ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین یوتیوبر های پابجی

بهترین یوتیوبر های پابجی که برای بازی در سال 2023 دنبال می شوند

پنج YouTuber برتر PUBG که برای بازی در سال 2023 دنبال خواهند شد

این مقاله سعی می‌کند به شما کمک کند تا پنج تا از بهترین YouTubers های PUBG را انتخاب کنید.

Players Unknown Battlegrounds (PUBG) مدتی است که انحصار خود را در صحنه بتل رویال حفظ کرده است. ثبات بازی باعث شده است که بسیاری به جامعه بپیوندند. و زمانی را صرف تمرین در زمین تمرین بازی کنند تا به رویاهای خود برای قهرمان شدن برسند.

با خرید یوسی پابجی از وبسایت ارزان جم ، می توانید رویال پس خود را که شامل 2 مدل از جمله Elite Pass (360 UC) و Elite Pass Plus (960 UC) می باشد، دریافت کنید.

پیروی از سبک بازی بهترین یوتیوبر های پابجی و حرفه ای ها می‌تواند پیشرفت‌های عمده‌ای را در گیم‌پلی برای مبتدیان به ارمغان بیاورد. در نتیجه بسیاری از آنها در تلاش هستند تا بهترین تولیدکنندگان محتوا را برای دنبال کردن پیدا کنند.

مقالات مرتبط »    آموزش گرفتن چیکن دینر پابجی موبایل 2023

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و دیدگاه نویسنده را منعکس می کند.

گنجاندن گیم پلی این پنج بهترین یوتیوبر های پابجی می تواند بازی شما را نیز بسیار بهبود بخشد

5) Panda

Panda یکی از بهترین یوتیوبر های پابجی با بیش از دو میلیارد بازدید است. پاندا که یک چهره مشهور در جامعه است، بخشی از رویدادهایی مانند چالش جهانی شدید بوده و نقش مهمی در محبوبیت این بازی در آمریکای شمالی و اروپا ایفا کرده است.

این یوتیوبر 23 ساله دارای چهار کانال با تعداد مشترک نزدیک به 36 میلیون مشترک است. یوتیوب او بیشتر دارای نکات برجسته و ویدیوهای گیم پلی است. برای درک سبک گیم پلی پاندا و اصلاح اشتباهاتی که مرتباً مرتکب می شوید، می توانید این موارد را تماشا کنید.

4) Levinho

این استریمر سوئدی بیش از یک میلیارد بازدید در یوتیوب دارد و جزو اولین یوتیوبرهایی بود که به آن دست یافت. لوینیو مونتاژهای گیم پلی، ترول ها، ویدیوهای جعبه گشایی و موارد دیگر را به پلتفرم می آورد. او با سبک منحصر به فرد خود در بازی و ارائه موفق شده است که گیمرهای زیادی را الهام بخشد. در نتیجه، او پایگاه هواداران منحصربه‌فرد خود را ایجاد کرده است و بدون شک یکی از سرگرم‌کننده‌ترین تولیدکنندگان محتوا و بهترین یوتیوبر های پابجی است.

لوینیو در چند ماه گذشته هر ماه 500 هزار مشترک جمع آوری کرده است. و در حال حاضر 11.3 میلیون مشترک در کانال یوتیوب خود دارد. با همین آمار ساده می توانید تأثیر او را درک کنید.

3) MortaL

MortaL یکی از محبوب ترین استریمرهای هند است. در موج اول بازی، MortaL و معاصرانش تأثیر قابل توجهی در محبوبیت بازی در کشور داشتند. او که یک استریمر پرکار و ورزشکار موفق ورزش های الکترونیکی است، سبک منحصر به فردی از بازی دارد که می تواند به راحتی بازی شما را نیز بهبود بخشد.

MortaL همچنین در آخرین نمایش جوایز esports که توسط MOBIES برگزار شده بود، نامزد شده است، جایی که او یکی از معدود نمایندگان هند بود. او با بیش از یک میلیارد بازدید در کانال خود و 7.01 میلیون مشترک، یکی از بهترین استریمرهای PUBG است.

2) Atro

Atro یک پخش کننده زنده است که محتوا را بیشتر به زبان عربی تولید می کند. این بازیکن شگفت انگیز از هلند همچنین نکات برجسته و مونتاژی از گیم پلی خود را آپلود می کند که به راحتی می تواند بازی شما را بهبود بخشد. این استریمر 26 ساله بیشتر روی شبیه سازها بازی می کند. با این حال، اگر با بازی و اصول اولیه آن آشنایی کامل دارید، Atro به راحتی می تواند از بهترین یوتیوبر های پابجی شما باشد تا از آن یاد بگیرید.

آترو دارای 14 میلیون مشترک در کانال یوتیوب خود و بیش از دو میلیارد بازدید برای محتوای خود است.

1) Dynamo

Dynamo Gaming یکی از بهترین YouTubers های PUBG است که می توانید برای بهبود گیم پلی خود دنبال کنید. این بازیکن یکی دیگر از نام های محبوب در جامعه ورزش های الکترونیکی هند است. او یکی از پیشگامان تولید محتوای بازی در هند است و به دلیل سبک بازی منحصر به فردش مشهور است. این استریمر معمولی و ملایم نیز بیشتر روی شبیه سازها پخش می شود. با این حال، او هر از چند گاهی سعی می کند با دستگاه های تلفن همراه بازی کند.

دینامو 10 میلیون مشترک در کانال یوتیوب خود دارد و با سبک بازی منحصر به فرد خود بیش از یک میلیارد بازدید به دست آورده است. مهارت های معروف او در شلیک زدن به دشمنان در فاصله نزدیک، حذف او را در بازی برای بازیکنان سخت کرده است. گیم پلی او را دنبال کنید تا در مورد این سبک منحصر به فرد بازی بیشتر بدانید تا به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید.

اینها بهترین یوتیوبر های پابجی هستند که می توانند برای بهبود گیم پلی خود دنبال کنند. گیم پلی، نکات و ترفندهای آنها را دنبال کنید و می توانید دریابید که آنها چه کارهای منحصر به فردی برای بهبود عملکرد خود انجام می دهند.

توجه داشته باشید:
بازی PUBG توسط Tencent Games در هند ممنوع است. و به بازیکنان هندی توصیه می شود از بازی کردن خودداری کنند. در عوض، بازیکنان هندی می‌توانند Battlegrounds Mobile India را امتحان کنند که گیم‌پلی مشابهی را نیز ارائه می‌کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت