ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین پت های فری فایر

بهترین پت های فری فایر برای مبتدیان در مارس 2023 کدامند؟

ahmadian

5 بهترین حیوان خانگی برای مبتدیان در Free Fire (مارس 2023)

حیوانات خانگی مهارت های ویژه ای را ارائه می دهند که برای بازیکنان حرفه ای و مبتدی در عنوان بسیار مفید است. به همین دلیل است که در این مقاله به پنج مورد از بهترین پت های فری فایر اشاره خواهد شد. که افراد تازه وارد به این بازی قطعاً می توانند به استخدام آنها فکر کنند.

با خرید جم فری فایر می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

Free Fire یکی از پویاترین عناوین بازی در سبک BR است. Garena عناصر شگفت انگیز زیادی را در بخش فروشگاه خود اضافه کرده است، جایی که گیمرها می توانند شخصیت های مختلف، پوسته های اسلحه و حیوانات خانگی را با استفاده از الماس و همچنین طلا تجهیز کنند. برخی از آن موارد را می توان از طریق رویدادها به دست آورد.

مقالات مرتبط »   پچ نات های آپدیت OB39 فری فایر فاش شدند

بهترین پت های فری فایر برای مبتدیان

(مارس 2023)

5) روبو

Robo یکی از بهترین پت های فری فایر برای مبتدیان است. و مهارت شگفت انگیزی به نام Wall Enfrocement را ارائه می دهد. این توانایی یک سپر به دیوارهای Gloo اضافه می کند و دوام کلی آنها را در برابر گلوله های دشمن افزایش می دهد.

در سطح پایه خود، این مهارت تا 60 اسب بخار به ساختارهای دفاعی می افزاید. با ارتقاء حیوان خانگی به حداکثر سطح خود، گیمرها 100 اسب بخار اضافی در Gloo Walls خود دریافت می کنند. دوام بیشتر به این سازه ها کمک می کند تا در برابر حملات دشمن بیشتر مقاومت کنند و به بازیکنان امکان می دهد استراتژی های بهتری برای از بین بردن حریفان خود طراحی کنند.

4) Rockie

Rockie نعمتی برای بازیکنانی است که ترجیح می دهند از شخصیت هایی با مهارت های فعال استفاده کنند. این حیوان خانگی دارای قابلیت Stay Chill است که به کاهش 6 درصدی دوره خنک شدن مهارت مجهز کمک می کند.

گیمرها می‌توانند Rockie را با قیمت 599 Diamonds از فروشگاه خریداری کنند و می‌توانند از پاداش‌هایی که این ارز را ارائه می‌دهند – و همچنین معاملات دیگر – آن را به راحتی خریداری کنند.

با ارتقای حیوان خانگی به سطحی بالاتر از سطح اولیه، گیمرها می توانند Stay Chill را بهبود بخشند. بنابراین دوره خنک شدن مهارت مجهز را تا 15٪ کاهش می دهد. این مزیت استفاده زیادی در مبارزات است. زیرا گیمرها می توانند به سرعت از توانایی های شخصیت خود در میدان استفاده مجدد کنند و جزر و مد مسابقات را تغییر دهند.

3) Detective Panda

سومین حیوان خانگی در لیست بهترین پت های فری فایر برای مبتدیان، Detective Panda است. مهارت Panda Blessing او در هر دو موقعیت تهاجمی و دفاعی مفید است. این به بازیکنان کمک می کند تا با حذف حریفان در مسابقه، برخی از قسمت های HP خود را بازیابی کنند.

این مهارت به کاربر این امکان را می دهد که تا چهار اسب بخار در هر کشتن را به دست آورد که در حداکثر سطح ارتقا به 10 افزایش می یابد. مقدار اضافی افزایش HP نقش مهمی در درگیری های مسلحانه ایفا می کند.

2) Arvon

Arvon یکی دیگر از بهترین پت های فری فایر برای مبتدیان است که سعی می کنند تجربه بازی و گیم پلی خود را بهبود بخشند. این موجود در فروشگاه 499 الماس قیمت دارد. با این حال، گیمرها می توانند رویدادهای مختلفی را که در آن حیوانات خانگی با قیمت بسیار مقرون به صرفه تری در Free Fire در دسترس هستند، بررسی کنند.

این حیوان خانگی با مهارتی چشمگیر به نام دایناچشمی همراه است و به کاربران کمک می کند تا تعداد دشمنان را در منطقه ای به شعاع 50 متری شناسایی کنند. سه ثانیه طول می کشد و گیمرها می توانند شخصیت را به سطوح بالاتر ارتقا دهند تا مدت زمان مهارت را به شش ثانیه افزایش دهند.

1) Ottero

Ottero یکی از بهترین انتخاب ها در بخش بهترین پت های فری فایر برای مبتدیان است. این حیوان خانگی دارای مهارت شگفت انگیزی به نام Double Blubber است که در موقعیت های کم سلامت کمک می کند. با کمک این مهارت، گیمرها می توانند در حین استفاده از Treatment Pistol یا Med Kit یک EP اضافی به دست آورند. با ارتقای حیوان خانگی به حداکثر سطح خود، گیمرها می توانند مقدار HP بازیابی شده را تا 65٪ به عنوان EP افزایش دهند.

 

2.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت