ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
حیوان خانگی Spirit Fox

نحوه استفاده از حیوان خانگی Spirit Fox در تاون هال 16

راهنمای Clash of Clans : چگونه از حیوان خانگی جدید Spirit Fox استفاده کنیم؟

این راهنما استراتژی های مختلفی را مورد بحث قرار می دهد تا به شما کمک کند تا به طور مؤثر از حیوان خانگی Spirit Fox در کلش آف کلنز استفاده کنید.

کلش آف کلنز به زودی آپدیت TH16 را دریافت خواهد کرد. که از زمان اعلام آن، گیمرها را سرپا نگه داشته است. علاوه بر این، توسعه‌دهنده چند ویژگی آتی را از طریق نگاه‌های پنهان اخیر فاش کرده است. که شامل تالار جدید، توانایی ادغام دفاعی، سرباز Root Rider، حیوان خانگی Spirit Fox و موارد دیگر می‌شود. آخرین مورد با باز کردن قفل تاون هال 16 در کلش اف کلنز در دسترس است.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

Spirit Fox قبلاً توسط بسیاری از گیمرها به عنوان بهترین حیوان خانگی در این بازی برچسب زده شده است. به این معنی که شما قطعاً باید از آن در حملات خود استفاده کنید.

مقالات مرتبط »     نحوه استفاده از TH16 برای آپدیت دسامبر کلش اف کلنز

حیوان خانگی Spirit Fox در کلش اف کلنز

باز کردن قفل تاون هال 16 به شما این امکان را می دهد که خانه حیوانات خانگی خود را به سطح 9، یعنی حداکثر سطح ارتقاء آن، ارتقا دهید. با انجام این کار، قفل Spirit Fox جدید را باز خواهید کرد. که دارای یک توانایی منحصر به فرد Spirit Walk است که به طور دوره ای این حیوان خانگی و قهرمانش را نامرئی می کند.

همراه تا زمانی که در نبرد زنده است می تواند این توانایی را انجام دهد. علاوه بر این، Spirit Walk می تواند هر چند بار که بخواهد استفاده شود. توجه داشته باشید که فقط حیوان خانگی و قهرمانش با توانایی نامرئی می شوند، نه نیروهای دیگر در مجاورت. علاوه بر این، Spirit Fox در کاهش سرعت اهدافی که به آنها حمله می کند ماهر است. اگرچه این توانایی در توضیحات حیوان خانگی در بازی ذکر نشده است.

بهترین قهرمان در کلش اف کلنز برای حیوان خانگی Spirit Fox کدام است؟

برای کسانی که نمی‌دانند، کلش آف کلنز دارای چهار قهرمان است:

  1. بربرین کینگ،
  2. آرچر کوئین،
  3. گرند واردن
  4. و قهرمان.

و فقط با یکی از آن‌ها می‌توانید از حیوان خانگی Spirit Fox استفاده کنید. اگر از یک قهرمان به عنوان یک تانک استفاده می کنید، باید از استفاده از آن به عنوان حیوان خانگی خود اجتناب کنید. این به این دلیل است که واحد را نامرئی می کند و در نتیجه حملات دریافتی دوباره به سمت نیروهای شما هدف قرار می گیرد.

علاوه بر این، برای استفاده مؤثرتر از Spirit Fox، باید از استفاده از آن با هیروهایی که برد حمله نسبتاً بزرگتری دارد اجتناب کنید. یعنی آرچر کوئین و گرند واردن. این به این دلیل است که وقتی حیوان خانگی آنها را در حمله به ساختمان همراهی می کند، به هدف خود نزدیک می شود و قهرمان را پشت سر می گذارد. در نتیجه، Spirit Fox حملات دریافتی را جذب می کند، در حالی که واحد اصلی عقب می ماند.

می توانید از این همراه با پادشاه بربر یا قهرمان سلطنتی استفاده کنید. اولی به دلیل نقاط ضربه بالای خود به عنوان یک تانک عالی کار می کند و حیوان خانگی را از آتش سوزی نجات می دهد. علاوه بر این، جفت کردن روباه روح با قهرمان سلطنتی نیز می تواند استراتژی خوبی برای کسانی باشد که به دنبال از بین بردن دفاع با استفاده از یک قهرمان هستند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت