ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
دود و فرگ در پابجی

ترفندهای استفاده از دود و فرگ در پابجی موبایل حرفه ای

راهنمای PUBG Mobile برای استفاده از smokes و frags مانند یک حرفه ای 

این راهنما بهترین روش‌ها و ترفندهای استفاده از دود و فرگ در پابجی موبایل حرفه ای را مورد بحث قرار می‌دهد.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید UC پابجی موبایل به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

PUBG Mobile شرکت Tencent Games دارای تعداد زیادی سلاح گرم و تجهیزاتی است. که می تواند به شما در رسیدن به شام مرغ کمک کند. هنگامی که شرایط خارج از کنترل شما است، دودها و پارگی ها می توانند شما را زنده بیرون بیاورند و در این روند باعث مرگ برخی افراد شوند. بنابراین، تسلط بر استفاده از آنها یک جنبه حیاتی از نبرد رویال محبوب است.

مقالات مرتبط »    پنج بهترین سلاح PUBG Mobile برای موقعیت های 1v4

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و صرفاً منعکس کننده نظرات نویسنده است

ترفندهای استفاده از دود و فرگ در پابجی موبایل حرفه ای

نارنجک های دودزا

1) در حملات شخص ثالث

حملات شخص ثالث می تواند بزرگترین مانع در راه پیروزی شما باشد. زیرا این حملات اغلب زمانی که از قبل با دشمن درگیر شده اید، شما را غافلگیر می کنند. در چنین لحظاتی، از نارنجک های دودزا استفاده کنید تا فوراً خط دید دشمن را بشکنید. و همه چیز را برای آنها غیرقابل پیش بینی کنید.

مقالات مرتبط »

2) در فضاهای باز

نارنجک های دودزا بزرگترین کمک در هنگام غارت یک جعبه در یک فضای باز هستند. یک یا دو تا دور جعبه بیندازید و با خیال راحت غارت را انجام دهید. با این حال، در حالی که این کار را انجام می دهید، در موقعیت خود حرکت کنید، زیرا پیش آتش دشمن می تواند به شما ضربه بزند.

علاوه بر این، این استراتژی می تواند در هنگام احیای یک هم تیمی در یک منطقه باز مفید باشد.

3) از نارنجک های دودزا برای تعویض پوشش ها یا مکان ها استفاده کنید

دشمن هدف خود را روی شما ثابت کرده و شما باید مکان خود را تغییر دهید؟ پس از نارنجک های دودزا برای ایجاد زنجیره ای از دود در مسیر خود به سمت نقطه مورد نظر استفاده کنید. این تاکتیک خط دید دشمن را مختل می سازد. و تیراندازی به شما را در زمانی که در حال تغییر مکان هستید دشوار می کند.

برای نارنجک ها

1) قبل از پرتاب ضامن نارنجک خود را بکشید

یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده از دود و فرگ در پابجی موبایل، تنظیم درست قبل از پرتاب آن‌ها به سمت دشمن است. این به دشمن زمان نسبتاً کمتری می دهد تا از موقعیت خود برای دفاع در برابر انفجار جابجا شود. با این حال، با احتیاط ضامن یک نارنجک را بکشید. زیرا عدم تعیین زمان انفجار آن می تواند منجر به حذف شما شود.

2) در حملات شخص ثالث

همانطور که گفته شد، استفاده از دود و فرگ در پابجی موبایل مخصوصاً در حملات شخص ثالث می توانند مفید باشند. هنگامی که دشمنان وارد ساختمان شما می شوند، از دود برای شکستن خط دید آنها استفاده کنید. و یک یا دو فرگ را در این دود بیندازید تا دشمن قبل از حمله دو بار فکر کند. علاوه بر این، اگر به درستی تنظیم شوند، خرچنگ ها حتی می توانند در چنین شرایطی شما را کلاچ کنند.

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile در هند ممنوع است. به خوانندگان منطقه توصیه می شود که از بازی کردن خودداری کنند و در عوض نسخه انحصاری هند، BGMI را بازی کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت