ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین شخصیت فری فایر

10 بهترین شخصیت فری فایر برای حالت بتل رویال

ahmadian

ده بهترین شخصیت Free Fire برای حالت Battle Royale

در این مقاله 10 بهترین شخصیت فری فایر که در حالت بتل رویال می درخشند فهرست می شود.

Free Fire عنوان محبوب بتل رویال است که دارای شخصیت هایی با توانایی های ویژه است. در صورت استفاده حیله‌گرانه، این توانایی‌ها می‌تواند شما را نسبت به حریفان برتری بخشد و راه شما را به سمت بویه هموار کند. این بازی همچنین دارای اسلات های مهارتی است که به شما امکان می دهد ترکیب شخصیت ها را ایجاد کنید. و به شما امکان می دهد از چندین شخصیت در یک مسابقه استفاده کنید. علاوه بر این، شخصیت ها را می توان از طریق فروشگاه درون بازی از طریق الماس یا طلاهای FF خریداری کرد.

یکی از بهترین و مطمئن ترین سایت های خرید جم فری فایر ، وبسایت ارزان جم است.

از آنجایی که بازی دارای شخصیت های زیادی است، ممکن است در مورد انتخاب یکی از آنها گیج شوید. علاوه بر این، برخی از شخصیت ها در مسابقات رتبه بندی کلش اسکواد مفید هستند، در حالی که برخی از آنها در بتل رویال ترجیح داده می شوند.

مقالات مرتبط »    رویداد چالش Help-Up فری فایر : خنده دلقک را رایگان دریافت کنید

10 بهترین شخصیت فری فایر برای حالت بتل رویال

1) K

K به دلیل توانایی اش در تبدیل EP از بهترین شخصیت فری فایر برای کمپینگ است. حالت جیو جیتسو او EP هم تیمی های شما را تا 600 درصد افزایش می دهد، با توجه به اینکه آنها در فاصله 6 متری هستند. علاوه بر این، حالت Psychology او هر دو ثانیه سه EP را بازیابی می کند و می تواند آن را تا 250 افزایش دهد. سوئیچ حالت در شش ثانیه شارژ می شود.

2) Misha

رسیدن به یک دایره دور یکی از موقعیت های سختی است که مسابقات بتل رویال اغلب شما را در آن قرار می دهد. در چنین شرایطی، بسیاری از بازیکنان با تجربه ترجیح می دهند از شخصیت میشا استفاده کنند. او سرعت رانندگی شما را 10 درصد افزایش می دهد و دشمنان را برای هدف قرار دادن شما سخت می کند. علاوه بر این، او آسیب وارد شده به شما را 20٪ کاهش می دهد.

3) Dimitri

دیمیتری می تواند به عنوان یک شخصیت نجات دهنده در زمانی که شما HP به شدت پایین دارید و کمبود دارو دارید، کار کند. او یک منطقه درمانی به طول 3.5 متر به مدت 12 ثانیه ایجاد می کند که در آن کل تیم شما 10 اسب بخار در ثانیه بازیابی می کند. خنک شدن این توانایی 60 ثانیه طول می کشد. علاوه بر این، کمک آن در صورت نیاز فعال می شود و می تواند با مهارت های دیگر تقویت شود.

4) Moco

در حالت بتل رویال FF، تشخیص دشمنان خود در اولین فرصت یک تمرین ضروری است. یک تأخیر ساده در عمل می تواند شما را مستقیماً به لابی بفرستد. خوشبختانه، ما شخصیت Moco را داریم که برای شناسایی دشمنان نزدیک به شما مفید است. دشمنانی که توسط او ضربه می خورند به مدت پنج ثانیه تگ می شوند و می توانند توسط کل تیم ردیابی شوند.

5) Sonia

سونیا شما را در یک موقعیت انجام دهید یا بمیرید، زیرا توانایی او می تواند برای شما و همچنین مخالفانتان کشنده باشد. وقتی به شما آسیب کشنده وارد می شود، شخصیت به مدت 0.5 ثانیه به حالت بی حرکت اما آسیب ناپذیر می رود. در مرحله بعد، یک محافظ 150 اسب بخاری به دست می آورید که سه ثانیه دوام می آورد.

اگر در این سه ثانیه دشمنی را بکوبید یا بکشید، نقطه سپر باقیمانده HP را به عنوان HP خود به دست خواهید آورد. با این حال، اگر در حین فعال سازی شیلد موفق به کوبیدن یا کشتن حریفی نشوید، به طور خودکار حذف خواهید شد. این مهارت 180 ثانیه خنک کننده دارد.

6) Luna

لونا بهترین شخصیت برای درگیری های مسلحانه از فاصله نزدیک در حالت بتل رویال است. او سرعت شلیک شما را 8 درصد افزایش می دهد و وقتی به دشمن ضربه می زنید، 15 درصد از سرعت آتش را به سرعت حرکت تبدیل می کند. همچنین، پس از زنده ماندن در مبارزه، تبدیل مجدداً تنظیم می شود.

7) Orion

شکارچی یکی دیگر از لیست بهترین شخصیت فری فایر است که بسیاری از بازیکنان ترجیح می دهند از آن در مسابقات رتبه بندی بتل رویال استفاده کنند. EP شما را به 300 Crimson Energy تبدیل می کند و 150 را مصرف می کند تا مهارت او را فعال کند. در طول فعال سازی آن، شما قادر به حمله به دشمنان خود نخواهید بود، اما از حملات آنها آسیب ناپذیر خواهید ماند. با این وجود، شما 15 اسب بخار را از دشمنان خود در فاصله 5 متری جذب خواهید کرد. علاوه بر این، مهارت طول می کشد و در سه ثانیه خنک می شود.

8) Miguel

حفظ تعداد بالای EP در مسابقه نسبتاً طولانی رتبه بتل رویال ضروری است. اینجا جایی است که میگل از لیست بهترین شخصیت فری فایر به شما کمک می‌کند و زمانی که دشمن را می‌کوبید، 200 EP ارائه می‌دهد. علاوه بر این، شخصیت Orion می تواند ترکیبی عالی با میگل ایجاد کند، زیرا اولی برای فعال کردن مهارت خود به 150 EP نیاز دارد که دومی به راحتی می تواند ارائه دهد.

9) Wukong

ممکن است مجبور شوید با پنهان شدن از دست دشمنان خود در میدان نبرد خود را نجات دهید. Wukong بهترین انتخاب در این زمینه است. او بلافاصله به یک بوش تبدیل می شود که سرعت حرکت شما را 10٪ کاهش می دهد و 15 ثانیه طول می کشد. علاوه بر این، هنگامی که به یک دشمن حمله می کنید، دوباره متحول خواهید شد. این مهارت در 200 ثانیه خنک می شود و زمانی که دشمن را ضربه بزنید یا بکشید دوباره تنظیم می شود.

10) Alok

Alok شخصیتی است که می‌توانید در زمان بازیابی HP خود انتخاب کنید. او شما را با هاله ای پنج متری احاطه می کند که سرعت حرکت شما را 15 درصد افزایش می دهد و سه اسب بخار در ثانیه را به مدت 10 ثانیه بازیابی می کند. سی دی مهارت 45 ثانیه است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت