دهد، باید UC های درون بازی (پول نقد ناشناخته) را خرج کنید.

یک قرعه کشی 60 UC برای شما هزینه دارد. با این حال، اولین قرعه کشی روز شما دارای قیمت تخفیفی خواهد بود و 10 UC برای شما هزینه خواهد داشت. علاوه بر این، می توانید 10 قرعه کشی به طور همزمان انجام دهید که 540 UC هزینه دارد. توجه داشته باشید که این قیمت ها ثابت نیستند و اغلب در نوسان هستند.

علاوه بر این روش، می‌توانید این اقلام اسطوره‌ای را با بازخرید آنها با فلش جم‌هایی که در دهانه‌های جعبه ارائه می‌شوند، خریداری کنید.

چگونه Violet Volt Kar98K را ارتقاء دهیم؟

برای ارتقای Violet Volt Kar98K خود، به تعداد معینی رنگ و متریال درون بازی نیاز دارید که در هر مرحله از سطح بالا متفاوت است.

با ارتقای سطح بنفش ولت Kar98K خود، با کالاهای مختلف درون بازی پاداش دریافت خواهید کرد.

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile توسط دولت هند ممنوع شده است. به کسانی که در این کشور هستند توصیه می‌شود که Krafton’s Battlegrounds Mobile India (BGMI) را امتحان کنند، که نوع هندی عنوان موبایل است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت