ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Booyah for Scythe

رویداد Booyah for Scythe در فری فایر با تیغه داس سایه رایگان

ahmadian

ایونت ooyah for Scythe جدید در فری فایر : Shadow Reaper Blade رایگان و جوایز بیشتری دریافت کنید

جزئیات بیشتر در مورد رویداد Booyah for Scythe در فری فایر در بخش زیر ارائه شده است.

فعالیت‌های مرتبط با دیوالی در گارنا فری فایر در حال انجام است. و کالاهای موضوعی مختلفی را به بازیکنان ارائه می‌دهد. آخرین رویدادی که در عنوان بتل رویال معرفی شده است، Booyah for Scythe است. که پوسته داس جذابی را به صورت رایگان ارائه می کند. برای دریافت جوایز موجود، افراد اساساً باید تعداد معینی بویاه را در هر یک از حالت‌های مختلف بازی به دست آورند.

با خرید جم فری فایر از سایت ارزان جم می توانید از تمامی امکانات این بازی به بهترین نحو استفاده کنید و از بازی لذت بیشتری ببرید.

الزامات تعیین شده توسط توسعه دهندگان نسبتاً آسان است. و کسانی که به طور فعال بازی را انجام می دهند می توانند به راحتی آنها را مطابقت دهند.

مقالات مرتبط »     کارناوال دیوالی فری فایر : جوایز بزرگ، الزامات الماس و موارد دیگر

رویداد Booyah for Scythe در فری فایر آغاز می شود

رویداد Booyah for Scythe در فری فایر در 12 نوامبر 2023 آغاز شد. و فقط تا 16 نوامبر 2023 (پنج شنبه، ۲۵ آبان) در دسترس خواهد بود. برجسته‌ترین نقطه این رویداد Shadow Reaper Blade است. که یک پوسته داس از نظر بصری جذاب است. علاوه بر این، بازیکنان همچنین می توانند یک کوپن شانس رویال و یک کوپن رویال طلایی دریافت کنند.

مشخصاتی که کاربران باید برای جوایز مطابقت دهند به شرح زیر است:

  • Booyah 5 بار یا Booyah 2 بار با Guildmates (حالت‌های BR، CS، یا LW): یک کوپن طلای رویال رایگان دریافت کنید (انقضا در 31 دسامبر 2023).
  • Booyah 12 بار یا Booyah 7 بار با Guildmates (حالت‌های BR، CS، یا LW): یک کوپن Luck Royale رایگان دریافت کنید (انقضا در 31 دسامبر 2023).
  • Booyah 25 بار یا Booyah 12 بار با Guildmates (حالت‌های BR، CS، یا LW): Shadow Reaper Blade را رایگان دریافت کنید.

برنده شدن در مسابقات در حالت‌های کلش اسکواد و گرگ تنها آسان است. در نتیجه به بازیکنان توصیه می‌شود آنها را بازی کنند و شرایط لازم برای رویداد را تکمیل کنند. اگر آنها در مسابقات بتل رویال بازی کنند، برنده شدن در 25 مسابقه کمی زمان می برد.

پوسته های Scythe مانند Shadow Reaper Blade به طور کلی چند صد الماس قیمت دارند. پس این رویداد Booyah for Scythe فرصتی عالی برای کسانی است که به دنبال اضافه کردن یک آیتم جذاب به مجموعه های درون بازی خود هستند. با این حال، از آنجایی که رویداد فقط تا 16 نوامبر فعال است، بازیکنان باید سعی کنند تا در اسرع وقت جزئیات را تکمیل کنند.

نحوه دریافت پاداش از رویداد Booyah for Scythe در فری فایر

شما می توانید پس از برنده شدن تعداد مشخصی از مسابقات در هر یک از حالت های بازی انتخاب شده، جوایز را دریافت کنید. در زیر مراحلی وجود دارد که می توانید برای دسترسی به رویداد جدید دنبال کنید:

مرحله 1: با باز کردن Free Fire و رفتن به بخش “رویدادها” با کلیک کردن روی نماد آن شروع کنید.

مرحله 2: رویداد “Booyah for Scythe” را در زبانه “Diwali” پیدا کنید.

مرحله 3: دکمه «ادعا» را در کنار جوایز خواهید دید. برای بازیابی موارد مربوطه روی همان کلیک کنید.

تیغه Shadow Reaper دریافت شده را می توان با رفتن به بخش Armory در زبانه “Weapons” به فری فایر مجهز کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت