ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سیزن بانک کلش

سیزن بانک کلش اف کلنز : 5 بهترین روش برای استفاده (اکتبر 2023)

پنج بهترین راه برای استفاده از season bank در Clash of Clans (اکتبر 2023)

کلش آف کلنز یک بانک فصلی را ارائه می دهد که مقدار زیادی از منابع را در اختیار شما قرار می دهد. در طول یک فصل کامل، به عنوان یک فضای ذخیره‌سازی عمل می‌کند. که وقتی به دهکده‌ای در نبردهای چند نفره حمله می‌کنید و غارت جمع می‌کنید، پر می‌شود. سپس این منابع به عنوان پس انداز در این بانک های فصلی جمع آوری می شود. با این حال، محدودیتی برای تعداد وسایلی که می توانید در آنها جمع آوری کنید وجود دارد. که بین بازیکنان رایگان و بازیکنان دارای گلد پس متفاوت است.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

به محض دریافت یک صندوق بانک فصلی، بسیاری آن را در مواردی که ممکن است به طور موثر به پایگاه آنها کمک نکنند، هدر می دهند. بنابراین، محتاط بودن با این منبع ضروری است.

مقالات مرتبط »    چگونه در trophy race کلش اف کلنز Town Hall 14 ثبت نام کنیم؟

ارتقاء دیوار، قهرمانان، و راه‌های بیشتر برای خرج کردن سیزن بانک کلش اف کلنز

1) ارتقاء دیوار

دیوارها یک بازدارنده قدرتمند در برابر حملات خصمانه در پایگاه کلش اف کلنز شما هستند. آنها به منابع و زمان زیادی برای ارتقاء سطح نیاز دارند. در نتیجه بازیکنان نباید در سرمایه گذاری وجوه سیزن بانک خود در آنها تردید کنند. ارتقاء دیوار پایه شما دوام و قابلیت دفاعی بیشتری را فراهم می کند. و همچنین  زیبایی شناسی روستای شما را نیز برجسته می کند.

با این حال، تقویت این دفاع‌ها می‌تواند فضای ذخیره‌سازی شما را نیز خالی کند. زیرا به مقدار زیادی از منابع نیاز دارند. از این رو، بهتر است آنها را پس از تراز کردن سایر ساختمان های مفید در پایگاه خود ارتقا دهید.

2) دفاع

یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده از سیزن بانک کلش اف کلنز این است که آن را برای قدرتمندترین دفاع‌های پایگاه خود خرج کنید. مانند برج‌های اینفرنو، توپخانه عقاب و موشک‌ها. ارتقاء این دفاع‌ها استحکامات شما را تقویت می‌کند و کمک می‌کند تا غنائم درون‌بازی‌تان را افزایش دهید. که به نوبه خود به صعود شما به سطوح بالاتر کمک می‌کند.

با این حال، تصمیم گیری در مورد ارتقای دفاع ابتدا می تواند یک تمرین ذهنی باشد. زیرا شما فقط می توانید تعداد محدودی از ساختمان ها را در یک دوره خاص تقویت کنید. به محض دریافت سیزن بانک کلش اف کلنز، اگر در مورد ارتقاء کدام سیستم دفاعی سردرگم هستید، به دنبال گرانترین دفاعی باشید. زیرا کمبود منابع وجود ندارد، که ممکن است در موارد دیگر اینطور نباشد.

3) ساختمان های منابع

در کلش آف کلنز، ساختمان‌های منابع دهکده شما منبع اصلی درآمدهای درون بازی هستند. فقط با کمک آنها می توانید ساختمان ها و دفاعی های دیگری را که پایگاه شما را بهبود می بخشد ارتقاء دهید. بنابراین، شما باید به سرعت این ساختمان ها را تقویت کنید.

توصیه می شود سیزن بانک کلش اف کلنز خود را برای ساختمان هایی مانند معادن طلا، کلکسیونرهای اکسیر و کلکسیونرهای اکسیر تاریک خرج کنید. علاوه بر این، اگر این ساختمان‌ها ارتقا یافته باشند، می‌توانید به انبارهای مربوط به آن‌ها مانند انبار طلا، انبار اکسیر و انبار اکسیر تاریک بروید.

4) قهرمانان

قهرمانان کلش آف کلنز، مانند بربرین کینگ، آرچر کوئین، گرند واردن، رویال قهرمان و ماشین نبرد، به طور مرتب نیاز به ارتقا دارند و اکسیرهای تاریک زیادی را هزینه می کنند. جمع آوری این ارز درون بازی نسبتاً دشوارتر است، که ارتقاء این شخصیت ها را به یک کار سخت تبدیل می کند.

سیزن بانک کلش اف کلنز شما می تواند کمک بزرگی در ارتقای قهرمانان شما باشد. با استفاده محتاطانه می‌توانید این شخصیت‌ها را تقویت کنید تا مهارت‌های حمله و دفاع خود را بهبود ببخشید. با گسترش، این به شما کمک می کند تا دهکده های قدرتمندتر را از بین ببرید.

5) آزمایشگاه

آزمایشگاه تأثیر قابل توجهی بر قابلیت‌های حمله درون بازی شما دارد. این نیروها، جادوها و ماشین های محاصره شما را ارتقا می دهد و پس از آن روستاهای رقبای شما را ویران می کند. شما می توانید سرمایه سیزن بانک کلش اف کلنز خود را برای ارتقای آزمایشگاه پایگاه خود خرج کنید یا از طریق کمک آن، نیروهای ارتش خود را ارتقا دهید.

ارتقاء سربازان و طلسم های خود در کلش اف کلنز به شما برتری در جنگ های قبیله ای، بازی های قبیله ای و هل دادن تروفی می دهد. علاوه بر این، سرمایه گذاری صندوق Season Bank در این ساختمان می تواند به شما کمک کند تا سخت ترین حریفان را در کلش اف کلنز شکست دهید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت