ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویال پس A7 پابجی

رویال پس A7 پابجی موبایل : تاریخ انتشار، قیمت، جوایز جدید و موارد دیگر

PUBG Mobile A7 Royale Pass : تاریخ انتشار، قیمت، جوایز جدید و …

رویال پس A7 پابجی موبایل از جمله موارد اضافه شده جدید است که بخشی از پچ 3.2 است.

خرید یوسی پابجی موبایل از وبسایت ارزان جم با استفاده از آیدی و نام بازی شما در سریع ترین زمان ممکن و کمترین قیمت (ضمانت قیمت) با امنیت درگاه.

PUBG Mobile 3.2 سرانجام در کنار حالت کاملاً جدید Mecha Fusion قرار گرفت. پس از راه‌اندازی اخیر، نسخه جدید به اضافه‌های جدید در ماه می و ژوئن ۲۰۲۴ ادامه خواهد داد. مجموعه محتوای 3.2 آینده شامل رویدادهای جدید، همکاری ها، اقلام فروشگاه، فصل رتبه بندی شده و مهمتر از آن رویال پس A7 پابجی موبایل است که جایگزین A6 RP می شود.

مقالات مرتبط »     آپدیت پابجی موبایل لایت 0.27.0 : لینک دانلود APK، اندازه و موارد دیگر

در این مقاله، خوانندگان می‌توانند از تاریخ انتشار، قیمت، جوایز آتی و موارد بیشتر درباره رویال پس A7 پابجی موبایل مطلع شوند.

رویال پس A7 پابجی موبایل

تاریخ انتشار

A7 Royale Pass قرار بود در روز شنبه، 18 مه 2024 عرضه شود. با ارائه جوایز ممتاز و رایگان جدید، جایگزین رویال پس فعلی، A6 RP – Endless Sand خواهد شد.
جوایز رایگان با امتیازهای RP در دسترس از طریق چالش های هفتگی و فصلی A7 Royale Pass قابل باز شدن است. در عین حال، جوایز ممتازی که در A7 RP ارائه می‌شوند، بازیکنان را ملزم به خرید برنامه ارتقاء می‌کنند.

طرح‌های ارتقای رویال پس A7 پابجی موبایل – قیمت‌ها و مزایا

این بازی دو برنامه ارتقاء اولیه را ارائه می دهد که امکان دسترسی به 50 سطح اول یا ترکیب کامل A7 RP را فراهم می کند.
طرح Elite Pass “سطح 1-50” 50 سطح اول و ماموریت های Elite را برای کاربران باز می کند. و هزینه آن 360 UC است. در همان زمان، طرح “سطح 1-100” دسترسی به A7 Royale Pass را فراهم می کند.

طرح “سطح 1-100” دو نوع دیگر برای رویال پس A7 پابجی موبایل دارد : Elite Pass و Elite Pass Plus. ارتقاء Elite Pass با هزینه 720 UC، فقط دسترسی به جوایز ممتاز را باز می‌کند. اما Elite Pass Plus (1920 UC) مجموعه‌ای از جوایز اضافی، قفل‌های سطح فوری، پاداش هفتگی اضافی و بسیاری از مزایای دیگر را ارائه می‌دهد.

اگر بازیکنان پس از انتشار به فکر خرید رویال پس A7 پابجی موبایل هستند، می‌توانند آن را پیش‌سفارش کنند تا جوایز اضافی مانند تکه‌های کوپن و پوسته‌های انحصاری مختلف را در کنار اولین پوشش انحصاری Shadow Blade دریافت کنند. پیش‌سفارش فقط برای طرح‌های «سطح 1-100» معتبر است.

جوایز

پس از راه اندازی A7 Royale Pass در PUBG Mobile، بازیکنان می توانند جوایز زیر را باز کنند:

  • مجموعه لباس هایی با تم سایبرپانک (سطح 1، 40 و 100 از Elite Pass)
  • اسکین وکتور
  • اسکین PP-19 Bizon قابل ارتقاء در سطح 50
  • اسکین M24
  • اسکین Levitron (ارتقاء Elite Pass Plus)

رویال پس A7 پابجی موبایل هنوز منتشر نشده است، به همین دلیل است که لیست جوایز هنوز ناقص است. خوانندگان می توانند این صفحه را نشانه گذاری کنند و بعداً برای بررسی لیست به روز جوایز PUBGM A7 RP برگردند.

این موضوع پوشش ما را در مورد A7 Royale Pass به پایان می‌رساند، اما طرفداران می‌توانند نکاتی را برای تسلط بر حالت PUBG Mobile 3.2 Mecha Fusion نیز بررسی کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت