ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین لود اوت M4

بهترین لود اوت M4 در وارزون 2 : تنظیم کلاس، اتچمنت ها و پرک ها

بهترین بارگیری M4 در Warzone 2 : راه اندازی کلاس، پیوست ها، امتیازات

در اینجا بهترین لود اوت M4 در وارزون 2 است که با مؤثرترین پیوست‌ها و امتیازات کامل شده است. M4 یک سلاح کلاسیک واقعی از یک سلاح کال آف دیوتی است. و به لطف سهولت و کارآمدی آن، اتفاقاً یک انتخاب عالی برای بتل رویال Warzone 2 است.

با خرید سی پی ارزان وارزون موبایل می توانید شخصیت خود را بیشتر شخصی سازی کنید و ظاهر آن را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید.

آپدیت فصل 4 Warzone 2 به خوبی در حال انجام است، و متا تا کنون بسیار شبیه به آنچه در پایان فصل 3 Reloaded دیده بودیم، باقی مانده است، و برخی از کلاسیک ها محبوبیت خود را پیدا می کنند.

موفقیت در Warzone 2 به انتخاب سلاح مناسب بستگی دارد، و M4 قبلاً به عنوان سلاح ایمن، مبتدی پسند و در مجموع بسیار خوب، جایگاهی را در متا کسب کرده است. اسلحه کلاسیک Assault Rifle یکی از بهترین اسلحه های Modern Warfare 2 است و به سرعت Al Mazrah در Warzone 2 را نیز تصرف کرده است.

مقالات مرتبط »     بهترین loadout های رتبه بندی شده در فصل پنجم Warzone 2

با یک TTK کشنده، یک الگوی عقب‌نشینی با کنترل آسان، و محدوده آسیب کامل، نمی‌توانید با M4 به‌عنوان AR پیشرو خود در WZ2 اشتباه کنید.

بهترین لود اوت M4 در وارزون 2 را در زیر به همراه بهترین ترکیبی از پیوست‌ها، Perks و تجهیزات بررسی کنید.

بهترین لود اوت M4 در وارزون 2

 • Muzzle: Echoless-80
 • Barrel: Hightower 20″ Barrel
 • Optic: Aim-OP V4
 • Ammunition: 5.56 High Velocity
 • Magazine: 60 Round Mag

بهترین لود اوت M4 خود را با Echoless-80 آغاز می کنیم. که سرعت گلوله سلاح را بهبود می بخشد. سپس به سراغ لوله 20 اینچی Hightower رفته‌ایم تا سرعت گلوله و همچنین دامنه آسیب کلی را افزایش دهیم.

اپتیک بیشتر به ترجیحات شخصی بستگی دارد، اما ما Aim-OP V4 را دوست داریم. زیرا دقت بالایی در برد متوسط تا طولانی ارائه می دهد. در اسلات Underbarrel، مهمات 5.56 High Velocity را توصیه می کنیم. که قدرت شلیک سلاح را در درگیری های دوربرد بهبود می بخشد.

در نهایت، اگر Warzone 2 را در جوخه ها بازی می کنید، به مهمات کافی برای از بین بردن چندین دشمن بدون بارگیری مجدد نیاز دارید. به همین دلیل است که ما 60 مگ دور را انتخاب کرده‌ایم. تا به شما کمک کنیم قبل از تغییر کلیپ‌ها، تا جایی که ممکن است تیم مقابل را اعزام کنید.

بهترین کلاس M4 در وارزون 2 : امتیازات و تجهیزات

 • Base Perk 1: Overkill
 • Base Perk 2: Bomb Squad
 • Bonus Perk: Resupply
 • Ultimate Perk: High Alert
 • Lethal: Semtex
 • Tactical Equipment: Flash Grenades

اولین Perk Overkill است که به شما امکان می دهد سلاح اصلی دیگری مانند SMG یا Sniper Rifle را بیاورید.

اگر مراقب نباشید، مواد منفجره می توانند مسابقه شما را به سرعت پایان دهند. بنابراین Bomb Squad برای محافظت بیشتر ایده آل است. سپس، Resupply تجهیزات خود را هر 30 ثانیه یکبار پر می کند.

المزره مملو از ساختمان هایی است که بازیکنان در آن پنهان می شوند، بنابراین تشخیص هر تیم دشمن دشوار است. خوشبختانه، پکیج Vanguard دارای هشدار High Alert است که باعث می‌شود صفحه نمایش شما در صورت مشاهده توسط بازیکن رقیب، ضربان داشته باشد.

از نظر تجهیزات، شما نمی توانید با Semtex اشتباه کنید تا به سرعت یک تیم را از یک ساختمان بیرون بیاورید، همراه با Flash Granades برای منحرف کردن بازیکنان قبل از حرکت برای کشتن.

نحوه باز کردن قفل M4 در Warzone 2

خوشبختانه، M4 یکی از اسلحه‌هایی است که از همان ابتدا در Warzone 2 در دسترس است، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سطح 4 برسید تا قفل Gunsmith را باز کنید و شروع به آزمایش با loadout کنید.

بهترین جایگزین های M4 در Warzone 2

پیدا کردن سلاح عالی در Warzone 2 ممکن است کمی طول بکشد، بنابراین اگر M4 کار نمی کند می توانید به TAQ-56 AR بروید. TAQ-56 یکی دیگر از AR قدرتمند دوربرد، با خروجی آسیب قوی و پایداری در سطح بالا، کار کوتاهی با دشمنان انجام می دهد.

اما اگر چیزی کمی متحرک‌تر می‌خواهید، Kastov-74u می‌تواند بهترین راه باشد. این کاملاً کشنده است و کاملاً در کنار یک متا تک تیرانداز جفت شده است. در حالی که با این AR قابل اعتماد کسی را از راه دور نمی‌تابید، سخت است که در برد متوسط با این تفنگ پیشی بگیرید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت