ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین اسکوراستریک در کالاف

بهترین اسکوراستریک در کالاف دیوتی موبایل برای مسابقات چند نفره

5 بهترین Scorestreaks در Call of Duty: Mobile برای مسابقات چند نفره

این راهنما در مورد برخی از بهترین اسکوراستریک در کالاف دیوتی موبایل برای حالت چند نفره به شما می گوید. Call of Duty: Mobile شامل 15 Scorestreaks است، اما شما فقط می توانید سه مورد از آنها را تجهیز کنید. انتخاب بهترین ها به شما شانس بیشتری در مسابقاتتان می دهد.

یکی از مزایای خرید سی پی کااف دیوتی موبایل ارزان شانس ورود به قرعه کشی شانس برای برنده شدن و دریافت جایزه است.

Scorestreak ها جزئی از اکثر بازی های Call of Duty هستند و COD: Mobile نیز از این قاعده مستثنی نیست. بازیکنان می‌توانند از سه ابزار مجهز Scorestreak در طول بازی‌های حالت چندنفره موبایل در Call of Duty استفاده کنند، زمانی که آنها killstreak‌ها را انجام می‌دهند (از سه تا 20 کشتن متوالی). بهترین Scorestreaks می تواند تاثیر تعیین کننده ای در مسابقات Team Deathmatch، Domination و Hardpoint داشته باشد. اینها پنج مورد از بهترین اسکوراستریک در کالاف دیوتی موبایل (بدون ترتیب خاصی) هستند.

بهترین اسکوراستریک در کالاف دیوتی موبایل برای مسابقات چند نفره

1. SENTRY GUN (800 امتیاز)

اسلحه نگهبانی یک مسلسل بدون سرنشین است که به طور خودکار به سمت دشمنانی که در محدوده آن حرکت می کنند شلیک می کند. این یکی از بهترین بازی‌های Call of Duty: Mobile Scorestreaks برای بازی‌های Domination و Hardpoint است. که در آن باید از نقاط گرفته شده روی نقشه دفاع کنید و نگه دارید. یک Sentry Gun که روی نقطه‌ای که تیم شما در اختیار دارد قرار می‌گیرد، بازیکنان مهاجم را از بین می‌برد. Sentry Gun زمانی می تواند مؤثرتر باشد که از اسلحه محافظت کنید تا از تخریب آن توسط دشمنان جلوگیری کنید.

2. VTOL (1600 امتیاز)

کشتی جنگی VTOL مخرب ترین امتیازی است که می توانید تجهیز کنید. این یک کشتی جنگی پرنده بزرگ است. که شما را قادر می سازد تا دشمنان را در نقشه زیر خود هدف قرار داده و منفجر کنید. همانطور که شما در حال شلیک توپ های VTOL هستید، برای دشمنان سخت تر است که آن کشتی جنگی را ساقط کنند تا Stealth Chopper Scorestreak. از نظر تعداد کشتارهایی که به طور بالقوه می توانید با آن جمع آوری کنید، VTOL ممکن است بهترین مورد باشد.

مقالات مرتبط »  بتل پس سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2023 : بررسی جزئیات

با این حال، بهترین اسکوراستریک در کالاف دیوتی موبایل یکی از بالاترین نیازهای killstreak را نیز دارد. برای استفاده از VTOL باید 1600 امتیاز killstreak جمع آوری کنید که برابر با 16 کشتار متوالی است. بنابراین، اکثر بازیکنان احتمالاً شانس زیادی برای استفاده از VTOL نخواهند داشت. اگر شما از آن دسته بازیکنانی هستید که می توانید 16 کش متوالی را با مقداری منظم انجام دهید، قطعاً این امتیاز برای شماست!

3. NUCLEAR BOMB (2000 امتیاز)

این یک Scorestreak مخفی است که می توانید از سطح 20 بدون تجهیز استفاده کنید. بمب هسته ای، همانطور که ممکن است حدس بزنید، یک انفجار هسته ای را به راه می اندازد که همه دشمنان را نابود می کند. بنابراین، این بهترین اسکوراستریک در کالاف دیوتی موبایل را فعال می‌کنید، به پنج قتل تضمین شده می‌رسد. این اساساً چهارمین امتیاز برای همه بازیکنان در سطح 20 یا بالاتر است. با این حال، تعداد کمی از بازیکنان می توانند 20 کشتن متوالی مورد نیاز برای شلیک این بمب A را در طول مسابقات انجام دهند.

4. UAV (400 امتیاز)

بر خلاف سایر Scorestreaks، پهپاد یک سلاح نیست. این یک وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین است. که موقعیت های دشمن را در نقشه کوچک، برای همه بازیکنان تیم شما، با نقاط قرمز برای مدت زمان محدود مشخص می کند. بنابراین، پهپاد در اصل یک دستگاه راداری است که مواضع دشمن را شناسایی می کند.

مسلماً پهپاد به اندازه VTOL یا بمب هسته ای ویرانگر نیست. با این حال، این هنوز از بهترین اسکوراستریک در کالاف دیوتی موبایل است که به شما نشان می دهد دشمنان کجا در کمین هستند. کشتن دشمنان تا حدودی آسان تر است وقتی بدانید آنها در کجای نقشه هستند. پهپاد همچنین شما را از برخورد با گروهی از دشمنان در یک اتاق یا گوشه ای نجات می دهد. از آنجایی که تنها چهار قتل متوالی پهپاد را فعال می‌کند، می‌توانید از این دستگاه مفید با نظم بسیار بیشتری نسبت به پهپادهای VTOL و پیشرفته استفاده کنید.

XS1 GOLIATH (900 امتیاز)

XS1 Goliath یک لباس مکانیزه دستی است. که به شدت زره پوش و مجهز به یک مینی تفنگ شلیک سریع است که شبیه به یک مسلسل است. هنگامی که به یکی از اینها می پرید، می توانید چندین دشمن را به راحتی از بین ببرید. XS1 Goliath کمی کند است و کاملاً تخریب ناپذیر نیست. اما هنوز هم می توانید با آن قتل عام بزرگی انجام دهید. بنابراین، این یک امتیاز دیگر است که می تواند تأثیر تعیین کننده ای در مسابقات داشته باشد.

اینها برخی از بهترین اسکوراستریک در کالاف دیوتی موبایل هستند که می‌توانند در صورت فعال شدن، مسابقات بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورند. پهپاد و Sentry Gun امتیازهای کم و متوسط توصیه می شوند. سپس از میان XS1 Goliath و VTOL High-point Scorestreaks را انتخاب کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت