ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تریدر شاپ در Clashmas کلش

تریدر شاپ در Clashmas کلش اف کلنز : این 3 کالا را حتما بخرید !

سه بهترین کالا برای خرید از Trader Shop در Clashmas 2023 کلش اف کلنز

این مقاله به شما کمک می کند اقلامی را که باید از تریدر شاپ در Clashmas کلش اف کلنز 2023 بخرید اولویت بندی کنید.

بازی Clash of Clans Clashmas 2023 در تاریخ 18 دسامبر 2023 به صورت زنده پخش شد. و دارای تعداد زیادی سرباز جدید، تجهیزات قهرمان حماسی و سایر محتوای جدید است. جامعه مشتاق است ببیند با جمع‌آوری اکسیر شیرین و جوایز لازم چه کارهای دیگری می‌تواند انجام دهد. اما بسیاری با این معضل مواجه می‌شوند که با مدال‌های کوکی که دریافت می‌کنند، چه چیزی از Trader’s Shop بخرند.

برای خرید جم کلش آف کلنز تنها به ایمیل سوپرسل آیدی نیاز است و سپس همکاران ما کدی که به ایمیل شما ارسال شده را از شما میگیرند و بدون اطلاعات دیگری جم به اکانت شما در کمتر از 30 دقیقه واریز می شود.

تریدر شاپ در Clashmas کلش اف کلنز 2023 آیتم های شگفت انگیز زیادی را آورده است. پس انتخاب موارد مناسب برای پیشرفت سریعتر بسیار مهم است.

مقالات مرتبط »     راهنمای Clash of Clans : چگونه Hero Equipment را ارتقاء دهیم؟

در اینجا لیستی از اقلام برای خرید از تریدر شاپ در Clashmas کلش اف کلنز 2023 آمده است.

بازی Clash of Clans Clashmas 2023 در 17 دسامبر 2023 از طریق پست رسمی X (توئیتر سابق) از کلش آف کلنز اعلام شد. این رویداد قرار است در تاریخ 1 ژانویه 2024 به پایان برسد. و مسیر پیشرفتی مشابه Clash-O-Ween 2023 را دنبال خواهد کرد.

با این حال، برخلاف Clash-O-Ween 2023، شما باید اکسیر شیرین را در Clashmas 2023 کلش اف کلنز برای جمع‌آوری مدال‌های کوکی خریداری کنید. که می‌توانید از آن برای خرید آیتم‌های نسخه محدود شگفت‌انگیز، تجهیزات Epic Hero و موارد دیگر از Trader’s Shop استفاده کنید.

دستکش غول پیکر

در تریدر شاپ در Clashmas کلش اف کلنز در فصل جاری، Giant Gaunlet باید در بالای لیست خرید شما باشد. این Epic Hero Equipment ممکن است بعداً در رویدادهای دیگر بازگردد. اما از آنجایی که جامعه فقط در به‌روزرسانی زمستانی امسال با تجهیزات Hero آشنا شده است، خرید آن تا زمانی که هنوز زمان دارید، به شما دست برتر را در نبردهای چند نفره می‌دهد.

دستکش غول‌پیکر باعث می‌شود که پادشاه بربر شما بزرگ شود، همراه با قدرت بیشتر و آسیب پاشش. این نشان می دهد که شخصیت توانایی حمله به دفاع یا سایر ساختمان ها را بر روی دیوارها خواهد داشت. با توجه به اینکه دستکش در نزدیکی آنها قرار دارد. علاوه بر این، 180 آسیب در ثانیه (DPS) تجهیزات قهرمان به شما کمک می کند تا دفاع ها را سریع تر از بین ببرید. دستکش غول پیکر در فروشگاه Trader برای 3100 مدال کوکی موجود است.

سنگ معدن

هنگامی که تجهیزات قهرمان Epic Giant Gauntlet را به دست می آورید، هدف بعدی باید Ores، به خصوص سنگ معدن ستاره ای باشد. Glowy و Shiny Ores برای حملات چند نفره در دسترس هستند. اما می‌توانید آنها را از جوایز رویداد Clash of Clans 2023 نیز بگیرید.

با این حال، سنگ های براق به شما کمک می کنند تا تجهیزات Epic Hero را ارتقا دهید و کمیاب ترین آنها هستند. بنابراین، باید به اندازه کافی از آنها استفاده کنید تا قبل از پایان رویداد، Giant Gauntlet را که به تازگی خریداری کرده اید، ارتقا دهید.

320 مدال کوکی شش سنگ معدن ستاره ای را برای شما به ارمغان می آورد. در حالی که 280 مدال می تواند به شما کمک کند 60 سنگ معدن درخشان دریافت کنید. سنگ معدن های براق نسبتاً ارزان تر از این دو هستند. و 350 عدد از آنها برای 325 مدال کوکی در دسترس هستند.

آیتم های جادویی

هنگامی که به اندازه کافی سنگ معدن دارید، به سمت بخش آیتم های جادویی حرکت کنید تا کتاب های مختلف طلسم ها، قهرمانان، ساختمان ها و موارد دیگر را بگیرید. این آیتم ها به شما کمک می کنند تا ارتقاهای مختلف را سریعتر انجام دهید که به نوبه خود به پیشرفت سریع تری در بازی کمک می کند.

در این رویداد تخفیف آموزش نیرو را خواهید داشت. پس کشاورزی بیشتر غارت مشکلی نخواهد داشت. بنابراین، بهتر است به جای به جای رون اکسیرها و طلاها، کتاب ها را انتخاب کنید. در زیر قیمت اقلام مختلف کتاب جادویی آورده شده است.

  • کتاب طلسم، کتاب ساختمان و کتاب مبارزه برای 1900 مدال کوکی در دسترس هستند.
  • کتاب قهرمانان فقط برای 1030 مدال کوکی در دسترس است.

جدای از این موارد، می‌توانید اقلام تزئینی نسخه محدود موجود در تریدر شاپ در Clashmas کلش اف کلنز 2023 را نیز انتخاب کنید. با این حال، پیروی از این راهنما به شما کمک می‌کند پیشرفت خود را در بازی افزایش دهید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت