ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تفنگ تهاجمی در کالاف

بهترین تفنگ تهاجمی در کالاف دیوتی موبایل کدام است ؟

بهترین Assault Rifles در COD Mobile

تغییرات در بسیاری از سلاح‌ها در Call of Duty: Mobile تغییری در متا استفاده از سلاح داشتـه است. اگر شما یکی از افرادی هستید که نبردهای میان برد را به نبردهای دوربرد ترجیح می دهید، در اینجا بهترین تفنگ تهاجمی در کالاف دیوتی موبایل را به شما معرفی می کنیم که مناسب سبک بازی شما هستند!

کمترین قیمت سی پی کالاف دیوتی موبایل در ارزان جم و پرداخت آنلاین از طریق درگاه امن و مطمئن

بهترین تفنگ تهاجمی در کالاف دیوتی موبایل

  • Peacekeeper MK2

تفنگ تهاجمی برای چندین فصل در اوج بوده است. با این حال، سازندگان در نهایت تصمیم گرفتـه اند به سلطه این تفنگ پایان دهند. حتی پس از تغییرات زیادی، از جمله کاهش برد، Peacekeeper MK2 همچنان انتخاب مناسبی از انبوهی از سلاح های گرم در این بخش است. Peacekeeper MK2 یک دستگاه همه کاره عالی با آسیب و سرعت آتش قابل توجه است، اما دقت پایین آن استفاده از آن را سخت می کند.

رقبای قوی تری با آمار بهتر در دسته تفنگ های تهاجمی وجود دارند. بنابراین قبل از تغییر بار خود، حتماً اسلحه های دیگر را بررسی کنید!

  • AS Val

این اسلحه به دلیل نرخ شلیک و آمار تحرک بی‌نظیرش سلطان مبارزات از راه دور است. نه تنها این، بلکه AS Val همچنین دارای آسیب و دقت خوبی است. و آن را برای بازیکنانی که ترجیح می دهند از AR استفاده کنند، گزینه مناسبی است. با این حال، این اسلحه به دلیل عقب نشینی متوسط و برد ناامید کننده، هنگام استفاده برای نبردهای میان برد تا دور از بین می رود.

با این وجود، AS Val همیشه پادشاه بلامنازع مبارزات از راه دور خواهتد بود و بهترین تفنگ تهاجمی در کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنانی است که سبک بازی پر از اسلحه را ترجیح می دهند.

  • Kilo 141

Kilo 141 با عملکرد کمی مشابه با نایب قهرمان این لیست است. یک انتخاب عالی برای بازیکنانی که ترجیح می دهند با تفنگ های تهاجمی خود درگیری های اسلحه ای نزدیک به برد متوسط داشتـه باشند. این اسلحه سرعت شلیک و آسیب مناسبی دارد و آن را به یکی از حاکمان بخش مبارزه نزدیک تبدیل می کند. ناگفتـه نماند، استفاده از آن بدون دردسر است زیرا Kilo 141 عقب نشینی بسیار کمی دارد.

Kilo 141 جایگاه خود را در این لیست به دست می‌آورد. زیرا نقاط قوت خود را حفظ کرده و در همه محدوده‌ها عملکرد خوبی دارد.

مقالات مرتبط »  فینال مسابقات جهانی کالاف دیوتی موبایل 2022 

  • M13

یک نایب قهرمان جدید در بخش  بهترین تفنگ تهاجمی در کالاف دیوتی موبایل وجود دارد که M13 است. این اسلحه به دلیل سرعت شلیک آن همواره یکی از قوی ترین سلاح های بازی محسوب می شود. اکنون که برد و آسیب آن افزایش یافتـه است، M13 در حال حاضر عملکرد ثابت تری در همه محدوده ها (نزدیک، متوسط و بلند) دارد. این M13 به همراه دقت مناسب، سرعت آتش شدید و آسیب قابل احترام، گزینه خوبی برای کاربران تفنگ تهاجمی است.

  • Krig 6

جدیدترین تفنگ تهاجمی اضافه شـده در Call of Duty: Mobile نیز پادشاه فعلی تفنگ های تهاجمی است. کریگ 6 با آسیب، برد و دقت دیوانه‌کننده‌اش سخت است. این تفنگ ممکن است سرعت شلیک سریعی را که سایر تفنگ‌های این لیست ارائه می‌دهند نداشتـه باشد، اما تسلط و کنترل آن آسان است. و آن را بهترین انتخاب برای مبتدیان و کهنه‌کاران بازی می‌کند.

حتی می توان ادعا کرد که این اسلحه بهترین است. زیرا در بردهای متوسط تا طولانی بی بدیل است، اما در مبارزات دور نزدیک هم بی رمق نیست. زیرا می تواند با برخی از بهترین SMG ها در Call of Duty: Mobile همراه شود.

این بهترین سلاح در بازی Call of Duty: Mobile بود. البته، هر تفنگ متناسب با سبک بازی متفاوتی است، بنابراین مطمئن شوید که آزمایش کنید و از بهترین آن استفاده کنید که مناسب بازی شماست. همچنین، بهترین تنظیمات Call of Duty: Mobile را بررسی کنید تا بهترین عملکرد را داشتـه باشید. و هنگام بازی وقفه کمتری داشتـه باشید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت