ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش ملکه دوران تاریکی

نحوه 3 ستاره شدن در چالش ملکه دوران تاریکی در کلش اف کلنز

چگونه در چالش Dark Ages Queen در کلش اف کلنز 3 ستاره شویم؟

این مقاله نحوه غلبه بر چالش ملکه دوران تاریکی در کلش اف کلنز، چالش های جدید آینده و پاداش های آن ها را پوشش می دهد.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم کلش اف کلنز به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

همه می دانند که کلش آف کلنز یک بازی چند نفره آنلاین است. که در آن هر چند روز یک بار رویدادهای جدیدی توسط سوپرسل در بازی معرفی می شود. بازیکنانی که علاقه زیادی به آن دارند زیرا بازیکنان می توانند در این رویدادها شرکت کنند و برنده بازی ها شوند، طلا، اکسیر و اکسیر سیاه بازیکنان می توانند به صورت رایگان در این چالش ها شرکت کنند. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که ارتش خود را حداقل با توجه به چالش ها اصلاح کنند. نحوه 3 ستاره شدن در چالش ملکه دوران تاریکی در کلش اف کلنز. این بار بازی دارای یک چالش جدید به نام Dark Ages Queen Challenge است. در این چالش، از قبل یک پایگاه داده شده است و نیروها نیز با آن ارائه می شوند، در این بازی بازیکن فقط می تواند از نیروهایی که توسط آنها داده شده استفاده کند، بازیکن نمی تواند از ارتش خود استفاده کند. که به آنها آیتم های جادویی، منابع و امتیاز تجربه می دهد. این مقاله چالش های جدید آینده و پاداش های آن را پوشش می دهد.

مقالات مرتبط »   چگونه در چالش نگهبان دوران تاریک کلش اف کلنز 3 ستاره بدست آوریم؟

چگونه چالش ملکه دوران تاریکی در کلش اف کلنز را تکمیل کنیم؟

در این چالش، پایه تاون هال 15 باید با کمک ترکیب ارتشی از اژدهای Inferno و Healer نابود شود. قبل از حمله به پایگاه، لازم است در نظر داشته باشید که در گوشه هایی از پایگاه مین هایی وجود دارد که می تواند نیروهای ما را بکشد. به همین دلیل است که قبل از حمله، موقعیت مین را در پایگاه پیدا کنید.

در اینجا مراحل تکمیل چالش ملکه دوران تاریکی در کلش اف کلنز وجود دارد :

• اولین قدم در اجرای موفقیت آمیز Queen Charge این است که اطمینان حاصل کنید که Grand Warden شما روی حالت هوا تنظیم شده است. این بسیار مهم است زیرا توانایی‌های Grand Warden می‌تواند بقا و اثربخشی نیروهای شما را در طول حمله افزایش دهد.

• در مرحله بعد، به تک تیراندازی از Monoliths می‌پردازیم، که دفاع‌های کلیدی هستند که می‌توانند تهدید مهمی برای سربازان شما باشند. با استقرار یک طلسم خشم درست در پشت مجسمه در بین Monoliths شروع کنید، و سپس سه بالون را به سرعت بر روی هر یک از مشعل ها قرار دهید. سپس، یک طلسم خشم دیگر را در پشت مجسمه به سمت جنوب شرقی مستقر کنید. این کار هر دو Monoliths را از بین می برد و راه را برای پیشروی نیروهای شما باز می کند.

اکنون

• وقت آن است که قهرمانان خود – پادشاه بربر و ملکه را مستقر کنید. صبر کنید تا پادشاه بربر به پایگاه بیاید و سپس از Headhunter پشت ملکه استفاده کنید. همچنین، با دیوار شکن آماده شوید، زیرا زمانی که پادشاه بربر در شرف سقوط است، به آن نیاز خواهید داشت. این دیوار شکن از یک دیوار می گذرد و کمانداران مدافع را بیرون می آورد.

• همانطور که ملکه آرچرهای مدافع را پایین می‌آورد و شروع به حرکت به سمت پایگاه می‌کند، می‌توانید او و هیلرها را خشمگین کنید تا مطمئن شوید که می‌تواند بدون از دست دادن توانایی‌اش، دفاع‌های بیشتری انجام دهد. وقتی هیروی دوم پایین می‌رود، می‌توانید دیوار شکن دیگری توسط Healers قرار دهید تا به دیوار داخلی حرکت کنید. در صورت نیاز، اگر اولین تلاش ناموفق بود، از دیوار شکن دیگری استفاده کنید. هنگامی که ملکه وارد پایگاه شد، از یک طلسم پویسون برای خنثی کردن نیروهای کلن کسل استفاده کنید.

• اکنون زمان تمرکز بر روی موقعیت ساعت 6 است. یک طلسم Skeleton و یک Wall Breaker را به همراه پادشاه بربر و قهرمان سلطنتی در سمت راست قرار دهید. دو Headhunter باید در کنار هم مستقر شوند تا از پادشاه بربر حمایت کنند. هنگامی که پادشاه بربر آسیب قابل توجهی وارد کرد، از توانایی او در حدود نیمی از سلامتی استفاده کنید. سپس، دیوار شکن دیگری را با طلسم اسکلت در بالای نمایشگاه بفرستید. به طرف دیگر بروید و یک طلسم اسکلت دیگر را بین اکسپو و آرچر تاور مستقر کنید. در نهایت، همه اژدهای دوزخی خود را با گراند وردن و دو هد هانتر در این سمت پخش کنید.

• در این استراتژی برای شکست چالش ملکه دوران تاریکی ، زمان بندی بسیار مهم است. هنگامی که اژدهای دوزخ شروع به آسیب دیدن کردند، توانایی گرند واردن را برای افزایش خروجی آسیب خود فعال کنید. وقتی توانایی Warden از بین رفت، از طلسم Skeleton در بین دو Monoliths و Scatter Shot استفاده کنید.

در نهایت پس از اعمال کامل این روش به راحتی می توانیم در چالش ملکه دوران تاریکی در کلش اف کلنز 3 ستاره شویم.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت