ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
طلا در کلش رویال

آموزش کامل نحوه دریافت 1.75 میلیون طلا در کلش رویال به صورت رایگان

چگونه در کلش رویال 1.75 میلیون طلا به صورت رایگان دریافت کنیم؟

کلش رویال به بازیکنان این شانس را می دهد که 1.75 میلیون طلا در کلش رویال به صورت رایگان کسب کنند. رویدادی به نام Chess Clash اکنون در بازی زنده است. و شما می توانید با انجام بازی های مینی شطرنج برنده جایزه شوید. پیش از این، این رویداد قبل از انتشار برنامه‌ریزی‌شده در بازی به صورت زنده اجرا می‌شد. سپس توسعه دهنده لینک را حذف کرد، اما هر کسی که در رویداد شرکت کرد (و برنده شد) قبلاً جوایز خود را برده بود.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

رویداد Chess Clash بخشی از همکاری Clash x Chess.com است. این رویداد از 14 سپتامبر 2023 تا 28 سپتامبر 2023 (پنج شنبه، ۶ مهر) زنده خواهد بود. برای کسب جوایز شگفت انگیز باید اهداف مبتنی بر شطرنج را در وب سایت تکمیل کنید. این مقاله شما را در مسیر رسیدن به ثروت راهنمایی می کند.

مقالات مرتبط »     Clash Royale tier list : رتبه بندی همه کارت ها از بهترین به بدترین (سپتامبر 2023)

راهنمای دریافت 1.75 میلیون طلا در کلش رویال به صورت رایگان

رویداد Clash Chess در مورد گرفتن یک مات فقط در دو حرکت است. سه سطح مختلف وجود خواهد داشت. در کلش رویال برای انجام چالش اول 250 هزار طلا به صورت رایگان، برای چالش دوم 500 هزار طلا و برای سومین 1 میلیون طلا دریافت خواهید کرد.

در اینجا یک راهنمای گام به گام برای کمک به شما برای دریافت 1.75 میلیون طلا در کلش رویال به صورت رایگان آورده شده است:

  • مرحله ۱: بازی را راه‌اندازی کنید و به نماد کره‌مانند بروید (در سمت راست بالا در کنار نماد دوستان)
  • مرحله ۲: به بخش News Royale بروید.
  • مرحله 3: عنوان «حل معماهای شطرنج برای طلای رایگان» را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. این شما را به وب سایت می برد.
  • مرحله 4: پازل‌های شطرنج این صفحه را حل کنید تا جوایز خود را دریافت کنید.

شایان ذکر است که هر بار که در بازی کلش رویال به صورت رایگان طلا می گیرید، یک “You Did It!” را نشان می دهد. پاپ آپ روی دکمه آبی رنگ زیر ضربه بزنید تا طلا را دریافت کنید. هر بار که روی این دکمه ضربه بزنید، بازی به طور خودکار بارگیری مجدد می شود.

سپس یک پاپ آپ در صفحه راه اندازی نشان داده می شود که از شما می پرسد که آیا می خواهید اکنون یا بعداً جایزه را مطالبه کنید. روی «Claim» ضربه بزنید تا جایزه را فوراً بپذیرید، یا روی «Cancel » ضربه بزنید تا برای بعد ذخیره شود. پس از درخواست پاداش، پیام موفقیت دیگری مبنی بر بازخرید کوپن ظاهر می شود.

این روند را سه بار تکرار کنید تا تمام 1.75 میلیون طلا در کلش رویال به صورت رایگان جمع آوری شود. همچنین قابل ذکر است که شما فقط یک بار می توانید این پاداش ها را در هر حساب کسب کنید. با این حال، اگر چندین حساب دارید، می‌توانید این فرآیند را برای هر یک از آنها جداگانه تکرار کنید.

کلش رویال یک بازی کارتی آنلاین چند نفره است که در 2 مارس 2016 منتشر شد. این بازی دارای شخصیت هایی از کلش آف کلنز، عنوان دیگر سوپرسل است. و شامل خرید و ارتقای کارت ها برای ایجاد دک برای شکست دادن حریفان می شود.

 

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت