ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین ویژگی OB38

3 بهترین ویژگی OB38 سرور پیشرفته در فری فایر

ahmadian

3 بهترین ویژگی در OB38 Advance Server فری فایر

سرور پیشرفته فری فایر در اوایل این ماه با موفقیت راه اندازی شد. از آن زمان، گیمرها از خود لذت می‌برند و مجموعه وسیعی از افزودنی‌های جدید (حیوانات خانگی و شخصیت‌ها)، تغییرات در حالت‌ها و موارد دیگر را بررسی می‌کنند. با انتشار کلاینت، شمارش معکوس آپدیت نیز در حال انجام است و اکنون تنها چند روز مانده تا پخش زنده شود.

کلاینت تا چند روز دیگر در دسترس خواهد بود و همه گیمرهایی که کد فعال سازی را دریافت کرده اند همچنان می توانند آن را از وب سایت رسمی دانلود کنند.

مقالات مرتبط »  بهترین روش ها برای دریافت الماس فري فاير مكس به صورت رایگان

سرور پیشرفته OB38 فری فایر با تعداد زیادی ویژگی جدید پر شده است. و خوانندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین ویژگی OB38 ، به بخش زیر مراجعه کنند.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم از پشتیبانی آنلاین در 7 روز هفته و پاسخگویی سریع بهره مند شوید.

توجه داشته باشید:

به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط دولت، بازیکنان هندی باید از بازی Free Fire یا Advance Server آن اجتناب کنند. در عوض باید منتظر معرفی ویژگی‌های Free Fire MAX باشند که جزو لیست برنامه‌های ممنوعه نیست.

3 بهترین ویژگی OB38 برای امتحان کردن در سرور پیشرفته فری فایر

1) شخصیت و حیوان خانگی مرموز جدید

شخصیت اسرارآمیز در سرور پیشرفته Fire Free دارای یک توانایی شگفت انگیز است – Shape Splitter. این در نوع خود بی نظیر است و یک مانکن 150 اسب بخاری تولید می کند که بطور خودکار در مجموع پنج ثانیه حرکت می کند. علاوه بر این، شما همچنین می توانید با استفاده مجدد از مهارت، خود را به موقعیت خود از راه دور انتقال دهید.

این موجودیت یک بار پس از استفاده از بین می رود. علاوه بر این، شما باید برای مدت زمان خنک شدن طولانی 110 ثانیه در سطح اولیه صبر کنید. حتی زمانی که شخصیت در بالاترین سطح قرار دارد، این بار فقط به 60 ثانیه می رسد.

حیوان خانگی کاکتوس مهارتی به نام خود کفایی دارد. که به صاحبش برای ثابت ماندن در یک مکان پاداش می دهد. اگر هشت ثانیه حرکت نکنید، در هر ثانیه 10 EP دریافت خواهید کرد. با این حال، پس از به دست آوردن 100 EP یا شروع به حرکت، این دوباره سازی متوقف می شود. این به این دلیل است که حتی پس از افزایش سطح، فقط نیاز به فعالیت به شش ثانیه تغییر می کند.

2) تغییر و بهینه سازی حالت بتل رویال

Garena چندین تغییر در حالت Battle Royale در Free Fire OB38 Advance Server اعمال کرده است. با شروع با رابط کاربری، صفحه بارگیری توصیفی تری خواهید داشت. که وقتی به عنوان تیم بازی می کنید جزئیات بیشتری را ارائه می دهد.

علاوه بر این، توسعه دهندگان چند مقدمه برای مکانیسم گیم پلی مانند Load Radar و سازنده Gloo Wall انجام داده اند. اولی کار می کند تا محل غارت را در مجاورت این منطقه فراهم کند، در حالی که دومی دیوارهای Gloo را تولید می کند.

حتی در مسابقات انفرادی نیز می توانید با معرفی سیستم جدید خود را احیا کنید. تجربه رانندگی نیز بازنگری شده و در این حالت بیشتر بهینه شده است.

3) کاراکترها و تغییر منطقه نهایی در حالت کلش اسکواد

در حالی که Free Fire چندین حالت بازی را ارائه می دهد، Clash Squad یکی از انتخاب های اصلی برای گیمرها است. توسعه دهندگان چندین افزودنی جدید اضافه کرده اند تا آن را برای مخاطبان رو به رشد جذاب تر کنند.

اولین گزینه یک شخصیت علاقه مند است که امتیازات اضافی را برای بازیکنان فراهم می کند. باید در ابتدای مسابقه با گزینه های موجود از جمله Cash King، Ninja و Blaster فعال شود. علاوه بر این، منطقه نهایی نیز برای یک مسافت مشخص جابه‌جا می‌شود. و ممکن است مجبور شوید مقدار مشخصی را جابجا کنید.

این دو تغییر پویایی گیم پلی را تغییر خواهند داد. اکنون می توانید از چندین استراتژی در این حالت برای پیروزی بر حریفان خود استفاده کنید.

ممکن است تمامی فهرست بهترین ویژگی OB38 با به روز رسانی در عنوان بتل رویال گنجانده نشود. از این رو، موارد ذکر شده در بالا ممکن است بخشی از پچ OB38 نباشند. یا ممکن است قبل از انتشار رسمی کمی تغییر کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت