ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین کارت های کلش رویال

5 بهترین کارت های کلش رویال برای مبتدیان اینها هستند

5 بهترین کارت برای مبتدیان در Clash Royale

این مقاله به برخی از بهترین کارت های کلش رویال برای مبتدیان می‌پردازد.

کلش رویال یک بازی استراتژیک موبایل است که توسط سوپرسل ساخته شده است. این بازی دفاع از برج کارت های جمع آوری را ارائه می دهد که شخصیت های درون بازی را با مهارت ها و ویژگی های منحصر به فرد نشان می دهد. بازیکنان کارت های خود را برای تخریب برج حریف و دفاع از کارت های خود در این بازی دفاعی برج قرار می دهند. سه نوع کارت مشخص شده است: Troop، Spell و Building. استقرار هر کارت هزینه اکسیر دارد که به طور خودکار در مسابقات تولید می شود.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

از 100 کارت که از معمولی تا قهرمانی کمیاب هستند، بازیکنان با شش کارت در عرشه خود در Training Camp Arena شروع می کنند. با پیشرفت بازی، قفل بیشتری باز می شود و بازیکنان پس از آموزش وارد نبردهای آنلاین می شوند.

مقالات مرتبط »     چگونه Clash Royale را روی Windows 11 بازی کنیم؟

5 بهترین کارت های کلش رویال برای مبتدیان

1) Giant

اولین گزینه از لیست بهترین کارت های کلش رویال ، جاینت است. یک کارت کمیاب که مبتدیان کلش رویال در کمپ آموزشی به دست می آورند. همراه با راه اندازی بازی معرفی شد و دارای امتیازات بالا یا استخر سلامتی با سرعت ضربه 1.5 ثانیه است. اگرچه او به آرامی حرکت می کند، شخصیت عظیم می تواند آسیب های عظیمی را از بین ببرد. در بالاترین سطح خود، 14، می تواند 334 آسیب و 224 آسیب در ثانیه وارد کند. علاوه بر این، نقاط ضربه آن به طور تصاعدی در 5423 امتیاز افزایش می یابد.

این مهاجم غوغا تنها ساختمان ها را هدف قرار می دهد و نیروهای دشمن را نادیده می گیرد. با این حال، این شخصیت انبوه ساخته شده برای استقرار در این بازی رایگان 5 اکسیر هزینه دارد. می توان با جفت کردن آن با Musketeer از قدرت Giant استفاده کرد. Giant می تواند با قدرت آسیب عظیم خود به سمت ساختمان پیشروی کند، در حالی که Musketeer هر دشمنی را از بین می برد.

2) Mini PEKKA

Mini PEKKA یک مهاجم غوغایی کارتی نادر است که به سرعت و به طور موثر نیروهای دشمن را نابود می کند. به سرعت در سراسر Arena حرکت می کند و هر دشمنی را که در سر راهش ایستاده باشد نابود می کند. Mini PEKKA در یک زمان به یک دشمن حمله می کند اما به زودی آن را با سرعت ضربه 1.6 ثانیه به پایان می رساند. در بالاترین سطح خود یعنی 14، 955 آسیب و 596 آسیب در ثانیه وارد می کند. حتی در پایین ترین سطح، 1، 340 آسیب و 212 آسیب در ثانیه وارد می کند.

سلامت آن به دلیل قدرت آسیب زیاد آن پایین است. با این حال می تواند به سرعت تانک های موجود در Arena را نابود کند. Mini PEKKA یک دفاع عالی در برابر جاینت است و از قضا جفت شدن با همان ترکیبی مرگبار ایجاد می کند. این کارت برای استقرار 4 اکسیر هزینه دارد و جفت کردن آن با کارت‌های طلسم برتری را در مسابقه ایجاد می‌کند.

3) Arrows

Arrows یک کارت طلسم رایج است که با آسیب منطقه در کلش رویال سروکار دارد. با استقرار این کارت، سه رگبار پیکان پیکان به صورت متوالی پرتاب می شود. نیروهای زمینی و هوایی دشمن را در شعاع وسیع 1.4 هدف قرار می دهد. این کارت کمک می کند تا کرون تاورها را با سلامتی پایین از بین ببرد و در بالاترین سطح خود یعنی 14، 162 آسیب منطقه ای و 48 آسیب برج تاج را با یک رگبار وارد می کند. برای استقرار کارت Arrows در Arena باید 3 اکسیر خرج کنید.

همه مبتدیان وقتی در این بازی استراتژی بی‌درنگ شروع می‌کنند، این را در کمپ آموزشی به دست می‌آورند. فلش‌ها می‌توانند از Mini PEKKA پشتیبانی کنند، زمانی که حریفان کارت‌هایی را که چندین سرباز آزاد می‌کنند، مستقر می‌کنند. این کارت همچنین زمانی مفید است که دشمن کارت های ازدحامی مانند Spear Goblin را به کار می گیرد و نیروهای متعددی را به طور همزمان از بین می برد. این کارت 3 اکسیر برای استقرار در برابر نیروهای دشمن در Arena هزینه دارد.

4) Goblins

Goblins یک کارت رایج است که پس از اتمام کمپ آموزشی در استادیوم Goblin موجود است. باز کردن قفل استادیوم گابلین به هیچ جامی نیاز ندارد، زیرا اولین آرنا است. استقرار این کارت تنها 2 اکسیر هزینه دارد و چهار گابلین را با سرعت ضربه 1.1 ثانیه آزاد می کند. آنها مهاجمان بسیار سریع غوغا با نقاط ضربه کم و آسیب متوسط هستند. در بالاترین سطح، 14، 159 نقطه آسیب ایجاد می کند و 144 خسارت در هر ثانیه ایجاد می کند. این کارت دارای 267 امتیاز در بالاترین سطح در کلش رویال است.

بازیکنان می توانند از این کارت کلش رویال به عنوان یک حواس پرتی تهاجمی یا دفاعی برای کارت های دیگری مانند Mini PEKKA و Giant استفاده کنند. در حالی که غول به عنوان یک تانک آسیب را جذب می کند، گابلین ها می توانند به راحتی به برج شاهزاده خانم برسند. وقتی نوار اکسیر دو برابر سریع‌تر پر می‌شود، می‌توانند برای حریفان در بازی پایانی دردناک باشند.

5) Archers

آخرین مورد از لیست بهترین کارت های کلش رویال برای مبتدیان ، آرچرز اذست. یک کارت رایج در کلش رویال که در زمان عرضه به همراه بازی منتشر شد. این کارت با هزینه سه اکسیر، دو کماندار را با سرعت ضربه 0.9 ثانیه آزاد می کند. آنها با حمله دوربرد خود هم نیروهای دشمن هوایی و هم نیروهای زمینی را هدف قرار می دهند و در بالاترین سطح یعنی 14، 142 آسیب و 157 آسیب در ثانیه وارد می کنند. علاوه بر این، آنها در بالاترین سطح دارای امتیازات مناسب 403 هستند.

کارت آرچرز به دلیل آسیب دیدگی مناسب و سرعت ضربه، واحد پشتیبانی خوبی است. با جفت شدن با تانک ها در Arena یک ترکیب تهاجمی عالی ایجاد می کند. کمانداران به دلیل حملات دوربرد خود می توانند کارت های گروهی را در این بازی دفاعی برج از بین ببرند. هنگامی که کارت شوالیه برای حمله نزدیک می شود، آنها می توانند به برج های ملکه کمک کنند و آن را در کلش رویال پایین بیاورند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت