ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش نهایی غیرممکن هالند

چالش نهایی غیرممکن هالند کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

چگونه در چالش Impossible Final Haaland کلش اف کلنز سه ستاره بگیریم؟

این مقاله جزئیات کاملی در مورد نحوه 3 ستاره شدن در چالچالش نهایی غیرممکن هالند کلش آف کلنز ارائه می دهد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

چالش نهایی غیرممکن هالند کلش آف کلنز آخرین چالش با مضمون هالند در می 2024 است. کسب 3 ستاره در این رویداد به بازیکنان واجد شرایط برای یک مجسمه خاص و منحصر به فرد هالند است. که می تواند در هر نقطه از پایه آنها به عنوان یک دکوراسیون منحصر به فرد قرار گیرد. در این چالش، بازیکنان باید با استفاده از ترکیب ارتش مشخص شده، پایگاه تاون هال 16 را به طور کامل نابود کنند.

مقالات مرتبط »     چالش ترکیب 2-4-4 هالند کلش اف کلنز : نحوه دریافت 3 ستاره

روش کسب 3 ستاره در چالش نهایی غیرممکن هالند کلش اف کلنز

فعال سازی اولیه تله و راه اندازی اولیه

با استقرار یک مینیون در سمت پایین پایگاه برای شناسایی و فعال کردن تله‌ها شروع کنید. این را با چند بربر دنبال کنید تا بمب های غول پیکر را راه اندازی کنید و مطمئن شوید که نیروهای اصلی شما در امان هستند. در مرحله بعد، از یک طلسم زلزله در اطراف قلعه کلن و دو طلسم دیگر در بخش های X-Bow و Inferno Tower استفاده کنید. این تنظیمات اولیه ساختارهای کلیدی را تضعیف می کند و زمینه را برای حمله اصلی شما فراهم می کند.

Warden Walk و ایجاد قیف

Grand Warden را در سمت بالای پایگاه مستقر کنید تا به دفاع حاضر در آنجا حمله کنید. از طلسم پس زدن استفاده کنید تا مکان او را به سمت سمت چپ بالای پایگاه تغییر دهید و Warden Walk را برای پاک کردن دفاع ها و ایجاد یک قیف برای نیروهای اصلی خود آغاز کنید. این مرحله برای هدایت نیروهای شما به سمت هسته پایگاه بسیار مهم است.

لاوه بر این، از طلسم های نامرئی برای هدایت حمله Fireball Hero به سمت Monolith در مقابل Clan Castle استفاده کنید، و مطمئن شوید که در اوایل آسیب قابل توجهی به آن وارد می شود.

حمله از بالا و استقرار قهرمان

نیروهای رویداد خود را از سمت بالای پایگاه مستقر کنید، از جمله دو بالون که Scattershot را هدف قرار می دهند. این حرکت راهبردی با هدف پاکسازی منطقه از پدافندهای حیاتی است. از Barbarians برای راه اندازی Spring Traps و Ice Golem برای پرت کردن حواس دفاعی ها استفاده کنید.

پس از این، پادشاه بربر را مستقر کنید و از طلسم نامرئی استفاده کنید تا حمله توپ Spiky را به سمت دفاع های کلیدی در سمت چپ هدایت کنید. این تلاش هماهنگ به روشن کردن مسیر برای نیروی حمله اصلی شما کمک می کند.

فشار هسته و حمله به تاون هال

در حالی که دفاع سمت چپ پایین است، روی هل دادن بیشتر نیروهای خود به سمت هسته تمرکز کنید. Headhunters و نیروهای حمایت کننده را به صورت استراتژیک برای از بین بردن تاون هال مستقر کنید. از طلسم خشم برای تقویت نیروهای خود در حین پیشروی استفاده کنید.

علاوه بر این، Barbarians را با احتیاط مستقر کنید تا تله‌های اسپرینگ باقی‌مانده را راه‌اندازی کنید و از ورود صاف به هسته اطمینان حاصل کنید. هدف در اینجا تخریب دفاع های کلیدی، از جمله دو برج Inferno، Monolith و Scattershot است. بیشتر نیروهای خود از جمله Super Minion و Heroes را از طریق تونل ایجاد شده بفرستید.

پاکسازی نهایی و استقرار رویال چمپیون

در مرحله نهایی، قهرمان سلطنتی را در سمت راست منتهی به پایگاه مستقر کنید تا مزرعه تسلا و دفاع باقی مانده را پاک کنید. از نیروهای باقیمانده و جادوها برای تمیز کردن پایگاه استفاده کنید. و اطمینان حاصل کنید که تمام دفاع ها از بین رفته اند. توانایی ملکه را برای دستیابی سریع به 3 ستاره در چالش نهایی غیرممکن هالند کلش اف کلنز بداهه کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت