ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین نقشه های کالاف

بهترین نقشه های کالاف دیوتی موبایل این 5 مورد هستند

پنج بهترین Map در COD Mobile

بهترین نقشه های کالاف دیوتی موبایل برای سال 2023 فاش شد. دریابید که محبوب ترین و بهترین نقشه های طراحی شده در بین بازیکنان در حال حاضر کدامند.

خرید سی پی کالاف برای ارتقاء یا خرید برخی از شخصیت ها یا سلاح ها و خرید جعبه های بازی استفاده می شود.

به دنبال ببهترین نقشه های کالاف دیوتی موبایل هستید؟ Call of Duty Mobile طیف متنوعی از نقشه‌های چندنفره را ارائه می‌کند که تجربه‌های منحصربه‌فردی از بازی را برای بازیکنان فراهم می‌کند. در این راهنما، 5 مورد از بهترین نقشه های کالاف دیوتی موبایل که بیشترین محبوبیت را در بین بازیکنان در سال 2023 دارند، پیدا خواهید کرد.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه دریافت مدال Bloodthirsty در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین نقشه های کالاف دیوتی موبایل

1. Firing Range – نبرد شدید نزدیک

Firing Range بدون شک یکی از بهترین نقشه های کالاف دیوتی موبایل است. این نقشه کوچک تا متوسط اولین بار در Call of Duty: Black Ops ظاهر شد. نیروهای محدوده تیراندازی از نزدیک با مسیرها و ساختمان های محدود خود به نبرد می پردازند. طراحی نقشه منجر به گیم پلی هیجان انگیز و با شدت بالا می شود که طرفداران COD Mobile آن را دوست دارند. تنظیماتی مانند کانتینرهای بار و ساختمان‌های به سبک نظامی، محدوده شلیک را از نظر بصری نیز جذاب می‌کند.

2. Nuketown – ریسک بالا، پاداش بالا

نقشه بعدی مورد علاقه طرفداران Nuketown است. این نقشه کوچک برای اولین بار در بازی Call of Duty: Black Ops به شهرت رسید. نیروهای Nuketown درگیری های بسیار نزدیک در سراسر خانه های ویران شده و انبار اتوبوس آن انجام می شود. نقشه جایی برای کمپینگ یا بازی غیرفعال باقی نمی گذارد. بازیکنان باید دائما حرکت کنند و موقعیت ها را برای زنده ماندن تنظیم کنند. طبیعت پرخطر و پر پاداش نوکتاون، هر مسابقه را به یک سواری هیجان انگیز تبدیل می کند.

3. Crossfire – بهشت تک تیرانداز

بازیکنان COD Mobile که به دنبال گیم پلی تاکتیکی و دوربرد هستند اغلب Crossfire را انتخاب می کنند. این نقشه گسترده فرصت هایی را برای تسلط تک تیراندازها و سایر سلاح های دوربرد فراهم می کند. Crossfire همچنین دارای مناطق نزدیک است که از گیم پلی متعادل و مناسب برای همه سبک ها اطمینان می دهد.

4. Coastal – ضرب وشتم کنار دریا

آخرین مورد اضافه شده به لیست بهترین نقشه های کالاف دیوتی موبایل، ساحلی است. نبردهای کوتاه و دوربرد در کلبه های ساحلی، ساختمان های آپارتمانی و ساحل رخ می دهد. طراحی پویا ساحل با زمین ناهموار منجر به درگیری‌های شدید اسلحه در سربالایی و سرازیری می‌شود.

5. Crash – تعادل کامل

در نهایت، Crash مسلماً به خوبی طراحی شده ترین نقشه در COD Mobile است. کراش اولین بار در بازی Call of Duty 4: Modern Warfare ظاهر شد. این نقشه با اندازه متوسط دارای خطوط دید طولانی برای تک تیراندازها و فضاهای داخلی کوتاه برای نبرد نزدیک است.

 

این نقشه ها به دلیل طراحی های بسیار عالی امتحان زمان را پس داده اند. آنها بازیکنان را وادار می کنند که دائماً مهارت های خود را تطبیق داده و بهبود بخشند. برنامه‌نویس‌های COD Mobile با موفقیت نقشه‌های مورد علاقه طرفداران را از فرنچایزهای قبلی ترکیب کرده‌اند، در حالی که نقشه‌های تازه‌سازی را نیز اضافه کرده‌اند. این تنوع میدان‌های نبرد، بازیکنان را برای درازمدت درگیر می‌کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت