ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سلاح های بلک اپس 6

سلاح های بلک اپس 6 تأیید شدند : لیست کامل را اینجا ببینید

فهرست تمامی سلاح های تأیید شده که برای Call of Duty Black Ops 6 عرضه می شوند

در اینجا سلاح های بلک اپس 6 که فعلاً شناخته شده اند آورده شده است.

بازی Call of Duty Black Ops 6 در افق است و به همراه آن سری جدیدی از سلاح ها برای کشف و تسلط بازیکنان ارائه می شود. در اینجا تمام سلاح هایی که از طریق یک بیانیه مطبوعاتی به بازی می آیند، آورده شده است.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید سی پی کالاف ، سریع و ارزان سی پی را به حساب بازی شما واریز می کند.

Call of Duty هزاران سلاح در طول چرخه عمر خود داشته است، برخی از آنها اضافه شده جدید و برخی دیگر از عناوین قبلی آورده شده اند. این بار نیز تفاوتی نخواهد داشت، زیرا تعدادی سلاح از عناوین قبلی Black Ops ظاهری دیگر خواهند داشت.

مقالات مرتبط »      همه موبایل هایی که CoD Mobile را با سرعت 90 FPS (2024) اجرا می کنند

لیست سلاح های بلک اپس 6

دوازده سلاحی که قبلاً در این فرنچایز نبوده اند در Black Ops 6 گنجانده می شوند. هر جا که سلاح های تکراری وجود داشته باشد، طرفداران سرسخت باید آنها را بشناسند.

  • Jackal PDW
  • XM4
  • Marine Shotgun
  • Kompact 92
  • SVD
  • 9MM PM

اینها تنها تعدادی از سلاح های بلک اپس 6 هستند که برای آخرین نسخه Call of Duty عرضه می‌شوند. با این حال، اسلحه‌ها و اسلحه‌های بیشتری در زمان راه‌اندازی رسمی بازی اضافه خواهند شد و بعداً به‌روزرسانی‌های بیشتری دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این سلاح های بلک اپس 6 ، کالاف دیوتی melee های اختصاصی را نیز معرفی خواهد کرد. این با عناوین قبلی متفاوت است. جایی که بازیکنان باید یک چاقو را به عنوان سلاح ثانویه برای استفاده از آن انتخاب کنند.

این چاقوها ممکن است دوره جدیدی از سلاح‌ها را برای Black Ops 6 بیان کنند. از جمله امکان اضافه شدن انواع melee های اضافی به بازی.

اسلحه های مختلف همچنین دارای ضمیمه هایی برای افزایش دقت و قابلیت بازی خواهند بود. با این حال، در حال حاضر مشخص نیست که چه ضمیمه هایی برای چه تفنگی در دسترس خواهد بود.

Black Ops 6 همچنین سیستم بارگیری را بازنگری خواهد کرد و با افزودن سیستم pick-ten، وایلد کارت و موارد دیگر، آن را از تکرارهای قبلی متفاوت می کند.

با شروع شمارش معکوس برای انتشار بازی، اطلاعات تکمیلی در مورد اپراتورها، نقشه‌ها، حالت‌ها و موارد دیگر فاش خواهد شد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت