ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
دفاع قایق در کلش رویال

بهترین دفاع قایق در کلش رویال (2024) کدام است؟

بهترین boat defense در Clash Royale 2024 کدام است؟

دفاع قایق در کلش رویال یک نوع منحصر به فرد از مبارزه است. که در آن بازیکنان سربازان را در یک منطقه ذخیره سازی قرار می دهند که در هنگام حمله توسط مخالفان مستقر می شود. بنابراین ساخت یک دفاع قوی قایق در کلش رویال به شما کمک می کند تا حملات دشمن را هدر دهید و در کلن وار در سال 2024 پیروز شوید.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

کلن وارها بخش مهمی از کلش رویال هستند. زیرا به بازیکنان اجازه می‌دهد تا جوایز مفیدی را که شامل صندوق‌های ویژه، آیتم‌های جادویی و منابع می‌شود، برنده شوند. بازیکنان باید یک دفاع قایق برای حمله دشمنان ایجاد کنند. و همچنین یک عرشه 8 کارته برای حمله به دفاع قایق دشمن ایجاد کنند.

مقالات مرتبط »     چالش اکسیر سه گانه کلش رویال : چگونه در صدر میدان باشیم؟

بهترین دفاع قایق در کلش رویال در سال 2024

دفاع قایق در کلش رویال یک نبرد کلن وار است که به سه انبار اکسیر نیاز دارد. هر محفظه ذخیره سازی می تواند تا چهار سرباز را در خود جای دهد. برای ساخت یک دفاع قایق شایسته، بازیکنان باید در مجموع 12 نیرو را انتخاب کنند.

هر حمله دشمن منجر به استقرار یک نیروی دفاعی می شود. ترتیب استقرار نیروها از پیش تعیین شده اس.ت تا اطمینان حاصل شود که دفاع قایق همانطور که بازیکن در نظر گرفته عمل می کند. نیروها نیازی به اکسیر ندارند. پس بازیکنان می توانند بدون ترس از از دست دادن لبه اکسیر خود، نیروهایی را با مقادیر بالای اکسیر انتخاب کنند.

با این حال، بازیکنان فقط می توانند نیروهایی را اضافه کنند که قبلاً قفل آن ها باز شده است. بنابراین، اگر بازیکنان هیچ یک از نیروها را در اینجا ندارند، باید ترکیب را تغییر دهند. موارد زیر 5 بهترین دفاع قایق در کلش رویال هستند. که می تواند به بازیکنان در پیروزی در جنگ های قبیله ای و آیتم های جادویی کمک کند.

ذخیره سازی 1

نیروها باید به این ترتیب باشند: پکا ، گولم ، سه تفنگدار ، و غول سلطنتی.

همه این نیروها دارای نقاط ضربه بزرگ هستند و می توانند سازه ها را هدف قرار دهند. پس مطمئناً می توانند در نبردها بسیار مفید باشند. پکا باعث صرفه جویی در ذخیره سازی می شود و گولم توجه نیروهای دشمن را منحرف می کند. سه تفنگدار می توانند با حمله غول سلطنتی به برج دشمن به نیروهای هوایی قوی حمله کنند.

ذخیره سازی 2

نیروها باید به ترتیب زیر باشند: Giant Skeleton، Goblin Giant، Elite Barbarians و Ram Rider.
اسکلت غول پیکر می تواند آسیب قابل توجهی وارد کند در حالی که هم Goblin Giant و هم Elite Barbarians به نیروهای دشمن حمله می کنند.
در نهایت، رام رایدر یک نیروی قوی برای هدف قرار دادن ساختمان است که می تواند به راحتی سازه را از بین ببرد.

ذخیره سازی 3

نیروها باید به این ترتیب باشند: الکترو جاینت ، استخدام های سلطنتی ، مگا نایت ، و اسپارکی.
Electro Giant یکی از قوی ترین کارت های کلش رویال است و می تواند به راحتی برج را پایین بیاورد. Royal Recruits و Mega Knights برای حمله خوب هستند. و Sparky می تواند مرگبارترین نیرو در اینجا باشد اگر برق تولید کند.

این اغلب به عنوان بهترین دفاع قایق در کلش رویال در سال 2024 شناخته می شود. که به هدر دادن بسیاری از منابع دشمن کمک می کند. با توجه به نیازهای خود، بازیکنان همیشه می توانند ترتیب و نیروهای خود را تغییر دهند.

این مقاله منعکس کننده نظرات شخصی نویسنده است.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت