ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین لود اوت TR-76 Geist

بهترین لود اوت TR-76 Geist در وارزون : راه‌اندازی کلاس، اتچمنت ها و امتیازات

بهترین بارگیری TR-76 Geist Warzone : تنظیم کلاس، پیوست‌ها و perk ها

در اینجا بهترین لود اوت TR-76 Geist برای وارزون از جمله پیوست‌ها و امتیازات آورده شده است. TR-76 Geist جدید یک نمونه اولیه همه کاره است که کاملاً برای Warzone مناسب است. اما برای استفاده حداکثری از آن به یک کلاس متا نیاز دارید.

TR-76 Geist بر اساس Malyuk اوکراینی ساخته شده است. این یک تفنگ تهاجمی بولپاپ جدید است که در فصل 6 Warzone معرفی شده است. این تفنگ دارای قابلیت های دوربرد فوق العاده ای است در حالی که دقیق است و همچنان از نزدیک خود را حفظ می کند.

قبل از خرید سی پی ارزان وارزون موبایل قیمت ها را مقایسه و از کد های تخفیف سایت ارزان جم استفاده کنید.

این اولیه خودکار بسیار همه کاره کاملاً برای Warzone مناسب است و به سرعت خود را به عنوان یکی از بهترین اسلحه ها در بازی COD’s battle royale معرفی کرده است.

با توجه به اینکه AR جدید یک گزینه سطح بالا است، می خواهید از آن استفاده کنید، بنابراین ما بهترین لود اوت TR-76 Geist را برای استفاده در Warzone گردآوری کرده ایم.

مقالات مرتبط »     باندل Valeria Cat Girl در وارزون موبایل : قیمت و آنچه شامل می شود

بهترین لود اوت TR-76 Geist

اتچمنت ها

 • Muzzle: SA Leveler 55
 • Barrel: Bruen Bridle 60
 • Optic: Aim OP-V4
 • Underbarrel: FTAC Ripper 56
 • Magazine: 45 Round Mag

با توجه به اینکه TR-76 Geist یکی از دقیق‌ترین ARها در Warzone است، بهترین کار این است که بر روی آن قدرت ایجاد کنید. برای کاهش بیشتر پس زدگی و تبدیل آن به دقت لیزری، بهتر است از دهانه SA Leveler 55 و زیر بشکه FTAC Ripper 56 استفاده کنید. اینها آن را ثابت نگه می دارند و کنترل آن را تقریباً در هر محدوده ای آسان می کنند.

به همین ترتیب، یک اپتیک شفاف برای آسان‌تر کردن ردیابی اهداف در برد بلند مطلوب است. چند گزینه قوی وجود دارد، اما Aim OP-V4 به دلیل مقدار کم پس‌زدگی بصری که ایجاد می‌کند بهترین انتخاب کلی است.

لوله Bruen Bridle Bridle 60 نیز یک انتخاب عالی است زیرا هم سرعت پس زدن و هم سرعت گلوله را بهبود می بخشد. اینها آمارهای کلیدی در Warzone هستند زیرا بسیاری از درگیری‌های اسلحه شما در مسافت‌های طولانی انجام می‌شوند که در آن دقت لازم است.

در نهایت، اجرای 45 Round Mag برای ایمن کردن چندین افت و کشتار بدون نیاز به بارگذاری مجدد مفید است. بدون این دلبستگی، اغلب گرفتار مجله‌ای خالی می‌شوید که شما را در لحظات مهم آسیب‌پذیر می‌کند.

بهترین کلاس TR-76 Geist Warzone: امتیازات و تجهیزات

 • امتیاز پایه 1: Overkill
 • امتیاز پایه 2: Double Time
 • امتیاز پاداش: دست های سریع
 • امتیاز نهایی: هشدار بالا
 • کشنده: سمتکس
 • تاکتیکی: نارنجک دودی

مانند بسیاری از بارگیری‌های وارزون، Overkill برای همه‌کاره‌تر کردن کلاس شما ضروری است. حتی با وجود اینکه TR-76 Geist در طیف وسیعی از موقعیت‌ها برتری می‌یابد. بهترین کار این است که آن را با SMG یا تفنگ ساچمه‌ای برای درگیری‌های تفنگی از فاصله نزدیک شریک کنید.

Double Time یکی دیگر از موارد اصلی Warzone است. به خصوص در هنگام استفاده از سلاح های سنگین تر مانند Geist. مدت زمان دوی سرعت تاکتیکی را دو برابر می کند و به شما امکان می دهد سریعتر در نقشه حرکت کنید و از هر تعقیب کننده احتمالی فرار کنید.

ما Fast Hands را به عنوان یک امتیاز پاداش می‌پسندیم تا زمان صرف شده برای بارگذاری مجدد را به حداقل برسانیم و زمان صرف شده برای ایمن کردن قتل‌ها را برای تیم شما به حداکثر برسانیم. در مورد Ultimate Perk، Ghost از رادارهای دشمن مصونیت می‌دهد و احتمال اینکه تیم‌های دیگر بتوانند شما را ردیابی کنند کمتر می‌شود.

نارنجک دودی بهترین تجهیزات تاکتیکی است. زیرا می توان از آن برای ایجاد پوشش بداهه و عبور از مناطق خطرناک استفاده کرد. اسلات مرگبار انعطاف‌پذیرتر است، اما Semtex به خوبی کار می‌کند، زیرا می‌تواند به سرعت به دشمنان فشار بیاورد که سعی در بهبودی دارند.

چگونه قفل TR-76 Geist را در Warzone باز کنیم؟

TR-76 Geist را می توان در Warzone با رسیدن و تکمیل بخش F7 از Season 6 Battle Pass باز کرد. این به حداقل 20 توکن Battle Pass نیاز دارد که از F1 شروع می شود.

از طرف دیگر، بازیکنان Warzone می توانند TR-76 Geist را با استخراج موفقیت آمیز آن در یک بازی DMZ بدست آورند. این را می توان با هر طرحی که توسط یک بازیکن دشمن یا هم تیمی حذف شود انجام داد.

بهترین جایگزین های TR-76 Geist در Warzone

اگر این یک تفنگ تهاجمی دقیق و دوربرد است که می‌خواهید، هیچ ضرری برای انتخاب نمونه کلاسیک قبل از عرضه TR-76 Geist، یعنی M13B وجود ندارد. به این شدت ضربه نمی زند، اما M13B یک سلاح آسان برای استفاده در هر محدوده ای است.

برای مواردی که دقت کمتری دارد و همان دقت Geist را دارد، از Kastov 762 استفاده کنید. AR الهام گرفته از AK از زمان راه اندازی یک انتخاب قوی در Warzone بوده است و تا به امروز یک گزینه قدرتمند باقی مانده است.

این همه چیزهایی است که باید در مورد بهترین لود اوت TR-76 Geist در وارزون بدانید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت