ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
الکترو دراگون در کلش

الکترو دراگون در کلش اف کلنز : 5 نکته برتر برای استفاده

5 نکته برتر برای استفاده از Electro Dragons در Clash of Clans

در اینجا پنج نکته برتر برای انجام بهترین حملات الکترو دراگون در کلش اف کلنز آورده شده است.

الکترو دراگون در کلش اف کلنز تهدیدی برای پایگاه های دشمن هستند. با ورود به‌روزرسانی تاون هال 12 در 18 ژوئن 2019، E-Drags با زنجیره‌ای از رعد و برق ضربه می‌زند. و به پنج ساختمان دشمن در آن واحد آسیب وارد می‌کند. بسیاری از افراد جامعه به دلیل حرکات آهسته و غیرقابل پیش بینی آنها، تسلط بر این نیرو را دشوار می دانند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد.

با این حال، دانستن برخی نکات اساسی در مورد آنها می تواند کار را آسان تر کند.

مقالات مرتبط »     بهترین استراتژی های حمله تاون هال 10 برای کلش اف کلنز در سال 2023

این نکات برای الکترو دراگون در کلش اف کلنز به بازیکنان کمک می کند تا سه ستاره بیاورند

5) سایه را دنبال کنید

طلسم Rage هنگام حمله با الکترو دراگون در کلش اف کلنز بسیار مهم است. بیشتر به دلیل سرعت حرکت پایین آن. این به افزایش سرعت و قدرت آنها کمک می کند و آنها را به یک نیروی قدرتمند برای رویارویی تبدیل می کند.

با این حال، بسیاری از بازیکنان اغلب طلسم ها را با انداختن آنها کمی جلوتر از نیروها تلف می کنند. دنبال کردن سایه E-Drags بر روی زمین یک راه عالی برای از بین بردن این حوادث ناگوار است.

سایه ها موقعیت واقعی وایورن ها را در میدان جنگ نشان می دهد. مطمئن شوید که طلسم سایه را می پوشاند تا از مزایای آن بهره مند شوید.

4) هواکش را بیرون بیاورید

Air Sweeper دشمن الکترو دراگون در کلش اف کلنز است. این ساختمان های دفاعی با هر ضربه ای نیروهای هوایی را به عقب می راند و در نتیجه زمان سختی را به E-Drag های تیره و تار می بخشند. بنابراین، همیشه هنگام حمله با تهدیدات رعد و برق در COC، جاروهای هوایی را بیرون بیاورید.

استفاده از Freeze Spells یک گزینه باورنکردنی برای از بین بردن اثرات این دفاع است. با این حال، گاهی اوقات، آنها در اعماق پایگاه دشمن قرار می گیرند و باعث می شود E-Drag ها حتی با زنجیره رعد و برق خود، آنها را از بین ببرند. بنابراین، بازیکنان ممکن است به چند طلسم نیاز داشته باشند تا آنها را قبل از اینکه سرباز بتواند آنها را نابود کند، منجمد کند.

از طرف دیگر، بازیکنان همچنین می‌توانند از طلسم‌های رعد و برق برای تخریب Air Sweepers در آغاز و طلسم‌های فریز برای توقف ساختمان‌های Eagle Artillery یا Air Defense استفاده کنند.

3) سنبله ها را بررسی کنید

سرعت حمله آهسته الکترو دراگون در کلش اف کلنز اغلب شانس بازیکنان را برای کسب سه ستاره به خطر می اندازد. با این حال، شما می توانید زمان ضربات آنها را با بررسی میخ های پشت آنها تعیین کنید.

یک E-Drag باید قبل از اصابت رعد و برق به پایگاه دشمن، خود را شارژ کند. میخ های پشت آنها نشان دهنده زمان شارژ پس از هر حمله است. این میخ‌ها از دم شروع به روشن شدن می‌کنند و پس از روشن شدن همه، نیرو آسیب وارد می‌کند.

2) درباره زنجیره رعد و برق

زنجیره رعد و برق بهترین ویژگی این نیروها است. حرکت آهسته و غیرقابل پیش بینی و سرعت حمله را جبران می کند و با هر ضربه به طور همزمان به پنج ساختمان مجاور آسیب وارد می کند.

با این حال، هنگامی که الکترو دراگون در کلش اف کلنز حمله می کند، این زنجیره رعد و برق همیشه به بالاترین ساختمان های HP آسیب وارد می کند. به عنوان مثال، اگر گردآورنده‌های منابع و ذخیره‌سازی در اطراف هدف اصلی نیرو وجود داشته باشد، ابتدا به ساختمان‌های ذخیره‌سازی آسیب وارد می‌کند.

1) آنها را پخش کنید

بازیکنانی که از چندین الکترو دراگون در کلش اف کلنز استفاده می کنند باید آنها را پخش کنند. تا از آسیب همزمان و شدید به ساختمان های مختلف با Chain of Lightning اطمینان حاصل کنند. بازیکنانی که از ترکیب حمله دراگلون استفاده کرده اند ممکن است تمایل داشته باشند E-Drags را در یک گوشه رها کنند. با این حال، ممکن است بهترین استراتژی برای استفاده از این خطرات نباشد.

درعوض، ابتدا حلقه‌های خود را رها کنید تا توجه اولین خط دفاعی دشمن را منحرف کنید و سپس اژدهای الکتریکی را کمی در یک خط پخش کنید تا آن سه ستاره را بدست آورید. نگهبان خود را درست پشت سر آنها قرار دهید تا به شفا دادن همه نیروها در آن ثانیه های اولیه برای مزیت تاکتیکی ادامه دهید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت